Najnowsze wiadomości

23 września 2023 3:26

Jak sprawić, by moja pochwa była ciaśniejsza dzięki kulkom Ben Wa?Dla tych z Was, którzy nie są zaznajomieni z moim blogiem, niech będzie wiadomo, że mam bardzo późne 20 lat i pomimo posiadania długoterminowego chłopaka, miałam swój sprawiedliwy udział w doświadczeniach seksualnych z szeregiem innych ludzi.

Powodem, dla którego wam o tym mówię, jest to, że chcę, aby było wiadomo, że moja wagina nie jest dziewicą, jak czasami chciałaby być. Mam na myśli, kocham moją waginę i tak samo jak wszystkich moich poprzednich kochanków (nie ma to jak odrobina miłości własnej), ale miło jest czasami dać jej trochę makeover i uczynić ją czuć się jeszcze lepiej niż nowy ponownie.

Możecie się zastanawiać jak doszło do użycia kulek Ben Wa, to było naprawdę bardzo proste. Stwierdziłem, że nie czerpię już takiej przyjemności jak kiedyś z penetracji i zacząłem szukać sposobów na to, aby wszystko tam na dole znowu się zacieśniło.

Zanim zaczniemy, chciałem tylko, abyście wszyscy wiedzieli, że mam swój własny sex storybook, zapisałem niektóre z moich najbardziej szalonych historii seksualnych, abyście mogli cieszyć się nimi z dala od mojego bloga, mam też swoje prywatne członkostwo, gdzie dostaniecie moją książkę za darmo wraz z dostępem do jeszcze większej ilości erotycznych historii, filmów i zdjęć.

Najwyżej oceniane Ben Wa Balls (Te, które kupiłam)

Te magnetyczne kulki miłości są wszystkim, czego potrzebowałem. W tym celu należy je włożyć do środka (na początku może się to okazać nieco trudne, ale po kilku próbach jest to jak druga natura), a gdy już się wygodnie ułożysz, po prostu pozwól im siedzieć w sobie tak długo, jak chcesz.

Magnetyczne kulki rozszerzają Twoje naczynia krwionośne, dzięki czemu jesteś bardziej nasmarowana, pobudzona i używasz mięśni kegla, co sprawia, że napinasz wszystko, aby uzyskać potężniejszy orgazm.

Ben Wa Balls nie może być bardziej proste w użyciu, nawet zapomnieć, że są one tam pracuje z dala od mięśni pochwy.

I również mówił do niektórych z moich przyjaciół gal i mieli iść przy użyciu kulki Ben Wa, jeden z moich przyjaciół miał dzieci i wspomniała, że rzeczy zawsze były różne tam na dole od ich posiadania i te kulki uczynił ją czuć się o wiele bardziej pewni siebie po użyciu ich na kilka tygodni. Nie mogę tego skomentować, ponieważ nigdy nie miałam dzieci, ale zauważyłam, że teraz ma w sobie więcej blasku!

Inna dziewczyna, z którą się spotkałam, a która zaczęła ich używać wspomniała, że jej partner ma dość małego penisa i że ciągle szukają sposobów, aby oboje czuli się bardziej komfortowo podczas seksu, a ona odkryła, że te kulki miłości bardzo jej w tym pomogły.

Coś jeszcze kochałem o tych kulki miłości jest to, że pomagają one różne kobiety na różne sposoby, niektóre chcą pracować na ich mięśnie kegla, niektórzy chcą mieć trening pochwy, inni szukają więcej kontroli nad ich orgazmów i inni po prostu szukają, aby wszystko czuć się tak mocno, jak kiedyś, a oni wydają się pomóc większości kobiet w tych sytuacjach.

Kulki do ćwiczeń

Mój proces kupowania i wkładania tych kulek

Niewiele kobiet wie o kulkach miłości i mówi im się, że nie ma nic, co mogą zrobić, aby upewnić się, że wszystko jest ciasne i na swoim miejscu, ale to po prostu nie jest prawda, te magnetyczne kulki Ben Wa przyspieszają proces wykonywania samych ćwiczeń Kegla i pozwalają zobaczyć zauważalną różnicę o wiele szybciej niż po prostu ćwicząc treningi kegla.

Kiedy natknąłem się na te kulki to było jak żarówka zgasła w moim umyśle, mogłem sobie wyobrazić mój nowy pochwy, dokręcania wokół każdego uchwytu, co każdy człowiek cum w ciągu kilku sekund, a wszystko to za kilka godzin pracy.

Kupiłem moje kulki miłości i czekał na ich przybycie, znalazłem najlepszy sklep dla mnie jest LoveHoney, wysyłka jest dyskretny i zabawki seksualne są zawsze świetne.

Czytałem kilka innych opinii i komentarzy online, że najlepiej było użyć smaru podczas pierwszego wkładania kulek miłości, ponieważ mogą one być nieco kłopotliwe bez.

Raz w poszedłem o moim codziennym życiu, nie czują się trochę obcy na początku i byłem świadomy, że były tam, ale po kilku minutach całkowicie zapomniałem o nich i niech się z ich pracy dokręcania mojej pochwy.

Czy Pleasure Balls rozkręcają moją pochwę?

Retrieval było łatwe, wystarczy przykucnąć i naciśnij i znajdziesz przyjemności kulki czekają na odzyskanie. Stwierdziłem, że zauważyłem OGROMNĄ różnicę po moim pierwszym przejściu z wykorzystaniem ich, I umieścić, że wszystko w dół do faktu, że moje mięśnie pochwy właśnie miał najlepszy trening w ich życiu i krzyczał z radości.

Kiedy mój chłopak wszedł do mnie jego wyraz twarzy zmienił, spojrzał na mnie wszystko rodzaj quizzically i zapytał, czy robiłem coś innego tam na dole.

Zauważył ogromną różnicę w mojej pochwy i uchwyt, który miał na jego penisa, nawet do punktu podejmowania go climax w ciągu kilku pchnięć, bo po prostu nie był przyzwyczajony do niego.

Widząc różnicę, że to naprawdę zachęcił mnie do kontynuowania korzystania z tych kul Ben Wa i znalazłem się podnosząc je większość dni, aby mieć mini trening pochwy.

Zawsze byłem pewny siebie o moich możliwościach seksualnych i mój chłopak nigdy nie miał problemu z mojej pochwy, ale widząc go tak zachwycony i zauroczony moim nowym znaleziono szczelność pochwy, naprawdę dał mi zastrzyk pewności siebie, czułem się jakbym teraz miał ukrytą supermoc i byłem za to odpowiedzialny.

Oprócz ciasnoty pochwy, zauważyłem również DUŻĄ różnicę w sposób, w jaki przyszedłem.

Bez wchodzenia w zbyt wiele szczegółów, zawsze miałem "silny" orgazm, orgazmy zazwyczaj pozostawiają mnie w kuli kompletnej błogości i nigdy nie myślałem, że mogą one dostać dużo lepiej niż były już. Jednak użycie magnetycznych kulek miłości uczyniło je jeszcze lepszymi.

Nie potrafię wyrazić słowami, co one zrobiły z moim orgazmem, ale sprawiły, że doszłam tak mocno. To tak jakbym miała nową "siłę pchającą", to tak jakby wewnątrz mojej pochwy była zupełnie nowa dźwignia, która sprawiała, że moje orgazmy były ciasne aż do punktu pęknięcia. Nie sądziłam, że kulki miłości zrobi coś oprócz dokręcania mnie tam na dole, ale mało kto wiedział, że moje orgazmy poprawią się tak bardzo jak oni.

Ćwiczenie mięśni pochwy

Miesiąc po użyciu kulek napinających waginę

Czy myślałem, że moje mięśnie pochwy były po prostu podekscytowany i oszukuje mnie? tak. Czy były? Nie.

Cały miesiąc po użyciu kulki przyjemności kilka razy w tygodniu przez kilka godzin na raz i moja pochwa czuje się ciaśniej niż kiedykolwiek, moje orgazmy są bardziej potężne niż kiedykolwiek i moja pochwa chwyta penisa mojego chłopaka bezlitośnie.

Seks czuje się lepiej dla mnie, orgazmy czują się lepiej dla mnie i mój chłopak chciał wspomnieć tylko jak ciasne miałem stać się i jak wiele przyjemności dał mu dzień w dzień.

Zawsze oboje mieliśmy wysoki popęd płciowy, ale od czasu użycia kulek ben wa, nie możemy przestać wystawiać mojej pochwy na próbę!

Wszystkie te rzeczy sprawiają, że czuję się o wiele bardziej pewny siebie, to nie było tak, że martwiłem się o to w pierwszej kolejności, ale po prostu to małe ego boost sprawia, że czuję się o wiele mniej świadomy siebie.

Czy kulki Ben Wa są w tobie niewygodne?

Kiedy pierwszy raz je wsunęłam, poczułam się trochę niestandardowo, to takie uczucie, którego nie potrafię opisać. Nie czuję się źle, tylko nieco dziwnie. Jednak po kilku minutach zapominasz, że tam są i możesz zająć się swoim codziennym życiem, nawet o nich nie myśląc. Oni nawet czują się całkiem dobrze, gdy trafiają pewne miejsca wewnątrz pochwy.

Czy mogę opuścić dom z nimi w?

Ok nie tylko jesteś kinky za myślenie o tym, ale jesteś moim zwierzęciem duchowym. Myślałem dokładnie to samo i odpowiedź brzmi: tak, możesz.

Nikt nie zauważy ich w tobie, chyba że szukają ich i nie robią hałasu, więc będziesz całkowicie bezpieczny swanning około w swoim sklepie spożywczym z nimi mocno w i dając Ci warte treningu.

Jedną rzeczą, którą zauważyłem, jest to, że rzeczywiście uczynił mnie bardziej świadomy ich jest w kiedy byłem na zewnątrz i około, więc rzeczywiście uczynił mnie praktykować moje ćwiczenia kegla więcej, dając mi ciaśniejsze pochwy nawet nie zdając sobie sprawy. Zazwyczaj bym płakać na myśl o ćwiczeniach bez znaczenia zbyt, ale w tym przypadku, nie miałem żadnych skarg.

Jak zmaksymalizować swoje wyniki ćwiczeń pochwy

Technika Squeeze

Kiedy kulki przyjemności są wewnątrz ciebie upewnij się, że również ścisnąć mięśnie kegla, to pomaga kulki, aby wyciągnąć bliżej siebie i pomaga pracować na mięśnie z trochę dodatkowej wagi. Możesz to zrobić, delikatnie ściskając ten sam mięsień, którego używasz do wstrzymywania moczu. To wzmocni twoje mięśnie dna miednicy i sprawi, że twoje kulki przyjemności będą pracować jeszcze lepiej. Wystarczy ścisnąć swoje Kegels kilka razy, gdy tylko pamiętasz w ciągu dnia i kiedy twoje kulki są w. Jest to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc dokręcić pochwy i przyjemności kulki pomóc zmaksymalizować, że akt ściskania.

Uzyskanie ich wewnątrz

Jeśli zmagasz się, aby uzyskać kulki przyjemności wewnątrz pochwy, przykucnij, zastosować niektóre lubrykant na bazie wody do palców i kulki przyjemności i delikatnie wepchnąć je do środka. Aby odzyskać je później po prostu zrób to samo, kucnij, pchnij i odzyskaj!

To takie proste i każda kobieta może to zrobić i nie martw się, że nie zgubią się one w tobie.

Ben Wa Ball Routine (Must Do)

Używaj kulek przyjemności często, aby w pełni wykorzystać ich możliwości. Ja używam moich kilka dni w tygodniu, dając moim mięśniom odpocząć przez resztę czasu. Trzymam je w środku przez kilka godzin i upewniam się, że umyję je zaraz po tym, aby uniknąć gromadzenia się jakichkolwiek osadów.

Moja przyjaciółka, o której wspomniałam wcześniej, miała dzieci i używała kulek przyjemności, żeby zacisnąć wszystko tam na dole i zyskać trochę więcej kontroli nad swoimi mięśniami kegla i używała kulek przyjemności codziennie przez kilka tygodni i zauważyła ogromną różnicę, robiąc to. Wspomniała, że czasami zapominała, że nawet tam były, a sekundy, które zajęło jej włożenie ich do środka czyniły cuda dla jej pewności siebie.

 

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)