Najnowsze wiadomości

9 grudnia 2023 3:56

Najlepsze dildo z przyssawką (które przykleja się do wszystkiego)Aktualizowany: 03/11/2020

Posiadanie dobrego realistycznego dildo pod ręką jest koniecznością, a posiadanie takiego z przyssawką jest jeszcze większą koniecznością.

Uwielbiam moje dildo z przyssawką, wspominam o nim zdecydowanie za dużo, ale jest tak wszechstronne i dało mi tak wiele niesamowitych orgazmów i wspomnień, że chciałam, aby wszyscy o nim wiedzieli.

Z dildo z przyssawką możesz eksperymentować z orgazmami bez użycia rąk, ujeżdżaniem dildo bez użycia rąk, mocowaniem dildo do twardej powierzchni i ujeżdżaniem go w ciekawych i nowych miejscach, symulowaniem trójkąta i wieloma innymi rzeczami. Przeczytaj moją historię o trójkącie i dowiedz się, jak symulować trójkąt za pomocą seks-zabawek.

Dilda na przyssawkę dają ci wolność, pozwalają eksperymentować z różnymi pozycjami, kontrolować prędkość i dają ci realistyczną symulację. Mam jedno silne ulubione dildo z przyssawką, które stale używam wraz z zabawkami seksualnymi, które są wymienione w zabawkach seksualnych, których używam codziennie. Szczęśliwy dildo ssania jest poniżej.

Moja ulubiona przyssawka Dildo

Cena sprawdzone i znaleźć najlepszą cenę dla tego ssania dildo na 27/01/2021.

To jest moje ulubione dildo z przyssawką. Mierzy 6 cali, jest zginany, więc można osiągnąć wiele różnych stymulacji, a nawet może pochwalić się realistycznym wałem z podniesionymi żyłami, wystającą różową głową i ściskanymi kulkami.

Mam również wskazówki, jak korzystać z dildo, jeśli potrzebujesz wskazówek, w jaki sposób uzyskać najlepsze z zabawki seksualnej.

The lifelike cechy tego dildo sprawiają, że czuje się niezwykle realistyczne, jak to pcha się w i z ciebie. Możesz poczuć jak głowa wyskakuje wewnątrz ciebie i bierzesz w resztę wału.

Nie możemy zapomnieć o podstawie przyssawki, jest ona niewiarygodnie mocna, gdy jest przymocowana do twardej i płaskiej powierzchni i nie porusza się ani o cal, jeśli jest odpowiednio zamocowana.

Uwielbiam przyssawkę funkcja pozwala mi jeździć to dildo z łatwością i pozwala mi się w różnych pozycjach, czy mój chłopak jest tam, czy nie. Ten realistyczny dildo czuje się tak jak prawdziwe rzeczy, z wyjątkiem można dostać go w każdej pozycji i to nie będzie kiedykolwiek stracić swoją wytrzymałość.

Me and my boyfriend love to simulate threesomes with this dildo when we are together and when we are apart I love to ride this dildo hands-free and secure it to the headboard on my bed so that it can fu*k me doggy style.

Oto tylko kilka fragmentów niektórych recenzji:

Możesz przeczytać wszystkie 400 + recenzje tutaj.

Jak to ssące dildo doprowadziło mnie do twardego orgazmu (Storytime)

Wspominałam już wcześniej na moim blogu (stali czytelnicy na pewno to wiedzą!), że uwielbiam uczucie bycia "wypełnioną", uwielbiam uczucie podwójnej stymulacji i kocham wszystko, co pozwala mi dojść z łatwością.

Kiedy moje dildo z przyssawką dotarło do mnie, byłam sama, mój chłopak wyjechał do pracy i miałam trochę czasu do zabicia.

Zastosowałam rzęsy lubrykantu na bazie wody do dildo i rozgrzałam się palcami i czytając trochę erotyki. Zanim się zorientowałam, wsuwałam dildo do środka i doznania były niesamowite, można poczuć wszystkie misterne detale na kutasie. Idealnie dociskał mój punkt G, więc postanowiłam zmienić pozycję.

Przymocowałam dildo do mojej deski i stanęłam na czworakach z moją erotyką przed sobą, delikatnie wbiłam się w dildo i czytałam dalej.

Moje tempo stało się szybsze i szybsze, jak czytam moją historię i hornier i hornier, trzymałem mój wibrator różdżki przeciwko mojej łechtaczki, a przed długo byłem orgazm tak ciężko.

Połączone G-spot i stymulacja łechtaczki pchnął mnie nad krawędzią. I nadal na pchnięcie na dildo i nadal czytać i przed długo przyszedłem ponownie, tym razem trudniejsze niż ostatnio.

Moje dildo było przemoczone i pokryte moimi sokami, to był bardzo ładny widok. Zrobiłem zdjęcie, aby pokazać mojego chłopaka i kiedy wysłałem go do niego powiedział mi, że musiał oprzeć się chęci masturbacji w środku jego biura.

Aktualizacja: Jeśli chcesz nieocenzurowane historie erotyczne, zdjęcia przesłane przez użytkowników, filmy, stawki i porady przyjdź i dołącz do nas w moim członkostwie.

To zaspokoiło moją potrzebę posiadania kutasa.

Ponieważ jest tak realistyczny, zaspokoił tę potrzebę, którą miałam na kutasa, wypełnił mnie i zaspokoił mnie tak, jak robi to kutas mojego chłopaka. Połączyłam niesamowite doznania punktu G ze stymulacją łechtaczki i doszłam szybko i mocno i nie po raz ostatni.

Jak osiągnąć pierwszy orgazm z dildem?

Te dilda powinny ci pomóc, ale ja chcę ci podać jeszcze kilka szczegółów. Przeżywanie orgazmu z dildo nie musi być trudne, możesz wybrać swoją prędkość, rytm, a co najlepsze, możesz dojść do orgazmu przez swój punkt G.

  • Użyj przyssawki (UFAJ MI)

Przyssawka dildo jest najłatwiejszy do cum z jak można dostać go w tak wielu pozycjach i można zabezpieczyć go w miejscach, które czujesz się komfortowo z. Oto niektóre z moich ulubionych miejsc:

  • Pod ścianą Na ścianie pod prysznicem Na szklanej misce Na podłodze z drewna/płytek lub czegoś, może się przykleić do podłogi Na wezgłowiu Twojego łóżka (moje ulubione)

Jeśli użyjesz tego dildo z odrobiną wyobraźni, zamieni się ono w coś przełomowego.

  • Wymieszaj pchnięcia dildo z wibratorem na twojej łechtaczce (masywne orgazmy)

To jest to, co ja robię. Uważam, że orgazm jest o wiele bardziej intensywne, jeśli połączyć zarówno łechtaczki i G-spot stymulacji, jeśli czujesz się o cum przez łechtaczkę, zatrzymać wibracje na chwilę i nadal stymulować swój G-spot, nawet jeśli nie cum przez G-spot dzięki dodatkowej stymulacji będzie czuć się niesamowicie, kiedy się cum.

Używam wibrator różdżka i polecam zrobić też, to czuje się świetnie i to jest tak łatwe w użyciu. Po prostu trzymasz wibrator na łechtaczce i napierasz na dildo i czekasz na niesamowite doznania.

  • Spróbuj edging (największy orgazm, jaki możesz mieć)

Edging działa najlepiej z wibratorem, ale wszystko, co musisz zrobić, to dostać się do punktu orgazmu, dosłownie punkt krytyczny, a następnie zatrzymać, nie pozwól sobie cum. Zrób to 2-3 razy, a kiedy w końcu pozwolisz sobie na cum czujesz tak intensywny orgazm i jeśli używasz wibratora różdżki znajdziesz będziesz cum ponownie i ponownie. Pair to podczas pchnięcia na dildo i jesteś w dla niesamowitej jazdy.

  • Pokryj swoje dildo lubrykantem na bazie wody

Upewnij się, że używasz dużo lubrykantu na bazie wody podczas używania dildo, nie ma znaczenia jak mokra i napalona jesteś, zawsze czują się lepiej, gdy używasz lubrykantu, ponieważ zatrzymuje tarcie i dildo po prostu ślizga się wewnątrz ciebie.

  • Symuluj trójkąt z partnerem (kinky)

Użyj swojego dildo z przyssawką jako trzeciej osoby, zabezpiecz ją gdzieś, gdzie zarówno dildo, jak i twój partner mogą się do ciebie dostać i ciesz się podwójną penetracją.

Wyłącz światła i spuść się na swojego partnera, podczas gdy ty ujeżdżasz dildo. Istnieje wiele scenariuszy i fantazji, które możesz odgrywać z tym dildo, które są niewiarygodnie kinky i sprawią, że popołudnie będzie bardzo zabawne.

Pytania i odpowiedzi na temat dildo ssących

Nie mogę osiągnąć orgazmu podczas penetracji, czy dildo będzie bezcelowe?

Nie, to pomoże ci ćwiczyć i nauczyć się stymulować swój punkt g, będziesz mieć wtedy o wiele większe szanse na osiągnięcie orgazmu podczas penetracyjnego seksu z partnerem. Dla wielu kobiet (w tym mnie) musisz nauczyć się przesuwać poza barierę, która odblokowuje orgazm punktu G, to rodzaj uczucia, że musisz się wysikać, ale kiedy już się z tym uporasz, odblokuje się i poczujesz się niesamowicie, po prostu trzymaj się tego.

Czy Twojemu chłopakowi przeszkadza, że używasz sztucznego penisa?

Mój nie robi w ogóle i żaden chłopak powinien. Używam mojego dildo, kiedy on wyjeżdża w interesach, a nawet kiedy jest w domu, używamy go razem i symulujemy trójkąty lub on po prostu używa go na mnie i cieszymy się chwilą razem.

Czy to dildo jest bezpieczne dla ciała?

Tak, jest wolny od wszystkiego od toksycznych do ftalanów i jest bezpieczny dla penetracyjnych gier bez prezerwatywy. Upewnij się, że zawsze sprawdzić swoje zabawki seksualne są bezpieczne, jeśli nie są one z renomowanego sprzedawcy.

W jakim opakowaniu jest ta zabawka seksualna?

Dildo jest zapakowane w dyskretne brązowe pudełko bez etykiety, która sugeruje, co jest w środku, ani nie pokazuje się na wyciągu bankowym, że jest to zabawka seksualna. Jest to bardzo dyskretne, jeśli jest to coś, co Cię niepokoi.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)