Najnowsze wiadomości

Pierwszy raz połknęłam spermę mojego chłopaka (pluć czy...

Mój przewodnik do rujnowania orgazmów moich chłopaków (My New...

Największe i najlepsze zabawki do seksu analnego

3 grudnia 2021 14:31

Ten luksusowy wibrator właśnie dał mi najlepszy orgazm w moim życiuNie zawsze wierzę, że dostajesz to, za co płacisz, czasami mniej kosztowne przedmioty są tak samo wspaniałe jak droższe rzeczy. Będziesz wiedział to w swoim własnym życiu, patrząc na rzeczy, które kupujesz i zauważając, co jest dokładnie takie samo jak droższa wersja, że zdecydujesz się tanie na. Jednakże, jeśli chodzi o to, co mam zamiar pokazać ci to po prostu nie jest prawdą. Orgazmy, że mój luksusowy wibrator dał mi były warte każdego grosza i płacąc, że trochę ekstra uczynił wszystkie różnice z wibratora high-end, że chcę pokazać się do Ciebie dzisiaj.

Mój nowy ulubiony luksusowy wibrator jest na wyższym końcu skali cenowej w porównaniu do wielu moich innych zabawek seksualnych i zajęło dużo dla mnie, aby rzeczywiście go kupić. Jest to jeden z nich drogich zabawek seksualnych, które po prostu sosna po przed zamknięciem oczu jeden dzień i po prostu naciskając ten przycisk zakupu.

Byłem zaniepokojony, że kupuję tylko nazwę marki (Lelo), ale po szeroko zakrojonych badaniach, ugryzłem kulę i po prostu kupiłem go, a teraz patrząc kilka tygodni wstecz, jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych zakupów, jakie kiedykolwiek zrobiłem i jeden, którego nigdy nie będę żałował.

Mam tylko dwa słowa dla Ciebie, aby skupić się na i są one Blended stymulacji. Oznacza to podwójne łechtaczki i g-spot stymulacji w tym samym czasie, aby Twoja cipka czuje się jak ona jest na szczycie świata.

Innymi słowy, ten luksusowy wibrator sprawił, że doszłam tak mocno, że właściwie zasnęłam na całe popołudnie po tym, jak doszłam. Czułem, że moje serce bije, moja głowa czuła się tak, jakby miała eksplodować z przyjemności i przysięgam, że czułem się tak, jakby ktoś wyrzucił całą butelkę wody pode mną po tym, jak skończyłem. Byłam tak napalona i doszłam tak mocno, że moja pościel przesiąkła.

Wibracje były po prostu idealne, dały mojemu punktowi G najbardziej niesamowite wrażenia fal pulsujących w całym i moja łechtaczka czuła się tak, jakby była podawana najpotężniejszym napięciem wibracji, które sprawiły, że moje kolana się trzęsły, moje ciało drżało i sprawiły, że straciłam absolutną kontrolę nad moimi krzykami.

Po prostu szybko chciałem wspomnieć przed przejściem dalej, że rzeczywiście mam członkostwo VIP, że stale aktualizować z erotyki, prawdziwe historie życia seksualnego, zgłoszenia, zdjęcia, GIFS i filmy.

Luksusowy wibrator, o którym mówię:

Tak, ten luksusowy wibrator jest drogi. W porównaniu do wielu moich innych seks zabawek kupuje, ale słyszałem tak wiele o tym luksusowym wibratorem, że po prostu wiedziałem, że muszę go mieć, bo JEŚLI roszczenia były prawdziwe to było warto. Słyszałem roszczeń, że to najlepszy wibrator na rynku, że triumfuje wszystkie inne zabawki seksualne, i że jego projekt i unikalny silnik miał zrewolucjonizować sposób, że grałem.

To przyszedł szybko i dyskretnie z LoveHoney (firma sex zabawki zawsze używam jak ich produkty zabawki seksualne są zawsze wysokiej jakości, niedrogie i dyskretnie wysłane). Nigdy nie mam żadnych problemów z ich wysyłki i zawsze wiem, że kierowca dostawy nigdy nie ma pojęcia, co on lub ona niesie do moich drzwi frontowych!

Wibrator był już naładowany, kiedy przybył i kiedy wyciągnął go z opakowania, to wyglądało i czułem się drogie, eleganckie, luksusowe i high-end. To jest jak klasyczny wibrator królika, ale z głównym twist.

Oparłem go o moją rękę i po prostu umieszczenie go na najniższym ustawieniu i naciskając go na mojej skórze sprawiło mi gasp z rozkoszy. 10 wibracje i wzory fal na zewnętrznym ramieniu i wału były jaw-dropping, ale nie były one ponad szczyt jak niektóre wibracje mogą być, były one rodzajem luksusowych wibracji, które tęsknią za z przedmiotów takich jak te. Miękkie i intensywne, a jednocześnie niewiarygodnie łatwe do opanowania. To jest również naprawdę cichy, miękki szum jest wszystko, co emituje się z niego.

Naśladuje on stymulację palcem "come-hither" w rodzaju ruchu wznoszącego i opadającego, posiada 10-letnią gwarancję, a 10 ustawień wibracji i fal wraz z systemem przywoływania pamięci pozwala ci podnieść się tam, gdzie skończyłeś i dojść ponownie i ponownie, i ponownie.

Jest to bezpieczne, aby powiedzieć, że nie mogłem się doczekać, aby wypróbować go później i tylko patrząc na to, uświadomił mi, jak napalony byłem i jak bardzo potrzebowałem go przetestować. Słyszałem tak wiele o tym fantazyjnym wibratora i teraz tutaj był wreszcie przede mną.

Czułem się luksusowy w dotyku, to było miękkie, to czuł się inny i po prostu przerzucając przez różne tryby to pokazał mi się jako piękny wibrator, nadające się do celu i o pokazać mi coś niezwykłego. Miał pewne unikalne luksusu o nim, że po prostu krzyczał wysokiej jakości i to nawet miał zamek na nim, który jest przeznaczony dla kiedy podróżujesz z nim lub po prostu mieć go gdzieś ukryte, ten zamek zapobiega wibrator z włączeniem wszystkich przez siebie i ostrzegając wszystkich o jego obecności.

Jest również Phthalate-Free i Latex-Free, więc możesz być pewien swojego bezpieczeństwa i wiedzieć, że zabawka grasz z jest całkowicie bezpieczne i nie wypełnione paskudnych chemikaliów.

Wypróbowanie po raz pierwszy (NSFW)

Byłam podekscytowana.

Kupiłem luksusowe przedmioty wcześniej, ale tym razem wibrator był dla mnie, nie musiałem dzielić się nim z moim chłopakiem i to było coś, co chciałem wypróbować przez długi czas.

Kiedy wróciłam do domu, wskoczyłam pod prysznic, umyłam się, uruchomiłam mój mózg myśląc o wszystkich moich ulubionych scenariuszy kinky, a potem wskoczyłam do łóżka. Upewniłem się, że podłączyłem go i upewniłem się, że jest w pełni naładowany, zanim poszedłem pod prysznic, ale na szczęście dotarł w połowie naładowany i nie potrzebował dużo czasu, aby stać się w pełni naładowany. Upewnij się, aby zawsze sprawdzić, kiedy dostajesz swoje zabawki seksualne, że nie wymagają one ładowania lub dodatkowe baterie, to jest najgorsze, jeśli nagle zabraknie mocy w połowie przyjemność.

Zamknęłam oczy i zacząłem wibracje off w wolnym tempie, po prostu delikatnie pieszcząc mój clit, sutki, i co mój sposób wokół mojej cipki. Lubię być drażniona i budowanie siebie zawsze sprawia, że mój czas zabawy jest o wiele bardziej zabawny i sprawia, że moje ciało boli o orgazm.

Obawiałam się, że nie spodoba mi się wewnętrzne ramię pieszczące mój punkt G. Chociaż uwielbiam wewnętrzną stymulację, to po prostu nie był to designerski kapelusz, do którego byłam przyzwyczajona.

Zdecydowałem się pokryć mój luksusowy wibrator z niektórych lubrykantu na bazie wody, to sprawia, że KAŻDA seks zabawka czuje się niesamowite i jeśli nie masz własnych jest to jeden z niewielu wibratorów, które faktycznie pochodzi z jego własnym dostaw, więc można cieszyć się, co ma do zaoferowania natychmiast.

Gdy skończyłem powlekania go z mojego lube, to wszystko było gotowe do pracy i od sposobu, moje ciało mrowienie wiedziałem coś wielkiego będzie się działo między moimi nogami.

To eased wewnątrz mnie całkiem dobrze, dzięki luksusowego materiału na wibrator, który jest elastyczny i miękki. Czułem się niebiańsko wewnątrz mnie i postanowiłem podkręcić wibracje i od tego momentu wszystko, co mogę zapamiętać to fale i fale przyjemności czyniąc ich drogę wokół mojego CAŁEGO ciała. Zostałem natychmiast wysłany do świata czystej błogości, fale przyjemności pranie po mnie, moje całe ciało jest pochłonięty przez doznania z tego potężnego wibratora high-end.

Zewnętrzne ramię doskonale uderzył moją łechtaczkę z jego wibracje, nie było ucieczki od intensywnej stymulacji łechtaczki z jego potężnych wrażeń, a raz sparowane, że z wewnętrznym G-spot wzrost i ruch opadający, który pchnął mój punkt G do punktu łamania nie było odwrotu.

Naprawdę nie sądziłam, że wewnętrzne ramię zrobi cokolwiek poza tym, że będzie się świetnie czuło i zapewni mi miłą, łaskoczącą stymulację, więc nie miałam pojęcia, że doprowadzi mnie do orgazmu i przeżyję jeden z najlepiej wymieszanych orgazmów w całym moim życiu. Mogę was zapewnić, że szczytowanie przez mój punkt G zdecydowanie nie było czymś, czego się spodziewałam.

Powodem jest to, że nie zawsze cum przez mój punkt G (jestem łechtaczkowy rodzaj gal), ale raz te wibracje zaczęły penetrować mój punkt G czułem się niesamowicie i to było tak, jakby moje ciało instynktownie wiedział, że połączenie tych dwóch punktów przyjemności razem było zamiar zrobić mi cum jak nigdy dotąd.

Posiadanie zarówno łechtaczki i G-spot orgazm na raz wydaje się jak marzenie lub coś tylko pornstars może ciągnąć off, ale ten luksusowy wibrator pomógł mi to osiągnąć i muszę powiedzieć, że wszyscy jesteśmy brakuje przez nie doświadczając tego, to jak normalny orgazm, ale milion razy bardziej potężne i zapłata od orgazmu jest tak intensywne, że czuje się milion razy lepiej, twoje ciało staje się wyczerpany i czuje się tak, jakby każda uncja cum, że miał wewnątrz niego teraz opuścił swoje ciało. Ta zabawka seksualna nie jest tylko wibrator łechtaczki i nie tylko wibrator g-spot, ale zarówno i że sam jest dziełem nauki i magii.

Byłem zaskoczony, kiedy przyszedł, przyszedłem tak mocno, tak szybko, że fizycznie nie mógł się poruszać z bycia w takim stanie snu. Właściwie zasnąłem na kilka godzin, nagi, rozłożony i z największym uśmiechem na twarzy. Martwiłem się, że nie będę mógł nawet chodzić po tym wszystkim.

Kiedy obudziłem się wziąłem prysznic, oczyścić moje łóżko, i postanowił zbadać kilka więcej opinii na temat tego luksusowego wibratora i było oczywiste, że nie byłem sam, mieszane orgazmy były rzeczywistością dla tak wielu kobiet, które próbowały tego wibratora. Czułem się niesamowicie, moja cipka czuła się niesamowicie i byłem w fantastycznym nastroju. Tak bardzo jak kocham moją magiczną różdżkę (To jest to, co myślę o mojej różdżki) i mój womanizer (Prawda) jako moje najwyżej ocenianych wibratorów, ten jeden naprawdę wziął koronę dla mnie po orgazmów, które miałem.

Orgazm z wibratorem

Kroki, które podjęłam z tym luksusowym wibratorem

  • Pudełko przybył szybko i dyskretnie z sklepu, że zawsze dostać moje zabawki seksualne z. Dyskrecja jest jednym z ich głównych punktów sprzedaży, oprócz ich niesamowitych zabawek seksualnych. Opakowanie jest zawsze brązowe, proste i dyskretne, bez wzmianki o tym, co jest w środku, co jest idealne dla tych, którzy nie mieszkają sami lub dla tych, którzy po prostu nie chcą, aby ich listonosz wiedział, co jest w środku (jak ja!) .
  • Przyszedł naładowany, ale chciałem zapewnić, że był w pełni naładowany, zanim zacząłem go używać, nawyk, który zachęcam każdego, aby dostać się do. Jest również ładowany przez USB, nie ma potrzeby używania żadnych baterii. Wskoczyłam pod prysznic, zjadłam szybką przekąskę, a potem wsunęłam się do łóżka z moim nowym przyjacielem.
  • Zaczęłam powoli, pieszcząc moje sutki, moją zewnętrzną waginę (wargi sromowe) i pozwalając mojej łechtaczce cieszyć się niektórymi wibracjami. Wspomniałam o tym wcześniej, ale uwielbiam być drażniona i drażnić się z samą sobą, choć wymaga to siły woli, dla mnie sprawia, że wszystko jest przyjemniejsze i sprawia, że moje ciało bardziej pragnie orgazmu.
  • Zanim się zorientowałam, nałożyłam trochę lubrykantu na bazie wody i wsunęłam luksusowy wibrator do mojej cipki, pozwalając jednocześnie, by zewnętrzne ramię wysyłało swoje wibracje wokół mojej łechtaczki. To było jak jedwabiście miękki palec głaszcząc moją łechtaczkę i wewnętrznie to było jak najbardziej doskonałe g-spot uczucie kiedykolwiek istniał.
  • Wibracje były gładkie, intensywne i sprawiły, że moje usta zwisały szeroko otwarte. Pomimo tego, że wibracje są bardzo silne, są one gładkie i falują z zabawki bez żadnych wahań lub nieprzyjemnego dudnienia, są boskie.
  • Przeżyłam jeden z najbardziej niesamowitych orgazmów mieszanych, jakie kiedykolwiek miałam w całym swoim życiu. Spałem przez całe popołudnie po tym, jak doszedłem tak mocno. To zarobił swoje miejsce jako najlepszy wibrator miałem kiedykolwiek używane i aż coś trąci go, to utrzymuje swój tytuł.

Produkty, które Go Great With This Luxury Vibrator

Istnieją rzeczy tam, że można użyć, aby zabawki seksualne, że krok lepiej. Miałem długi twardy myśleć o tym, co mogę użyć, aby mój luksusowy wibrator doświadczenie krok powyżej reszty i choć nie ma wiele, istnieje kilka rzeczy, które mam od tego czasu używane sparowane z moim luksusowym wibratorem i wziął go w górę notch, co zaskoczyło nawet mnie.

Dobry, wysokiej jakości, na bazie wody lubrykant jest koniecznością. Użyłam lubrykantu na bazie wody podczas mojej pierwszej próby z moim luksusowym wibratorem i było to bardzo potrzebne dla mnie i mojego osobistego doświadczenia. To nie ma znaczenia, jak mokre jesteś, na bazie wody lube pozwala seks zabawki do poślizgu i to naprawdę sprawia, że doświadczenie lepiej. To zatrzymuje tarcie i z wewnętrznym wałem naszego wibratora, pozwala mu wślizgnąć się gładko i bez wysiłku. Jeśli nigdy nie próbowałeś używać lubrykantu z seks zabawką, zobaczysz, co mam na myśli, kiedy spróbujesz. Tylko zawsze upewnij się, że lube jest na bazie wody, ponieważ jest to zgodne z zabawek seksualnych i prezerwatyw.

Ważne jest, aby przechowywać swoje zabawki seksualne prawidłowo, nie chcesz, aby gromadziły się w nich kurz, brud lub bakterie i to pudełko na zabawki seksualne zostało stworzone z systemem antybakteryjnym i sprytną wentylacją. Można go nawet zamknąć, aby Twoje zabawki seksualne były bezpieczne i zabezpieczone przed ciekawskimi oczami.

Ten balsam orgazmu, gdy sparowany z moim luksusowym wibratorem, nie jest dla osób o słabym sercu, zabierze twoją wrażliwość na zupełnie nowy poziom.

Nasączony mentolem balsam ten ma być używany oszczędnie na sutki, clit, a nawet penisa. Pozostawić do aktywacji na kilka minut i zobaczyć, jak te strefy stają się bardziej wrażliwe, responsywne i niesamowite w dotyku.

Jeśli czuję się szczególnie rozbrykany, lubię nałożyć niewielką ilość na moją łechtaczkę przed użyciem mojego luksusowego wibratora i to niesamowite uczucie, zaufaj mi. To jest po prostu bardzo intensywne i dlatego polecam spróbować niewielką ilość i pracować swoją drogę w górę.

Klin pozycji seksualnej pozwala po prostu iść, że trochę głębiej i sprawia, że łatwiejszy dostęp do pochwy lub odbytu.

Idealnie, są one dla seksu i pozwalają mężczyzny, aby uzyskać głęboko wewnątrz ciebie z niewielkim lub żadnym wysiłku i to czuje się świetnie, aby być w łatwy, bardziej dostępne pozycje. Jednak ja używam moich podczas seksu i podczas używania zabawek seksualnych punktu G, ponieważ pozwalają mi one na naprawdę wygodne bez nadwyrężania siebie.

Luksusowe orgazmy z wibratorem

Miesiąc po moim pierwszym razie

Chciałem dodać w trochę aktualizacji na mój wibrator i wyjaśnić, gdzie jestem w zakresie orgazmów, zużycie, ogólne wykorzystanie i wszystko inne, aby zrobić z nim.

Od czasu pierwszego użycia mojego wibratora high-end, używałam go o wiele więcej. Orgazmy, które mi daje są po prostu tak intensywne i powalają mnie na dobre kilka godzin po tym, bo cum tak cholernie ciężko. Byłem w stanie mieć dwa do trzech niesamowitych orgazmów z rzędu, ale wiem, że jestem na zewnątrz, kiedy już to zrobiłem. Luksusowy wibrator dał mi jedne z najlepszych orgazmów w całym moim życiu, nigdy nie wiedziałem, że to możliwe, aby cum tak bardzo zarówno przez moją łechtaczkę i punkt G, o regularne orgazmy mieszane i podwójnej stymulacji stała się rzeczywistością dla mnie, co nigdy nie było wcześniej.

Nie zauważyłem żadnego zużycia wibratora, wszystko jest nadal w tym samym stanie, jak w dniu, kiedy dostałem go na poczcie. Żywotność baterii jest również nadal tak silny, jak to było kiedykolwiek i zauważyłem absolutnie żadnego pogorszenia mimo używania go tak dużo. Zakładam, że jest to spowodowane wysokiej jakości materiałami, z których jest wykonana, przytrzaśnięcie, zadrapanie i wgniecenie jest dość trudne do zrobienia z tą zabawką seksualną. Przechowuję go prawidłowo i zapewniam, że jest czysty i suchy po każdym użyciu i pomimo tego, że przyjechał na wakacje ze mną, był używany tonę, nadal nie zauważyłem żadnego pogorszenia na nim.

Ja również lubię używać wibratora, gdy jestem sama, ponieważ jest to takie intymne i hipnotyczne doświadczenie, ale pozwoliłam mojemu chłopakowi na zabawę i teraz albo używa go na mnie, kontroluje wibracje lub po prostu obserwuje mnie od czasu do czasu. To włącza go tak bardzo widząc mnie w takim uwodzony, napalony i zadowolony stan, że nie możemy utrzymać nasze ręce z dala od siebie, kiedy dotykamy.

Niemniej jednak wiem, że mój luksusowy wibrator jest drogi i większość ludzi takich jak ja uznałaby go za lekki wydatek. Ale mogę was zapewnić, że czułam się zupełnie tak samo i nie byłam pewna, czy nawet będę się nim cieszyć, ale absolutnie tak. Mieszane orgazmy mogą stać się rzeczywistością, stymulacja jest po prostu nie z tego świata, a moje orgazmy są w zupełnie innym wszechświecie. Jakość zabawki seksualnej i zabawa, którą miałem z tą zabawką seksualną była warta każdego grosza i gdyby pewnego dnia pękła lub bateria przestała działać, w 100% kupiłbym inną, chociaż ma 10-letnią gwarancję, więc nie widzę, żeby to się stało w najbliższym czasie.

Jeśli chodzi o luksusowe zabawki dla dorosłych, ta jest tam na najwyższym poziomie. Na pierwszy rzut oka może wyglądać na prostą i zwykłą, ale jest niczym innym.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące czegokolwiek, co wymieniłem, po prostu zostaw swój komentarz poniżej, a ja natychmiast się do ciebie odezwę.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)