Najnowsze wiadomości

23 września 2023 3:44

Zrobiłem test BDSM i to są moje wynikiJestem otwarta na większość fetyszy, kinksów i rzeczy, które partner, z którym jestem, jest w środku, nie jestem jednym z tych, którzy unikają czegoś i lubię iść do czegoś z otwartym umysłem i gotowa do eksperymentowania.

Zanim przeczytasz dalej, chciałem tylko dać ci znać o moim członkostwie VIP, gdzie zamieszczam historie, zdjęcia i filmy zbyt drapieżne dla mojego bloga.

Jeśli czytasz mojego bloga (Cześć i dziękuję!), będziesz wiedział, że zrobiłem wszystko, od dzielenia się moim partnerem do jednonocnego lizania tyłka. Nie jestem nieśmiały i z pewnością zbadałem większość moich fantazji seksualnych, jednak BDSM jest czymś, w czym jeszcze nie zanurzyłem palców. Uważam, że jest to dość przytłaczający świat, stwierdzam, że tak naprawdę nie wiem od czego zacząć i chciałem stworzyć własny test BDSM, w którym można zbadać swoje kinks i turn on's z wiedzą, co przychodzi z rzeczy, które najwyraźniej lubisz, coś, co znalazłem masywny brak w społeczności testu BDSM. Dostajesz wszystkie te informacje, ale nie masz pojęcia, co robić dalej, więc chciałem wyjaśnić, co idzie z każdym kink (więcej na ten temat, jeśli nadal przewijać w dół).

Proszę nie zrozumcie mnie źle, jestem niezwykle kinky i próbowałem wielu aktów związanych z BDSM, ale nadal czuję, że nie zbadałem go w pełni, więc mój test jest tak samo dla Ciebie, jak i dla mnie.

Jeśli masz coś, co chcesz dodać, proszę swobodnie dodać je w komentarzach poniżej, bez dalszych ceregieli, zaczynajmy! Jess xoxo

Poszukiwanie godnego testu BDSM

Szukałam wieki w sieci odpowiedniego testu BDSM, znalazłam takie, które albo chciały wysłać Ci wyniki mailem (czego nie znoszę!), albo po prostu nie były to typy testów, które chciałam lub lubiłam, kiedy już z nimi skończyłam. W końcu natknąłem się na ten jeden ...

bdsmtest.org: Był dobry, dał mi dobry pomysł na kategorie BDSM, które lubię i gdzie chciałbym zbadać, dał mi kilka wyników, że nie miałem pojęcia, że mogę być w, co było świetne, jak to otworzyło mi drzwi do innej strony świata BDSM.

Jedynym prawdziwym minusem tego testu i wszystkich innych testów, które wziąłem był fakt, że nie pomagają one w odkrywaniu swoich nowo znalezionych kinks po tym, nie oferują wiele porad, jesteś po prostu pozostawiony z małym urywkiem informacji i wysłany na swój sposób, więc postanowiłem zrobić moje własne wyniki testu BDSM ze wszystkimi rzeczami, które mogą być potrzebne do zbadania tych rzeczy, ale jest więcej na ten temat w dalszej części tego artykułu.

Moje wyniki z tego testu BDSM

Były one interesujące, wiele z wyników już założyłem o sobie, rzeczy takie jak niemonogamista, voyeur, króliczek liny i eksperymentator, ale byłem zaskoczony, aby zobaczyć masochista tam, lubię być klapsem, ale nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo chyba. Byłem również zaskoczony, aby zobaczyć degrader, jest to akt poniżania i / lub poniżania ich partnera, to było dość nisko w dół w moich wynikach, ale to nadal sprawiło, że ponownie przemyśleć, co uważam za turn-on, gdy przychodzi do BDSM.

Testy BDSM, których używam i które polecam (Mój Test BDSM)

Jak już wspomniałem wcześniej, jednym z moich największych lęków dotyczących wszystkich testów, które robiłem, była niemożność przyjrzenia się szczegółowo moim wynikom. Chciałam mieć wszystko przed sobą, żeby móc przejrzeć każdy pojedynczy wynik i zdecydować, czy jest on dla mnie, czy nie.

Przewiń poniżej i znajdziesz mój test BDSM, zaznacz, co lubisz dźwięk, dostać partnera, aby zrobić to samo, a następnie porównać notatki, może się okazać, że istnieje wiele rzeczy, które mają wspólne, że chcesz spróbować w sypialni.

Polecam wykonanie testu w cztery oczy, a następnie obie wymiany wyników, aby zobaczyć, gdzie oboje chcecie zbadać bez presji kogoś, kto patrzy przez ramię. Przeczytajcie moją listę, zapiszcie co lubicie i odkrywajcie!

Test BDSM (Odkryj swoje BDSM Kinks)

Możesz go pobrać tutaj i wydrukować, zaznaczyć samodzielnie lub ze swoim partnerem, a następnie przyjść tutaj, aby zobaczyć, jak eksplorujecie każdą fantazję.

Jak zbadać wyniki Testu BDSM (Jak to zrobić)

Tak więc, ukończyłeś powyższy test, teraz nadszedł czas, aby zobaczyć jak zbadać każdą z fantazji, które zaznaczyłeś, po prostu użyj poniższej strony, znajdź te, które wybrałeś, a następnie dowiedz się jak możesz je wypróbować.

Spróbuj być skrępowanym

Bycie skrępowanym znanym również jako "króliczek na linie" lub "rigger" jest aktem cieszenia się z bycia skrępowanym, krępowania partnera BDSM i angażowania się w zabawy z liną. Istnieje wiele różnych powodów, dla których ludzie lubią bawić się linami, a niektóre z tych powodów mogą być następujące: rezygnacja z kontroli, wywoływanie strachu lub bólu, zawieszenie na linach, krępowanie, upokorzenie, komfort i tak dalej.

Rodzaje ograniczeń seksualnych

 • Bed restraints: Under the bed restraints are awesome for those wanting to try out being restrained in a non-intimidating way. Te, które mam pasują pod każdym materacem i zabezpieczyć swoje nadgarstki i kostki w miejscu, mankiety są miękkie, ale wystarczająco mocno, aby utrzymać cię tam.
 • Kajdanki: Kajdanki zabezpieczają tylko nadgarstki w miejscu, więc możesz je trzymać za plecami, za głową lub w każdej innej pozycji, o jakiej tylko pomyślisz. Noszenie kajdanek czyni Cię praktycznie bezbronną, a Twój partner może swobodnie eksplorować.
 • Obroża i smycz: Noszenie obroży i smyczy jest rolą uległą, symbolizuje przynależność i służbę. Dajesz swojemu dominantowi kontrolę nad tobą i pozwalasz mu się prowadzić. Niektórzy ludzie noszą swoje obroże poza sypialnią i w prawdziwym świecie, oznacza to, że mają silny związek dom/sub.
 • Lina: Zabawa liną ma wiele różnych nazw, ale jest jednym z głównych symbolizatorów BDSM. Ci, którzy korzystają z liny używają jej do krępowania swojego partnera, drażnienia go, poniżania i sprawiania przyjemności swojemu partnerowi.
 • Tape: Ta taśma PVC bondage jest po prostu kinky rzecz niektórzy ludzie kochają. Estetyka widząc ich partnera nadgarstków i kostek skrępowany z taśmy włącza je, użytkownik często kocha szczelność taśmy i niemożność być zwolniony.
 • Spreader Bars: Spreader bary utrzymać partnera w pozycji bez żadnych kompromisów. Trzymaj ich ręce i stopy na szerokość tak, że możesz dać im klapsa, drażnić ich, pieprzyć ich, upokarzać i po prostu wszystko inne.
 • Krępowanie nadgarstków i kostek: Przywiąż nadgarstki i kostki partnera za plecami, aby całkowicie go unieruchomić, utrzymać go w jednej pozycji i drażnić jego ciało jak tylko chcesz.

Używanie zabawek seksualnych bez kontroli

Zasadniczo jest to dla ludzi, którzy lubią wymuszone orgazmy. Ograniczasz swojego partnera i używać różnych zabawek seksualnych, aby ich cum tak dużo lub tak mało, jak chcesz. To może być również uważane za uległe i dominującej roli.

Korzystanie z sex zabawki na swoim partnerem może być tak proste, jak przy użyciu fleshlight na człowieka, który jest ograniczony z pod łóżkiem ograniczenia (jak te w liście ograniczenia powyżej) i nie zatrzymując się nawet po tym, jak on ma orgazm lub zatrzymując się tuż przed on cums i zmuszając jego orgazm się ponownie i ponownie, gdy czujesz się jak to.

To może być również ograniczając nogi kobiety z ograniczeniami lub liny i umieszczenie magicznej różdżki między nogami, podczas gdy ona jest skrępowana i nie wyłączając go, dopóki jej orgazmy uczyniły cię zadowolony i ona ma cum ponownie i ponownie.

Oto przykład, jak zabezpieczyć różdżkę dla kobiety:

to daje ci wielki wgląd i jak powinieneś być w stanie zobaczyć, dlaczego liny są tak atrakcyjne.

Techniki dla Sex Toys bez kontroli:

 • Używanie liny niewoli + magiczna różdżkaUżywanie ograniczeń łóżka i seks zabawki do wyboruZdalnie sterowane seks zabawkiUżywanie seks maszyny podczas ograniczaniaUżywanie mankietów do ograniczania podczas używania seks zabawki

Spróbuj być zdominowany

Dominacja jest aktem posiadania całkowitej kontroli nad swoim uległym w pewnych aspektach twojego i ich życia, jest to również nazywane dom i subs lub D i S. Niektórzy ludzie wybierają bycie zdominowanym 24/7 a inni wolą to tylko w sypialni. Zdominować kogoś oznacza przejąć całkowitą kontrolę od nich i mieć je poddać się do Ciebie.

Możesz zbadać zarówno dominujące i uległe role i dość często ludzie przełączają się między tymi dwoma w sypialni. Ludzie lubią być zdominowani z wielu różnych powodów, niektórzy lubią nie mieć kontroli, niektórzy lubią, gdy mówi im się, co mają robić, jest tak wiele różnych powodów. To samo odnosi się do bycia dominującym, niektórzy ludzie kochają kontrolę, bycie agresorem i jednym w zarządzie to tylko niektóre z powodów, dla których ludzie się tym cieszą.

Rodzaje dominacji

 • Góra & Dół: (Góra jest osobą wydającą rozkazy, kontrolującą i biorącą odpowiedzialność, dół jest "uległy".
 • Niewolnik & Właściciel: Niektórzy lubią odgrywać rolę idei bycia niewolnikiem i robienia wszystkiego co powie ich właściciel/mistrz.
 • Tata Dom / Mama Dom: Istnieje wiele różnych typów tych ról, takich jak DDLG. Te typy poddanych są często nazywane 'littles', dzięki czemu cieszą się działaniem młodszych niż są w rzeczywistości, czasami te uległe nie robią tego dla satysfakcji seksualnej, ale cieszą się całowaniem, przytulaniem i pielęgnowaniem.
 • Mistrz (Mistress) & Uczeń (Apprentice): Podobne do roli powyżej, oboje partnerzy biorą rolę i albo uczyć lub być nauczane. Czasami mistrz będzie upokarzać i torturować swojego ucznia, aby zmusić ich do nauki, innym razem powie im dokładnie to, co muszą zrobić, odzyskując władzę, jak to zrobić.
 • Zwierzak: Zwierzak to zazwyczaj ktoś, kto lubi słuchać rozkazów swojego pana. Często jest to raczej związek miłosny niż seksualny, jak w przypadku roli niewolnika i pana. Zwierzęta domowe lubią też czasem zachowywać się jak prawdziwe zwierzęta, zwijając się jak kotek, mrucząc i miaucząc. Chodzenie na czterech nogach jest często wspierane przez zwierzęta domowe.
 • Good Girl/Boy: Często nazywane "littles" ten rodzaj dominacji jest gdzie uległe roleplay będąc młodszy niż są, czasami w nieseksualnej natury. Littles cieszyć się mówi się, co robić, jest traktowany dobrze i o ich właściciela opieki dla nich.

Inne Rodzaje Dominacji

 • Brat (Uległe)Brat Tamer (Dominujący)Księżniczka (Uległe)Femdom (Dominujący)Byk (Dominujący)Vixen (Dominujący)Degradee (Dominujący)

Kto jest going to Deal Deal Sexual kary

Uwielbiam być karany, nie wiedziałem do końca jak bardzo, dopóki nie zacząłem robić tych testów BDSM i zdałem sobie sprawę, że to jest coś takiego. Nie wiem skąd wzięła się moja miłość do bycia karanym i dawania lekcji, ale jest tam i jest to bardzo realne. Myślę o sobie jako o masochiście, co oznacza, że lubię być upokarzany, karany seksualnie i nieseksualnie.

Kara jest zawsze zgodna z zasadami BDSM, gdzie dominujący zadaje ból lub konsekwencję za działania uległego. Kara może być zadawana przez klapsy, biczowanie, chłostę, tortury, wstrzymywanie orgazmów i inne.

Rodzaje kar BDSM:

Bycie Spanked: Korzystanie z ręki, flogger, bicz crop, wiosło, lub trzciny do karania swojego uległego. Przetestuj swoje narzędzia karania najpierw na własnej ręce, aby zrozumieć, jak działają twoje narzędzia. Ustalcie zasady i granice z waszym uległym i cieszcie się karaniem ich.

Ball Gags: Istnieją kneble kulkowe, aby utrzymać cię cicho po tym, jak byłeś zbyt głośno i są kneble kulkowe, które zmuszają usta otwarte, więc dom może go używać, jak im się podoba.

To jest mój obecny ulubiony knebel kulkowy, używam go cały czas.

Zaciski na sutki/ łechtaczkę i pompki: Te początkujących sutek zaciski są idealne do rozpoczęcia i to cipki pompy jest jeden mój chłopak używa na mnie. Korzystanie zaciski na sutki mogą być używane jako kara, jak to może boleć, aby je używać i to jest bardzo erotyczne, to samo odnosi się do pompki cipki, pęcznienie cipki i używając go, jak chcesz.

Cock & Ball Toys: Istnieją stretchery kulkowe i dzielniki kulkowe oraz klatki koguta, o których zajmiemy się później.

Candle Wax: Używanie bezpiecznych dla ciała świec i topienie wosku na ciele partnera jest formą erotycznej kary.

Duszenie: Uwielbiam, kiedy mój chłopak mnie dusi, zrobiłem cały artykuł na temat bezpiecznego BDSM duszenia. Duszenie swojego partnera bezpiecznie jest ogromną częścią kary BDSM, wiedząc, jak to zrobić poprawnie jest kluczem.

Spróbujcie być zamknięci w chastity

Czystość jest zasadniczo aktem powstrzymywania partnera od angażowania się w stosunki seksualne lub jakiekolwiek przyjemności seksualne. Noszenie urządzenia cnoty pozwala na korzystanie z genitaliów, chociaż czasami jest otwór na siusiu. Dominujący ma klucz lub decyzję, czy urządzenie cnoty jest usuwane, czy nie. Niektórzy ludzie uwielbiają utrzymywać swoje urządzenia na dłuższy okres czasu, a inni na krótsze ilości czasu. Męskie urządzenie cnoty większość czasu są zbudowane tak, że nie jesteś w stanie naprawdę uzyskać erekcji, więc jak można sobie wyobrazić, że podjudzanie może być dość brutalne, ale niesamowicie gorące.

Zasady cnoty, których ja używam:

 • Nie możesz być uwolniony dopóki twój pan tak nie powie.
 • Żadnych rąk nie wolno
 • Dom trzyma klucz gdzieś w bezpiecznym miejscu
 • Trzymaj go tak długo, jak to fizycznie możliwe.
 • Żadne drażnienie nie jest poza granicami.

Jak wypróbować chastity:

 • Klatka na kutasa - Ta klatka na kutasa utrzymuje kutasa mocno na zamknięciu z kłódką i ciasnym dopasowaniem dla Ciebie, abyś mógł się wcisnąć do środka.
 • Kobiecy pas cnoty - Wykonany ze skóry ten kobiecy pas cnoty utrzymuje cię od pójścia gdziekolwiek w pobliżu clit aż twój dom mówi tak.

I Love Big Pleasure (Size Queen)

Jestem wielkim fanem dużych sex zabawek, to się nazywa bycie królową rozmiaru lub królem. Zawsze uwielbiałam być wypełniona czymś większym niż przeciętnie i próbować wcisnąć to do środka mnie. Uwielbiam uczucie bycia wypełnionym, włącza mnie to tak bardzo dopasowując to w sobie i wiem, że wielu innych ludzi też to uwielbia.

Jak Symulować Wielką Przyjemność:

 • Penis extender: Pobierz swojego partnera do noszenia tego przedłużacza penisa (I zrobić mój chłopak nosić jego dużo), to dodaje 3 cale w wielkości i sprawia, że jego kogut natychmiast dłuższy i grubszy. Jest to również dużo, aby wcisnąć się i wielki na wypróbowanie bycia królową wielkości.
 • duże dilda/wibratory: Możesz użyć dużych seks zabawek, uwielbiam duże zabawki i to jest mój ulubiony duży wibrator (szczególnie dobry dla początkujących królowych wielkości). Tutaj są jakieś super wielkości dildos, że używam zbyt (niesamowite).
 • Strap-on dildo: Można uzyskać puste strap-ons, że mężczyźni mogą nosić jak ten, lub można uzyskać kobiety przyjazny strap-ons jak ten. W ten sposób można przełączać rzeczy się i cieszyć się różne większe zabawki seksualne za każdym razem.

Otwórz swój związek za pomocą seksu grupowego

Seks grupowy to kolejna kategoria BDSM, która czasami dostaje szczotkowane pod dywan przez tych testów BDSM online. Często ludzie dostają smołę z bycia voyeur (wykonywanie dla grupy ludzi lub nawet w prywatności na balkonie itp.), to gdzie wiele osób włączyć, seks grupowy nie jest terminem bycia voyeur, ale jest to jedna z rzeczy, ludzie często zwracają się do, jeśli stwierdzą, że lubią voyeurism.

Seks grupowy może być symulowane z butt plugów, maszyn seksualnych i podwójnej penetracji strap-on. Jeśli nie jesteś do idei seksu grupowego można symulować go i to jest niesamowita zabawa.

Jeśli chcesz doświadczyć prawdziwe rzeczy głowy do:

 • Sex clubySex partyThreesome apps (thrinder)

Czy jesteś rogaczem/ rogaczką?

Bycie rogaczem/ rogaczką oznacza, że lubisz patrzeć, jak twój partner uprawia seks z inną osobą. Istnieją inne aspekty tego, niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak ich partner flirtuje z innymi ludźmi, niektórzy lubią przebywać w domu i otrzymywać aktualizacje o ich nocy wiedząc, że są z inną osobą, a niektórzy lubią dzielić się swoim partnerem świadomie i czekając na zewnątrz.

Posiadanie fantazji oszukiwania/ romansu wszystko mieści się w ramach bycia rogaczem/kuchanem. Ustawianie swojego partnera na romans, wiedząc o tym wszystkim i słysząc wszystkie szczegóły jest również czymś, co ludzie lubią.

Cieszę się tym sam i napisałem kilka historii o moich doświadczeniach, jeśli jesteś mężczyzną to sprawdź czas, w którym mój chłopak podzielił się mną, jeśli wysiąść na pomysł to może to jest coś, co powinieneś spróbować. To samo idzie, jeśli jesteś kobietą, oto czas, kiedy podzieliłam się moim mężczyzną z inną kobietą, to było jedno z najgorętszych doświadczeń w moim życiu, ale to nie jest dla każdego.

Może upokorzenie seksualne jest twoją rzeczą

Upokorzenie wszystko spada w cuckolding, czystość i być niewolnikiem/degraded. To jest gdzie ty cieszysz się upokarzać lub być upokarzany przez twój partnera. W sypialni sprawiając, że twój partner czuje się zawstydzony, poniżając ich i wykorzystując ich jest częścią upokorzenia i niezależnie od strony medalu, na którą wpadniesz, zawsze jest to fajna jazda.

Kto nie lubi wojeryzmu?

Voyeuryzm jest aktem czerpania przyjemności z bycia obserwowanym podczas seksu lub aktów seksualnych, może to być przez otwarte okno, na balkonie, w miejscach publicznych, a nawet podczas seksu grupowego. Bycie voyeurem jest właściwie dość powszechne, ludzie po prostu nie znają jego nazwy.

Niektóre pomysły BDSM Roleplay

 • Oszukiwanie - Oszukiwanie fantazja roleplay jest tak wiele zabawy do działania, być kinky MILF kurwa jej ogrodnik lub sexy DILF traktuje jego sekretarz zbyt dobrze. Dominacja - Zdominuj swojego partnera lub poddać się do swojego partnera, aż oboje jesteście zadowoleni.Nauczyciel / Uczeń - Potrzebujesz lepszych ocen? Roleplay kurwa swój profesor w celu podniesienia, że D w górę t A.

Jeśli chcesz trochę więcej pomysłów BDSM spróbować ten artykuł z wszystkich moich pomysłów BDSM.

Ważne rady do przeczytania

Pamiętaj, aby wziąć rzeczy powoli, dowiedzieć się, co li, e, spróbuj nowych rzeczy i porozmawiać z partnerem o tym, co jest na i poza karty, zwłaszcza jeśli masz zamiar być wypróbowanie kar, upokorzenie lub niewolnika / mistrza role.

Znajdziecie rzeczy, których nie lubicie i znajdziecie rzeczy, którymi żyjecie, więc miejcie je na uwadze. Pamiętaj, aby zawsze próbować nowych rzeczy, ważne jest, aby zachować świeżość. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek porady po prostu daj mi znać w komentarzach poniżej, możesz to zrobić anonimowo!

Daj mi znać w komentarzach, jakie są Twoje kinksy, czytam je wszystkie.

Jess xoxo

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)