Najnowsze wiadomości

9 grudnia 2023 2:40

Najlepsze jajka wibrujące na świecieJestem wielkim fanem jajek miłości, myślę, że są one prostą, ale skuteczną zabawką seksualną, z której każdy mógłby skorzystać. Lubię je nosić w miejscach publicznych, wiem, że to ryzykowne, ale daje mi to taki dreszczyk emocji. Lubię też nosić je w sypialni, gdy mój chłopak wykonuje seks oralny na mnie i po prostu wokół mojego domu w ciągu dnia, aby drażnić siebie i mojego chłopaka, lubię unikalny subtelny, ale potężny stymulacji oferuje i jak niewiele wysiłku jest rzeczywiście wymagane.

Wibratory jajko czuje się świetnie, jak wibrują wewnątrz ciebie, stymulując swój punkt g, coraz cipki gotowy do orgazmu i czują się tak samo niesamowite, gdy wiruje wokół ciała, przez sutki i na łechtaczkę. Są one dość wszechstronny sex zabawka, która działa jako wewnętrzny i zewnętrzny wibrator.

Co to jest jajko miłości?

Miłość jaja są zasadniczo małe wibratory w kształcie jajka lub co najmniej malformed jajko, które ma być noszone wewnętrznie, wewnątrz pochwy, ale niektóre są również w stanie być wprowadzone do odbytu. Używane przez kobiety na całym świecie od setek lat, aby pomóc wzmocnić mięśnie pochwy, aby pomóc Ci w lepszym zdrowiu pochwy i silniejsze orgazmy, te pozornie niewinne jaja mają wiele do odpowiedzi. Zazwyczaj gładkie i z pętli palca lub flary podstawy dla łatwego wstawiania i pobierania. Jajeczny wibrator służy do wewnętrznej stymulacji zakończeń nerwowych, a to z kolei stymuluje łechtaczkę, wargi sromowe, odbyt, krocze i punkt g (niektóre kobiety dochodzą do orgazmu dzięki samej stymulacji), napina mięśnie pochwy (podobnie jak piłka kegla) i sprawia, że seks i oral są jeszcze lepsze.

Najlepszy wibrator jajko kiedykolwiek używane jest ten:

To jest najlepszy wibrator jajko (Można nawet dostać to jajko miłości w Europie tutaj) kiedykolwiek używałem. To może wyglądać proste na pierwszy rzut oka, ale ten mały wibrator ma długą listę sposobów może być przydatne dla Ciebie w i poza sypialnią. Sposób, w jaki jest on doskonale wykonany i zaprojektowany, aby dopasować się do Twoich wewnętrznych krzywizn robi różnicę w sposobie jego działania.

Jakość tej miłości jajko jest najlepszy kiedykolwiek czułem od wibratora jajko, to nie jest flimsy lub tanie to ważone, gładkie i czuje się tak jak wysokiej jakości sex toy powinien.

Ten zdalnie sterowany wibrator może być kontrolowana z odległości do 10 metrów (hello przy użyciu tego niesamowite rzeczy w publicznych) dzięki łatwym w użyciu bezprzewodowego pilota, który jest również przydatny wewnątrz sypialni. Posiada również intensywne 2 prędkości i 5 wzorów dla pochwy, aby cieszyć się jak każda wibracja i wzór fali wyśle fale przyjemności wokół każdego pojedynczego nerwu-ending pozostawiając całą pochwę zadowolony i stymulowane, co nie jest czymś, co widzimy z każdej zabawki seksualnej.

Oprócz tego wszystkiego posiada również zewnętrzny przewód do pobierania, który daje Ci wielki spokój wiedząc, że nie zniknie wewnątrz Ciebie i sprawia, że pobieranie jajeczka miłości jest o wiele łatwiejsze, ponieważ nie musisz łowić ryb w poszukiwaniu go. Zapewnia również, że jajko miłości w odpowiedniej pozycji szybko i skutecznie, tak, że można cieszyć się nim, jak wylewa wszystkie swoje wibracje na całym punkcie G i całej pochwy, jak tylko go włączyć.

Wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć, to zastosować trochę lubrykantu na bazie wody i wsunąć to jajko miłości wewnątrz ciebie, włączyć wibracje i poczuć niesamowicie wysokiej jakości doznania obmywają cię.

Jajka miłości

Najlepsze doświadczenie, jakie miałam z tym Love Egg

Pomyślałem, że najlepiej będzie, jeśli wejdę w szczegóły, dlaczego to wibrujące jajko znalazło się na szczycie mojej listy i dlaczego jest o nim cały artykuł, a żeby to zrobić, będę musiał zabrać Cię z powrotem do pierwszego dnia, kiedy go użyłem.

Jak już wspomniałem wcześniej, użyłem mnóstwo wibrujących jaj, więc wiedziałem, co robię, ale czytałem tak wiele opinii na temat tego konkretnego wibratora jajko, że jak zawsze ciekawość dostała lepiej mnie i musiałem go kupić i wypróbować go tylko po to, aby zobaczyć, dlaczego każdy wydaje się być coraz tak obsesję z nim. Byłem tak podekscytowany dla tego wibrującego jajka, aby być lepiej niż reszta, że próbowałem, opinie były tak pozytywne i to tylko wydawało się, że będzie to krok powyżej wszystko, co próbowałem wcześniej. Tak, to było trochę droższe niż niektóre z innych wibratorów jajko tam, ale jeśli to, co każdy twierdził, że to zrobić, to będzie warte każdego centa.

To przybył naprawdę szybko, jak tylko to było tutaj I rozpakował go, naładować go i był gotowy, aby mieć trochę zabawy. Przetestowałem go trochę, aby zobaczyć jak dokładnie działają przyciski na pilocie i byłem gotowy do pracy.

Zastosowałem trochę lubrykantu na bazie wody, przygotowałem się i udałem się do sypialni z moim chłopakiem.

Zrobiło się gorąco, a on włożył we mnie jajeczko miłości i włączył je za pomocą pilota. Natychmiast poczułam, jak wibracje rozchodzą się po mojej cipce. To było niesamowite uczucie. Mogłam poczuć wibracje pchanie przeciwko moim G-spot, a następnie dokonywania ich drogę wokół mojej pochwy, to było tak, jakby wibrator był idealnie dopasowany do mojej cipki, formowania się do moich wewnętrznych konturów i pokazując mi, jak potężny był.

Wibracje były tak silne i intensywne i były dokładnie to, co było potrzebne w celu mnie do orgazmu z moim G-spot.

Mój chłopak utrzymywał ten sam wzór i wibracje idące przez pilota, jak lubię spójność i wtedy on poszedł w dół na mnie. Wykonywał oral i to był szczęka-dropping. Osobiście uważam, że seks oralny jest to, co zmienia wszystko z wibrator jajko, to jak wszystko nagle czuje się jeszcze bardziej wrażliwe i pochwy jest korzystających podwójną stymulację.

Wykonał oral jak profesjonalista (jak zawsze robi) i nie mogłem kontrolować moje jęki, czułem się tak, jakby to wszystko było zupełnie nowe doświadczenie i nigdy nie czułem coś całkiem tak kolana-buckling.

Każde liźnięcie na mojej łechtaczce było 10x lepsze niż bez wibrującego jajeczka, a kiedy mój orgazm narastał, czułam się tak, jakby moje ciało mogło implodować od tego, jak intensywnie to wszystko odczuwałam.

Przed długi czas byłam na skraju kulminacji i czułam się tak, jakby ktoś przejął kontrolę nad moim ciałem, kiedy doszłam przyjemność była nie do opisania. To było tak intensywne, że czułem moje bicie serca w moich uszach, mój chłopak wyłączył nasączone jajko miłości, który był we mnie i zacząłem próbować wyjaśnić mu tylko jak niesamowite i intensywne, że było, ale to było bezużyteczne, bo czuję się jak trzeba mieć punkt G, aby doświadczyć tego, co przeszedłem.

Po odzyskaniu lekko użyłem wibrator przez mojego chłopaka penisa i powiedział, że wibracje były tak samo silne, jak podczas korzystania z wibratora pocisk w ten sam sposób (Mój ulubiony wibrator pocisk, że nie idę nigdzie bez). Running jajko miłości w poprzek jego wału i wzdłuż głowy jego penisa wykonane jego palce curl up w przyjemności i jego orgazm zbudowany i zbudowany aż przyszedł na całej mojej twarzy. On faktycznie używa swojego własnego wibratora od czasu do czasu, o którym możesz przeczytać tutaj.

Zabieranie wibrującego jajeczka miłości na zewnątrz

Wiele osób bierze swoje wibrujące jajka na zewnątrz w miejscach publicznych, w tym ja, jednak trzeba być ostrożnym i szanować ludzi wokół ciebie, ale jeśli możesz to zrobić i jest to coś, co zawsze chciałeś spróbować, teraz jest twoja szansa i polecam to zrobić z moim ulubionym wibrującym jajkiem miłości.

Wsuwam moje zanim wyjdę z domu (jest to o wiele łatwiejsze niż próba zrobienia tego publicznie), wręczam mojemu chłopakowi pilota, a gdziekolwiek zdecydujemy się pójść, mój chłopak lubi losowo włączać go i zostawiać mnie walczącą o utrzymanie spójnej rozmowy.

Chociaż moje jajko wibrator cechy szeptem ciche wibracje to najlepiej używać go, gdy jesteś w głośnym miejscu, takich jak restauracja, sklep spożywczy, kino, itp. I f masz jakieś miejsca, które chcesz wypróbować wibrator daj mi znać w komentarzach poniżej, chciałbym usłyszeć o nich.

To czuje się tak niegrzeczny, gdy używając go w miejscu publicznym i to sprawia, że jestem tak napalony i wypełnia mnie z potrzebą podjęcia mojego chłopaka do domu tam i wtedy i fuck go.

Miałem kilka wspaniałych czasów z moim zużywających się wibrator, niektóre z najlepszych miejsc kiedykolwiek używane moje jajko wibrator jest w kinie, restauracji, na posiłek rodziny (to było bardzo ryzykowne jeden), na pikniku, w klubie, a nawet w samolocie (hałas tłumi żadnych wibracji, które mogą uciec). Musiałam być bardzo ostrożna we wszystkich tych miejscach, ale dreszczyk emocji był niesamowity i dał mi i mojemu chłopakowi taki buzz.

Wibrujące jajka

Podążaj za tymi najważniejszymi wskazówkami, gdy używasz swojego miłosnego jajka poza domem:

Musisz być ostrożny przy użyciu każdego rodzaju seks-zabawki na zewnątrz, ale chciałem podzielić się z wami kilka moich najlepszych wskazówek, jak używać wibratora jajko prawidłowo poza tak, że pozostaniesz z szacunkiem do tych wokół ciebie, wzbudzasz żadnych podejrzeń, a mimo to nadal masz niesamowity czas.

 • Upewnij się, że zawsze mieć słowo kod z partnerem tak, że wiedzą, kiedy przestać. Jest to ważne bez względu na to, do czego się zabieracie w sypialni, a szczególnie ważne, jeśli Twój partner kontroluje wibracje za pomocą pilota. Miej w zanadrzu jakieś nieopisane słowo lub gest ręką jako sygnał dla ciebie, aby wiedział, kiedy przestać lub zwolnić to, co robi.
 • Włóż wibrujące jajko przed wyjściem, żebyś nie musiał się męczyć w publicznej toalecie. Zachęcam wszystkich do tego, nie ma nic gorszego niż próba włożenia go, gdy jesteś w zatłoczonej toalecie, nic nie sprawi, że poczujesz się mniej sexy. Umieszczenie go przed wyjściem z domu oznacza, że jest bezpieczny, jest zabezpieczony i możesz go używać kiedy tylko chcesz. Może on pozostać w Tobie podczas zabawy bez żadnych problemów, ale oczywiście wyjmij go, jeśli poczujesz jakikolwiek dyskomfort.
 • Upewnij się, że jesteś w głośnym miejscu. Mimo, że jest cichy, gdy włączony, to wibrator może sprawić, że niektóre dość zmysłowe dźwięki i choć nie doświadczyłem go sam niektórzy ludzie zgłaszają to być słyszalne w cichym pokoju. Znalezienie głośnego miejsca nie jest trudne w tym świecie, więc nie będzie trudno znaleźć gdzieś odpowiednie dla Ciebie.
 • Bądź pełen szacunku dla tych wokół ciebie. Tylko dlatego, że jesteś napalony, to nie znaczy, że wszyscy inni, więc nie mogę podkreślić wystarczająco dużo, jak ważne jest, aby być z szacunkiem i myśleć o tym, gdzie masz zamiar być za pomocą wibratora jajko.
 • Zachowaj jęki głęboko w sobie, chyba że jest to bezpieczne, aby to zrobić (i'm looking at you camping trip w lesie).
 • Gdzie jest miejsce, które najbardziej cię kręci, kiedy myślisz o użyciu jajeczka miłości? Idź tam! Czy jest to plaża? park rozrywki? wakacje? sklep spożywczy? Pomyśl o wszystkich miejscach, które uważasz za seksowne i użyj tam swojego wibrującego jajeczka. Baw się dobrze, wypróbowując nowe miejsca i zdobywając zaufanie do wibratora w tym samym czasie.
 • Pamiętaj, aby naładować swoje jajko miłości w pełni przed wyjazdem. Zawsze robię punkt wspominając, że musisz naładować wibrator jajko przed opuszczeniem domu, to odnosi się do każdej ładowalnej sex zabawki, ponieważ nie chcesz, aby umiera na ciebie w środku czegoś niesamowitego.
 • Cycle przez wibracje i wzory przedtem tak, że wiesz, co lubisz i nie lubisz. Można to zrobić wewnątrz ciebie, zanim się zrelaksować do niego lub na rękach przedtem tak, że można sprawdzić, co każdy wzór i wibracje robi i czuje się jak.

My Other Favorie Egg Vibrator

Zanim znalazłem mój ulubiony wibrujący miłości jajko powyżej zrobiłem kilka innych zdecydowanych ulubionych i myślałem, że będę dzielić się nimi, jak to jest wielki, aby zobaczyć inne pomysły tam, jak to, co mi odpowiada może nie pasuje do Ciebie. Ja po prostu chciałem podzielić się niektórymi z moich wszech czasów ulubionych najlepszych wibratorów jajko dla Ciebie do przeglądania, jeśli masz jakieś pytania proszę po prostu zostawić je w komentarzach poniżej.

Jest to 7 funkcji miłości wibrator jajko, które szczyci się 3 prędkości i 4 wzory wszystkie z niezaprzeczalną mocą. To może mieć przewodowego pilota, ale mierzy 29 cali, więc można mieć swoją miłość jajko kontrolowane z całego pokoju, jeśli to jest twoja sprawa.

Jest wystarczająco mały, aby zmieścić się wewnątrz większości pustych dildos i rękawów, więc można go używać jako dwa w jednym seks-zabawki bez wydawania fortuny. To czuje się niesamowite, jak to sprawia, że dildo lub rękaw zupełnie nową zabawkę seksualną, jak teraz wibruje to czuje się lepiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, daj mu spróbować i nie będziesz rozczarowany, to czuje się niesamowite.

Lubiłem używać tego miłosnego jajka na moim clit, a następnie mieć go wepchniętego wewnątrz mnie, aby poczuć niesamowitą wewnętrzną przyjemność.

To wspaniałe małe niedrogie jajko miłości, które podwaja się jako stymulator łechtaczki, wewnętrzny wibrator i wibrator dla pustych dildos, aby zwiększyć ich przyjemność.

To jest luksusowy wibrator jajko miłości z 8 trybów wibracji i 12 poziomów intensywności to jajko miłości wibrator sprawia, że słaby w kolanach.

Pilot działa z odległości do 8 metrów i jest dostarczany z dyskretnym etui do przenoszenia, dzięki czemu można przechowywać go bezpiecznie i pewnie, bez względu na to, gdzie jesteś. Jest nawet blokada podróżna, więc możesz mieć całkowity spokój ducha podczas podróży.

To luksusowe jajeczko miłości jest całkowicie wodoodporne, więc możesz go używać w wannie lub pod prysznicem, a nawet w bardziej przygodowym miejscu, po prostu puść wodze fantazji.

Z szerokim wyborem trybów i poziomów wibracji, to miłosne jajko zawsze czuje się świetnie i sprawia, że kolana stają się słabe przy każdej okazji.

Ma wyższą cenę, ale luksusowa jakość tego wibrującego jajeczka miłości jest warta dodatkowych pieniędzy, naprawdę doceniam również torbę do przenoszenia, ponieważ czasami trudno jest przechowywać niektóre zabawki seksualne, jeśli są one dostarczane w dwóch częściach, takich jak ta i jak wspomniałem wcześniej, jest idealna do podróżowania. Jeśli luksus jest czymś, co lubisz od swoich zabawek seksualnych, przeczytaj o moich luksusowych produktach.

Jest to potrójny zestaw wibrator pocisk można wybrać z trzech różnych wielkości wibratorów wszystkich różniących się wielkością i długością.

Z łatwym w użyciu przewodowego kontrolera, to potrójny wibrator pocisk zestaw jest idealny dla par i solo przyjemności. To trzyma cię na palcach dzięki zmiennym wibracji i ustawienia intensywności i każdy wibrator jest zaprojektowany tak, aby być gładkie i stożkowe przynieść Ci absolutną przyjemność.

Jest również naprawdę łatwy w użyciu, każdy pocisk może być zmieniony przez prosty przewód i to jest zrobione z łatwością.

Ten potrójny zestaw wibrator jest w ofercie w tej chwili i jest jednym z najtańszych posiadam, ale tylko dlatego, że nie jest drogie, to nie znaczy, że nie jest wielki, to wspaniały seks-zabawka, że kochałem używając.

Jestem całkiem pewien, że już wcześniej wspominałem o tym zdalnie sterowanym wibrującym jajku miłości. Ma 3 prędkości i 7 wzorów dla Ciebie do zbadania po naciśnięciu przycisku.

Włóż je z dużą ilością lubrykantu na bazie wody i z łatwością przełączaj się między prędkościami i wzorami, a kiedy skończysz, możesz łatwo odzyskać to jajeczko miłości dzięki długiemu sznurkowi.

To miłosne jajeczko jest całkowicie gładkie i łatwo przesuwa się po Twoim ciele. Wibracje są tak łatwe do wyboru dzięki prostemu pilotowi, który może być używany przez każdego, jest on również bardzo cichy, więc kiedy używasz go w miejscach publicznych, nie musisz się martwić, że wszyscy usłyszą Twoje wibracje.

Jest on również obecnie oferowany w obniżonej cenie, więc upewnij się, że z niej skorzystasz!

Porady i wskazówki dotyczące korzystania z wibratora jajek

 • Zawsze używaj lubrykantu na bazie wody ...

To pozwala na łatwe wstawianie i sprawia, że jajko miłości czuje się jeszcze lepiej wewnątrz ciebie, nie pożałujesz, że masz trochę na nocnej szafce.

 • Upewnij się, że cykl przez ustawienia prędkości i wibracji przed użyciem wibrującego jajka ...

To sprawi, że będziesz miał lepszą sesję seksualną i pozwoli ci szybko nauczyć się, co lubisz, tak abyś mógł od razu przejść do zabawy.

 • Możesz użyć jajka miłości na łechtaczce, penisie i sutkach...

Wspaniałą rzeczą wibratorów jajko jest to, że podwajają się jako rzeczywiste wibratory, więc można łatwo po prostu wziąć go wokół ciała i zobaczyć, co czuje się dobrze, to wystarczy, aby mnie napalony i błagając o przyjemność.

 • Używaj swoich wibratorów ostrożnie na zewnątrz, aby nie narazić się na jakiekolwiek problemy...

Jeśli używasz swojego "jajeczka miłości" w miejscach publicznych, bądź pełna szacunku dla otoczenia i mądra w wyborze miejsca.

 • Utrzymuj swoje jajeczko miłości naładowane i uzupełniaj baterie...

Upewnij się tylko, że wyjmujesz baterie pomiędzy kolejnymi użyciami, aby przedłużyć żywotność twojego wibrującego jajeczka miłości.

 • Jeśli twój partner używa pilota zdalnego sterowania...

upewnij się, że wie, jak to działa, zanim wyruszy w drogę.

 • Czyść i przechowuj swoje jajeczko miłości prawidłowo...

Pomoże to twojej zabawce mieć długie, zdrowe życie, a nie będziesz musiała jej wymieniać w ciągu pierwszego miesiąca.

 

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)