Najnowsze wiadomości

23 września 2023 2:50

Ta obroża BDSM zmieniła moje życie seksualneAktualizowany: 03/11/2020

Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś obroży BDSM, dziś jest dzień, w którym masz zamiar spróbować jednego. Zabierają one waniliowy seks do czegoś prosto z 50 odcieni szarości.

Mój chłopak uwielbia prowadzić mnie wokół naszej sypialni, biorąc mnie do swojego koguta i zmuszając mnie do pójścia gdziekolwiek on robi na czworakach.

Korzystanie z sex collar jest tak kinky, za każdym razem łapię przebłysk mojego odbicia to sprawia, że czuję się tak sexy i to włącza mój chłopak na tak dużo widząc mnie związany i uległe do niego.

Seks obroże nie muszą być drogie i mój na pewno nie jest, to jest wysokiej jakości, działa cuda i sprawia, że czuję się jak mały sex kociak.

Upewnij się również, aby sprawdzić wszystkie moje domowe pomysły BDSM.

Aktualizacja: Przed kontynuacją chciałem tylko dać wam znać o mojej strefie VIP, jest ona wypełniona erotycznymi historiami, stawkami, nieocenzurowanymi zdjęciami użytkowników i nie tylko. Do zobaczenia tam.

Najlepsza obroża BDSM, jakiej kiedykolwiek używałam

To jest moja faux skórzana obroża i smycz. Jest naprawdę niedrogi i za niesamowitą jakość, odporność i ogólne odczucie tego zestawu obroża i smycz, jest to niesamowita cena.

Faux leather jest elastyczna i mocna, tak jak prawdziwa skóra, z wyjątkiem tego, że jest przyjazna dla zwierząt i nie trzeba o nią dbać tak jak o prawdziwą skórę. Obroża posiada solidne zapięcie na klamrę do zabawy ultra BDSM, nie musisz się również martwić, ponieważ obroża jest wygodna i nie powoduje tarcia na szyi.

Bycie ciągniętym przez czarną (faux) skórzaną obrożę i smycz jest boskie i sprawi, że poczujesz się jak profesjonalny mistrz BDSM (możesz pobrać test BDSM tutaj).

Czarne na czarnym jest ultra seksowne i dostarcza Ci się w prawdziwym stylu BDSM.

Lubię wsuwać tę obrożę na siebie, mogę ją łatwo zapiąć sama, a potem, kiedy czuję się kinky i napalona, dołączam smycz i przekazuję ją mojemu chłopakowi. On zabiera mnie dookoła sypialni i prowadzi mnie tam, gdzie chce. To jest ostateczna uległość.

Grając wokół z dom i sub ról jest naprawdę zabawa roleplay i włączenie kołnierz BDSM do tego może być porywające.

Recenzje tego kołnierza:

Szukałem czegoś do kupienia i natknąłem się na obroże BDSM, byłem sprzedany zanim już kupiłem, ale kiedy przeczytałem niektóre z recenzji, aby upewnić się, że moje serce prawie przeskoczyło bicie. Te anonimowi ludzie mieli jakieś niesamowicie kinky razy i byli zszokowani, jak dobry kołnierz seks był. Nie tylko to, ale niektóre z nich poszedł do niesamowitych szczegółów na kołnierz i ołowiu i czytanie o ich doświadczeniach seksualnych włączył mnie i uczynił mnie chcą jednego desperacko.

Oto tylko kilka fragmentów niektórych recenzji:

Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek użyję kołnierza BDSM (Moja historia erotyczna)

Ja i mój chłopak lubimy przełączać dom i sub role dużo, ale ja zdecydowanie wolę być uległe dużo czasu. Uwielbiam odkrywać tę stronę siebie, jest tak wiele głębi w obu tych rolach i możliwość odkrywania jest ekscytująca dla nas obojga.

Słyszałam, że używanie smyczy i obroży jest niesamowicie kinky i to było coś, czego chciałam spróbować, nawet jeśli tego nienawidziłam, przynajmniej mogłam powiedzieć, że próbowałam.

Czytałem wszystkie przewodniki BDSM online i wiedziałem, że używanie tylko obroży bez ołowiu było czymś, co niektóre pary robiły, ale chciałem spróbować wszystkiego.

Przybył szybko i oboje byliśmy bardzo napaleni, gra wstępna była zdecydowanie na kartach. Miałam na sobie niektóre z moich fetyszowych ubrań i mój chłopak był rock hard.

Moje pu**y ociekał i byliśmy pożądanie po siebie, ledwo mogliśmy utrzymać nasze ręce z dala od siebie i rzeczy się parzyć szybko. Było dużo oral, ssanie sutków, gra w piłkę i deepthroating.

Wiecie, kiedy nie możecie wejść wystarczająco głęboko, a każdy dotyk sprawia, że jęczycie z rozkoszy? Tak właśnie byliśmy napaleni.

Miałem obrożę na przez to wszystko, ale mój chłopak wsunął ołowiu na i uczynił mnie wstać, a następnie dostać się na czworakach, przeciągnął mnie wokół sypialni, a następnie janked mnie w kierunku jego kogut i powiedział mi ssać go, zrobiłem tak entuzjastycznie i był chwytając się pościeli na litość.

Znowu szarpnął za obrożę i smycz tuż przed tym jak miał dojść i kazał mi się odwrócić na czworaka, wepchnął swojego twardego jak skała kutasa do środka mojej ciasnej p**y i szarpnął za obrożę tak, że moja głowa została odsunięta do tyłu, złapał mnie też za gardło. Doszedł bardzo szybko.

Po tym jak skończył pociągnął mnie na plecy i wykonał oral na mnie z smyczy nadal mocno w jego ręce i ograniczając moje ruchy głowy, doszedłem szybko i obaj wydaliśmy ogromne westchnienie.

Sex kołnierz został powitany w naszej sypialni z otwartymi ramionami po tej sesji.

Jak ja i mój chłopak używamy tej obroży BDSM

Nie używałem tej obroży i ołowiu na mojego chłopaka jeszcze, więc na razie będę mówić o tym, jak mój chłopak używa tego BDSM obrożę na mnie i co robi, że sprawia, że czuje się tak wielki dla nas obu.

  • On kontroluje i traktuje mnie jakbym był jego niewolnikiem seksualnym

Mój chłopak mówi mi, co lizać, co ssać i kiedy pieprzyć i prowadzi mnie wokół przy użyciu ołowiu i kołnierz. On bierze rolę bycia domem i mówi mi dokładnie co i jak mam robić. To naprawdę włącza mnie na bycie traktowanym jak niewolnik seksualny przez niego.

  • On używa go trzymać mnie twarzą do przodu podczas doggy style

On mówi mi, aby dostać się na czworakach i trzyma ołów mocno w ręku, ciągnąc na nim, kiedy tylko chce. To trzyma moją głowę mocno w miejscu i podporządkowuje mnie pozycji. Uczucie szarpnięcia wokół mojego gardła jest tak erotyczne i bardzo podniecające.

  • Prowadzi mnie po domu, ciągnąc za kołnierz.

Czytałam o tym w sieci i chciałam, żebyśmy spróbowali. Podczas gry wstępnej i seksu, nawet jeśli chce drinka, zabierze mnie z sobą na czworakach, prowadzony przez mój kołnierz. Raz nawet uprawialiśmy seks w kuchni, bo to było takie kinky bycie tam, robienie drinka i próba zadowolenia siebie nawzajem.

  • Używał jej do prowadzenia mnie podczas gry wstępnej.

Lubię ssać jego kutasa i kiedy mówi mi, co chce, żebym zrobiła, ciągnąc za smycz. To podniecające być kontrolowaną tak intymnie. Wiem, że kiedy on używa smyczy i chcę, żeby przestał lizać moją cipkę, pociągnęłabym za smyczy, a potem kontrolowała go do tego, co chciałam dalej (czyli do tego, co on robi ze mną).

Inne zabawki seksualne, które uzupełniają obrożę BDSM

Istnieje kilka rzeczy, które można dodać do obroży BDSM, aby uczynić go jeszcze bardziej kinky i satysfakcjonujące. To jest moja kolekcja zabawek, ale poniżej znajduje się kilka ulubionych, które idą niewiarygodnie dobrze z sex kołnierz.

Ten wibrator magiczna różdżka

Korzystanie z magii wibrator różdżka podczas gdy jest kontrolowana przez kołnierz i ołowiu jest nie z tego świata. Masz absolutnie żadnej kontroli i nawet kiedy cum nie można zrobić to zatrzymać, co sprawia, że dla intensywnych wielu orgazmów. Czekam również na mojego chłopaka, aby użyć go na mnie, gdy jestem odpowiedzialny za ołowiu i obroży, to jest tak intensywne.

To dildo ssania działa świetnie do symulacji threesome

Ujeżdżaj to dildo bez użycia rąk, bądź przez nie stymulowany, a nawet symuluj trójkąt. Jest tak wiele zabawy, które można mieć, po prostu trzeba zbadać i znaleźć to, co dostaje cię off.

Noszę tę seksowną bieliznę BDSM

Możesz znaleźć tę bieliznę BDSM w moim artykule o odzieży fetyszowej. Uwielbiam ją tak bardzo, sprawia, że czuję się tak seksownie i tak bardzo podnieca mojego chłopaka, gdy widzi mnie w niej. Baskinka, szelki i stringi G są piękne i tworzą wspaniały strój BDSM.

Pytania i odpowiedzi na temat obroży BDSM

  • Jak sprawić, by mój mężczyzna przejął kontrolę w sypialni?

Po prostu poproś! Powiedz mu, że to cię kręci, kiedy jest dominujący, powiedz mu, co chciałbyś spróbować i możesz nawet czytać artykuły, fora i oglądać filmy razem, aby zobaczyć, gdzie zacząć dla początkujących. Po prostu prowadź siebie nawzajem w sypialni i baw się dobrze z tym.

  • Jak mogę przekonać mojego partnera, aby pozwolił mi spróbować obroży BDSM?

Niech twój partner wie, jak bardzo chcesz spróbować i co chcesz z nim zrobić, są szanse, że będą one w dół do wypróbowania go, jeśli widzą, jak bardzo chcesz.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)