Najnowsze wiadomości

23 września 2023 1:46

Wypróbowałam Womanizer i miałam orgazm.W porządku, minęło kilka tygodni, odkąd ostatnio opublikowałem artykuł na moim blogu, a to dlatego, że byłem zajęty.

Na szczęście, nie byłem zajęty z właściwych dorosłych rzeczy pracy lub dorosłego życia, w rzeczywistości, mam na myśli, że byłem zajęty testowania seks zabawki, że nigdy nie wiedziałem, że istnieje aż do kilku tygodni temu.

Ta zabawka seksualna miała tak wiele recenzji i opinii, że wiedziałem, że po prostu muszę poddać ją próbie, myślę, że bezpiecznie jest powiedzieć w tym momencie, że użyłem wystarczająco dużo zabawek seksualnych, aby znać różnicę między dobrym a złym, a Womanizer miał być poddany kontroli i do tego potrzebowałem dużo czasu, ręczników i orgazmów, ostatnia część jest oczywiście do celów badawczych.

Czym jest Womanizer i dlaczego go recenzuję?

Sprawdzenie ceny: Najtańszą cenę Womanizer znalazłam na 27/01/2021.

Womanizer to podobno rewolucyjny wibrator dla kobiet, który "ssie" twoją łechtaczkę, aby zapewnić ci orgazmy bez uwrażliwiania łechtaczki, dając ci tym samym możliwość wielokrotnego doprowadzania się do orgazmu.

Model Womanizer W500 posiada 8 różnych prędkości intensywności, dzięki czemu możesz dopasować go do swoich indywidualnych preferencji. Delikatnie ssąca silikonowa główka obejmuje również całą łechtaczkę, dzięki czemu możesz doświadczyć bardziej intensywnych orgazmów i podwyższonych doznań.

Ale to wszystko to tylko gadanie, dopóki nie przetestuję go i naprawdę nie dam temu wibratorowi biegu za jego pieniądze.

Wypróbowanie Womanizera po raz pierwszy

Byłem bardzo podekscytowany, gdy nadszedł czas, aby wypróbować ten wibrator, czytałem tak wiele o nim od innych blogerów seksualnych i z recenzji na różnych stronach internetowych.

Sposób, w jaki jest sprzedawany delikatne "ssanie" stymulacja naprawdę zaintrygowało mnie, nie miałem pojęcia, co to będzie czuć się jak i z tego, co czytałem to było najwyraźniej nie z tego świata i jak nic wcześniej.

Jest to pewien wydatek, ale oszczędzałem na coś wyjątkowego i biorąc pod uwagę opinie, ugryzłem kulę i kupiłem womanizer W500, a kilka dni później wylądował na moim progu i zabraliśmy się do pracy.

Mówię to często z moimi zabawkami seksualnymi, ale lubię wypróbować je na własną rękę przed zaangażowaniem mojego chłopaka, daje mi to szansę przyzwyczaić się do nich i dowiedzieć się, co lubię (on robi to również ze swoimi zabawkami seksualnymi). Po naładowaniu i byłem gotowy, ja i ten nowy rzekomo rewolucyjny żeński wibrator udał się do mojej sypialni.

Położyłam się z powrotem na łóżku, nałożyłam odrobinę mojego ulubionego lubrykantu na moją łechtaczkę (upewnij się, że jest na bazie wody) i wokół krawędzi silikonowej końcówki (zgodnie z instrukcją) dla większego komfortu i natychmiast włączyłam womanizer. Bardzo podobał mi się kryształ na przełączniku on/off, myślę, że dodaje to klasy i sprawiło, że ta zabawka seksualna poczuła się jeszcze bardziej luksusowa.

Intensywność wibracji jest kontrolowana przez przełącznik góra-dół na seks zabawce, jest łatwo dostępny i naprawdę łatwo odróżnić górę i dół, gdy jesteś w chwili. czasami seks zabawki mogą stać się skomplikowane, gdy ich używasz, ale ten projekt jest tak prosty i naprawdę łatwy w użyciu.

Podkręciłam intensywność i przysunęłam womanizer do mojej łechtaczki, a przyssawka poprowadziła się wokół niej i natychmiast wysłała falę przyjemności do całej mojej cipki.

Byłam oszołomiona tym, jak dobrze się czułam, to było jak najlepszy seks oralny, jaki kiedykolwiek dostałam, ale byłam sama i natychmiast chciałam dojść.

Wrażenia były niesamowite, to było jedno z najlepszych uczuć, jakie kiedykolwiek miałam z seks zabawką, to było jak sen, w którym nie musiałam nic robić i byłam natychmiast pobudzona i na skraju orgazmu. Doszłam niesamowicie szybko, doszłam do siebie i zdałam sobie sprawę, że mogę kontynuować, ponieważ mój clit nie był nadwrażliwy, jak to czasami bywa z innymi wibratorami.

Spędziłam całe popołudnie kumulując się z taką intensywnością, że nawet trysnęłam, niezwykłe doznania wysyłały dreszcze przez moje ciało i sprawiały, że krzyczałam z rozkoszy.

Orgazm za orgazmem przychodził do mnie i nie skończyło się to tylko na tym dniu.

Używałam go kiedy tylko mogłam dostać go w swoje ręce, bawiłam się różnymi wibracjami i ustawieniami, próbowałam go w różnych pozycjach i nawet używałam go z moim chłopakiem obecnym na sali. He liked to just sit and watch me use it which was thrilling and he couldn't believe it when he saw me squirt.

Jak I Came za pomocą tego wibratora ssania

To jest dokładnie to, co zrobiłem i nie miałem żadnej wcześniejszej wiedzy na temat tego, jak faktycznie go używać, czytałem dużo o tym, ale nigdy nie widziałem faktycznie ktoś go używać.

I upewnił się, że został naładowany to trwa 120 minut do pełnego naładowania, co równa się około 240 minut gry, która jest ageeeeees.

Następnie wziąłem mój nowy wibrator na górę i zastosowałem trochę lubrykantu do końcówki (gdzie twój clit idzie), a następnie trochę lubrykantu do siebie. Nie jest to konieczne, ale sprawia, że womanizer w500 jest bardziej komfortowy i zapobiega dyskomfortowi związanemu z suchością.

Ustawienia wibracji można łatwo kontrolować, więc zacznij powoli na jednym z niższych ustawień, gdy umieścisz go na swojej łechtaczce i stopniowo zwiększaj intensywność, gdy dostosujesz się do tej zabawki seksualnej i gdy twoje orgazmy wzrosną.

Kiedy skończyłem na dzień wytarłem go z niektórych chusteczek do czyszczenia zabawek seksualnych i zostawiłem go do ładowania ponownie gotowy na następny dzień.

Używanie go z partnerem

Wspominam poniżej w negatywnych stronach womanizer W500, że jest to trochę solowa zabawka seksualna i używanie jej z partnerem może być trochę kłopotliwe. Z moim chłopakiem kazałam mu patrzeć na mnie i dotykać się, gdy dochodziłam.

Możesz również kazać swojemu partnerowi trzymać Womanizer przy twojej łechtaczce, ale może to być męczące, więc angażowanie ich w inne kreatywne sposoby jest zdecydowanie świetnym pomysłem.

Negatywy związane z Womanizerem

Znalazłem tylko kilka rzeczy, które mogą być postrzegane jako negatywne. Pierwszą rzeczą jest cena, podczas gdy nie jest to najdroższa zabawka seksualna, którą próbowałem (Hello sex machine) jest droga i jeśli nie masz gotówki do stracenia może to być trochę wydatków. Jednak oszczędzanie na to i uzyskanie go, gdy można sobie na to pozwolić jest w 100% warte pieniędzy. Strona, na której zawsze kupuję moje zabawki seksualne, daje również 100-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli się rozpieścisz i nie spodoba ci się, możesz odzyskać swoje pieniądze.

Następną rzeczą jest to, że ja lubię angażować mojego chłopaka, kiedy używam moich seks zabawek i trzeba trochę kreatywności, jeśli lubisz robić to też. Mój chłopak trzymając to było zbyt męczące dla jego ramienia i wolałem trzymając go pod kątem, więc zamiast tego, obserwował mnie i szarpnął się. Mamy również roleplayed z womanizer W500 i użył go na mnie, opierając poduszkę pod ramieniem, aby zatrzymać go od bólu.

Poza tym jest to niesamowita zabawka erotyczna, którą poleciłabym każdemu, kto szuka intensywnych orgazmów bez zwiększonej wrażliwości łechtaczki. Szczególnie polecam go tym, którzy kochają doznania wspaniałego seksu oralnego.

Czy czuje się to jak seks oralny?

Tak i nie, odczucia z ssania łechtaczki są takie same. Dla mnie to tak jak wtedy, gdy seks oralny jest naprawdę, naprawdę dobry i jesteś na szczycie orgazmu.

Silikon jest gładki jak wargi, ale oczywiście mokrość, którą uzyskuje się dzięki ustom tam na dole, jest zupełnie inna. Największą różnicą dla mnie był brak główki tam na dole, używanie womanizera w500 to bardzo podobna stymulacja tylko minus druga osoba i usta.

Konsystencja ssania jest również inna, ale ogólnie powiedziałabym, że to całkiem dobry symulator seksu oralnego (sprawdź moje inne zabawki symulujące seks oralny).

Dziękuję bardzo za czytanie mojego nowego artykułu, jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego niesamowitego wibratora dla kobiet, zostaw je w komentarzach poniżej, a ja się do Ciebie!

Miłego dnia,

Jess xoxox

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)