Najnowsze wiadomości

23 września 2023 3:42

Najczęstsze zagięcia, jakie mają ludzieMiałem ochotę napisać dziś coś trochę innego. W książce, którą obecnie czytam, pisarz ciągle odnosi się do głównych bohaterów "kinks", ma kilka intrygujących fetyszy i to skłoniło mnie do myślenia o innych ludziach, i co włącza ich, że nie zdają sobie sprawy, że jest dość powszechne.

Wziąłem do Reddit i okazało się, że większość ludzi są włączone przez tego samego rodzaju kinks, oczywiście, istnieją pewne wyjątki, ale są rzeczy, które są tam, że wszyscy są wykonane czuć się winny, ale tak naprawdę większość ludzi są poważnie włączone przez nich, bo, no cóż, są niesamowite.

Uczenie się tego wszystkiego sprawiło, że chciałem podzielić się niektórymi z tych rzeczy, które mam ja i niektóre z tych, o których wiem, że inni ludzie mają i chciałem uczynić je normalnymi poprzez pokazanie wam, jak powszechne są te "tabu" i dlaczego są one fantazjowane i badane przez tak wielu ludzi.

*Sprawdź moje prywatne historie, obszar zarezerwowany dla kinky ludzi takich jak ty i ja. Wypełniony po brzegi prawdziwymi historiami, przygodami i zdjęciami od użytkowników. Mam nadzieję, że się tam zobaczymy.

1). Anal Sex (Putting go w tyłek)

Seks analny i gra w tyłek, w ogóle, jest HUGE kink wśród mężczyzn i kobiet. Myślę, że to dlatego, że mówi się nam, aby nie iść w pobliżu tyłek, że każdy chce iść w pobliżu tyłka.

Istnieje kilka różnych kinks związane z tyłek w ogóle, ale tutaj są 4 najbardziej związane z tyłek wspólne kinks:

 • Ass licking (to jest to, co się stało, gdy jeden noc stand lizał mój tyłek)
 • Anal sex Prostate Play (Mój chłopak użył prostaty masażysta)
 • Sex toys (butt plugs, wibratory analne, i koraliki).

Te cztery najlepsze kinks tyłek pochodzą we wszystkich różnych kształtach i rozmiarach i każdy może wysiąść na różne rodzaje rzeczy, ale ogólnie rzecz biorąc, gra w tyłek jest ogromną rzeczą i coś, co co najmniej 2/3 ludzi myśli o robieniu.

2). BDSM (jestem winny)

BDSM / Bondage jest jednym z moich największych kinks, to naprawdę włącza mnie i wysiąść na tak wiele aspektów tego i jestem najbardziej zdecydowanie nie jest sam.

Są to niektóre z moich ulubionych DIY BDSM sztuczek, technik i fantazji. Podobnie jak w przypadku wielu z tych kinks są tak wiele czynników, które idą do BDSM i nie musi koniecznie oznaczać, że kochasz być związany i biczowany, jest tak wiele więcej do niego niż to, choć, że jest zabawa.

 • Bondage - Bondage dla mnie to bycie "niewolnikiem" mojego partnera, bycie związanym, skrępowanym i zdominowanym przez mojego partnera lub vice versa. To jest mój najczęściej używany zestaw do bondage.
 • Domination & Submission - role Dom i Sub są często spotykane podczas praktykowania jakiejś formy BDSM. Jest to akt bycia dominującym lub uległym partnerem, upewnij się, że wypróbujesz obie role.
 • Masochizm - Masochizm jest wtedy, gdy znajdujesz satysfakcję seksualną z bólu lub upokorzenia. Ogromny kink dla tak wielu ludzi, a większość z nich nawet nie wie o tym.

Inne części BDSM

Istnieje wiele różnych aspektów BDSM, ale chciałem tylko włączyć niektóre z kluczowych.

3). Voyeuryzm

Ciesząc się oglądanie voyeur lub bycie voyeur jest o wiele bardziej powszechne niż mogłoby się wydawać. Voyeuryzm jest aktem uzyskania przyjemności seksualnej z oglądania kogoś angażować się w aktywności seksualnej lub wysiąść i uprawiać seks, podczas gdy ktoś patrzy na ciebie.

To tylko niektóre ze sposobów, w jakie ludzie czerpią przyjemność z podglądactwa:

 • Seks na kamerce internetowej
 • Seks w miejscu publicznym
 • Seks w sex klubie
 • Seks podczas gdy ktoś obserwuje i masturbuje się/obserwuje seks

Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają na oglądanie prawdziwego voyeuryzmu i angażować się w działalność z prawdziwymi ludźmi dzięki meetupów i grup online.

4). Seks grupowy i trójkąty (Mój ulubiony ????) - M/F/M, M/M/M, F/M/F, F/F/F, itd.

Seks grupowy i trójkąty to jeden z moich ulubionych sposobów na odstresowanie się. Mój chłopak i ja nie robimy tego już tak często, wolimy symulować trójkąt za pomocą seks zabawek.

Jednak w przeszłości byliśmy znani z tego, że angażowaliśmy się w jakieś poważne trójkąty i seks grupowy i nadal mogę być mokra myśląc o nich.

Nawet tylko fantazjowanie o trójkątach jest ogromny kink i może być łatwo replikowane przez symulowanie trójkąta, jednak faktycznie mając trójkąt i seks grupowy jest zupełnie inna historia i coś prawdopodobnie nawet twój stary sąsiad wysiada na.

5). Age Play

Wysiadanie przez uprawianie seksu z kimś starszym lub młodszym od ciebie. To może być roleplayed między tobą a twoim partnerem, jak wspomniałem w tym artykule pomysłów roleplay, jednak, oczywiście, to nie może naprawdę pokonać prawdziwą rzecz.

Jednym z moich największych kinks jest coraz off myśląc o seksie z dużo starszym mężczyzną, podczas gdy ja jestem 18, ale jestem sposób ponad 18 i to tylko fantazja lubię zachować w tyle mojej głowy i wydobyć, gdy jestem masturbacji czasami.

Mnóstwo ludzi ma ten kink, lubią myśleć o seksie ze starszymi/młodszymi ludźmi i dostają ogromnie off na pomysł tego.

6). Cuckolding/Cuckquean (jestem temu winna)

Oglądanie twój partner ma seks i być przyjemne przez inną osobę nazywa się bycie rogaczem lub cuckquean dla kobiet.

Uwielbiam ten kink i to naprawdę sprawia, że jestem napalony mając mojego chłopaka oglądać mnie być fuck**ed przez kogoś innego.

Bycie rogaczem lub rogaczką może również oznaczać czerpanie przyjemności z poniżania lub upokarzania się i wyżywanie się na tym. Ciesząc się patrząc twój partner być pleasured podczas gdy ty siedzisz na uboczu i być ignorowane i / lub upokarzane.

7). Upokorzenie seksualne

Gdzie jesteś zmuszony czuć się jak nie jesteś tego wart i kawałek brudu lub jesteś wyśmiewany i wyszydzany przez osobę, z którą masz seks.

Ten jeden no jest coś który naprawdę interesuje ja ale ja widziałem someone upokarzającego w sex klubie i muszę mówić ja był dosyć porywający i one z pewnością cieszyli się.

Seksualne upokorzenie może również zrobić swoją drogę do BDSM / Bondage ze względu na jego siłowy charakter i wiele osób kończy się coraz klapsy.

8). Fetyszyzm ciążowy

Jest wielu mężczyzn, którzy fantazjują o seksie z kobietami w ciąży, widzą to jako zjawisko erotyczne.

Wielu mężczyzn nie dowiedzieć się, że mają ten fetysz, aż ich partnerka jest rzeczywiście w ciąży, a oni znaleźć się coraz bardziej podniecony o idei.

Niektórzy ludzie nawet posunąć się tak daleko, aby kupić brzuchy ciążowe tak, że mogą one roleplay i fantazjować o idei bycia w ciąży i uprawiać seks z ogromnym brzuchu ciąży.

9). Zabawki seksualne/fantazje spoza świata

Fantazje i zabawki seksualne z innego świata są bardzo powszechne. Fantazjowanie o byciu obcym lub byciu odwiedzanym przez obcego, ubieranie się jako nieśmiertelna istota, odgrywanie ról o postaciach i mistycznych stworzeniach, wszystkie te rzeczy są ogromnym kink.

To tylko niektóre z "nie z tego świata" fantazji / mityczne zabawki seksualne można znaleźć:

 • Tentacle sex toys
 • Alien sex toys
 • Sex zabawki wykonane z ideą gigantów (gigantyczne dildo)
 • Vampire sex toys

10). Large Play

To jest mój kink, kocham duże zabawki seksualne i ponadgabarytowych rzeczy. Jest coś, co dostaje mnie off o byciu "wypełnione" i rozciąganie się do granic możliwości i wiem, że nie jestem sam. Wiele osób lubi się rozciągać i próbować wypełnić się do maksimum, głównie dlatego, że jest to absolutnie niesamowite uczucie.

Oto niektóre z rzeczy, które lubią duże zabawy:

 • Fisting (I tried my first fisting sex toy)
 • Large vibrators (I use this one)
 • Attraction to Hung Men
 • Oversized sex toys

11). Mała gra

Mała gra jest kink, który odnosi się do kobiet i mężczyzn, którzy wolą małe penisy i zabawki seksualne. Jest to dość proste kink i kobiety i mężczyźni, którzy wysiąść na to są mistrzami w tym.

12). Pegging

Pegging odnosi się do kink kobiet partnerów, którzy chcą penetrować swojego partnera z dildo. Napisałem cały artykuł o tym, co się stało, kiedy próbowałem pegging mojego chłopaka.

Pegging odbywa się analnie z ręcznym dildo lub strap-on dildo. Czasami mężczyzna będzie lubił być upokorzony, przebrany za kobietę, lub po prostu jako oni sami ciesząc się penetracją punktu P.

13). Fetysz cum (Creampie)

Posiadanie fetysz cum składa się z dość szerokiego spektrum różnych rzeczy. To może być chłopaki i dziewczyny, którzy cieszą się akt creampie, dziewczyny i dziewczyny kochające cum i pragnienie go wewnątrz nich, na nich, na ich bielizny, w ich ustach, i po prostu o wszędzie indziej.

Mając fetysz cum może również obejmować co cum strzał dłużej i bardziej wypełnione cum, biorąc witaminy.

Ci, którzy mają fetysz cum cieszyć cum więcej niż przeciętny człowiek i nie będzie czuć się wstydzić o cum kapiącą w dół ich twarzy i lizanie go z ich językiem.

14). Anonimowy seks

Mając anonimowy seks z nieznajomymi w klubach, barach, na tinder, każdy, gdziekolwiek. Mając alter ego i fu**ing przypadkowych ludzi jest kink preferowane przez wielu. To może być ryzykowne kink, ale będąc kimś innym na noc i używając ich do seksu nie jest tak rzadkie, jak mogłoby się wydawać.

15). Czystość

Posiadanie czystości kink oznacza wstrzymanie się od stosunków seksualnych zazwyczaj z pomocą akcesorium seksualnego czystości.

Ludzie noszą te urządzenia na zewnątrz domu i wewnątrz sypialni, podczas gdy są drażnione i karane za pobudzenie.

 • Mój ulubiony mężczyzna cnoty sex zabawki.

16). Stymulacja kuli

Symulacja piłka kink jest dla tych mężczyzn, którzy kochają ich kulki, ssać, masowane, zdominowany i grał z i dla kobiet mężczyzn slove mężczyzn kulki i miłość ssanie ich, dominacji i zabawy z nimi.

Ball stymulacja może być również dość "szorstki" i osoba robi dominujący może zastosować ciśnienie i ból do kulki, aby spowodować satysfakcję seksualną zarówno do siebie, jak i samca.

17). Double Penetration

Podwójna penetracja jest kolejnym ulubionym z moich, ja po prostu kocham uczucie posiadania obu otworów wypełnione. Teraz, że mój chłopak i ja jesteśmy w większości monogamicznych relacji mogę zaspokoić ten kink i potrzebę za pomocą zabawek seksualnych. (Jeśli jesteś w otwartym związku sprawdź moje zasady otwartego związku).

Jednak, chociaż sex zabawki są niesamowite i sprawiają, że cum z precyzją, jest coś tak gorącego o seksie z dwóch rzeczywistych prawdziwych mężczyzn i ciesząc się ekscytującą przyjemność z dwóch kogutów.

18). Ekshibicjonizm

Mając kink do ekshibicjonizmu jest wszystko o wysiąść, gdy odsłaniając się seksualnie nieprzyzwoicie. To może być bardzo ryzykowne kink, ale na małym poziomie ludzie nadal, wysiąść na nim. Rzeczy takie jak noszenie spódnicy tak krótkiej, że widać bieliznę, pozwalając ludziom zobaczyć, że masz wyraźny hard-on, rzeczy takie jak te.

Istnieje duże spektrum na ekshibicjonizm i może się różnić od małych rzeczy, takich jak odsłaniając swój tyłek w krótkiej spódnicy całą drogę do eksponowania się na imprezie.

19). Wzajemna masturbacja

Wzajemna masturbacja składa się z oglądania porno razem, masturbacji razem, i przy użyciu seks-zabawek. Nigdy faktycznie nie dotykając się nawzajem, ale dotykając siebie i coraz się off podczas gdy twój partner jest tam obok Ciebie czeka na cum w dokładnie tym samym czasie.

Wzajemna masturbacja jest idealnym rozwiązaniem dla par długodystansowych i kinky pary zarówno, to może być tak porywające i to jest niezwykle gorące.

20). Custom Dressup & Roleplay

Ludzie żyjący swoje fantazje z kostiumami i przebieranki nie jest rzadkością i jest to świetny sposób, aby żyć scenariusze i fantazje, które w przeciwnym razie nie byłby w stanie zrobić. Oto tylko niektóre z rzeczy, które ludzie lubią robić podczas przebierania się:

 • Udawanie kogoś, kim się nie jest.
 • Udawanie fikcyjnej postaci.
 • Rola zawodowa w kreskówce, fikcji, anime (żołnierz, policjant, prostytutka, gwiazda porno, prawnik).

Jest tak wiele roleplay być miał podczas noszenia różnych kostiumów i tak wiele różnych scenariuszy, które są w stanie żyć. Jeśli chcesz zacząć zacząć od czegoś, aby dostać się w ręce, jak kostium pielęgniarki i pracować na swój sposób w górę, aby znaleźć inne stroje i elementy dress-up.

22). Fetysz snu

Śpiący fetysz jest tych ludzi, którzy lubią fantazjować o seksie z kimś, kto śpi. To jest między dwoma zgodnych dorosłych, z których jeden udaje, że śpi, podczas gdy inni robią to, co chcą do nich.

Czasami śpiący budzą się w połowie drogi, a innym razem budzą się chwilę później i twierdzą, że mieli niezwykły sen.

23). Seksualne ASMR

Jeśli nie wiesz, co ASMR to jest, gdy ktoś lub coś wyzwala rodzaj "orgazmu mózgu" off w głowie. Może to być wywołane przez delikatne szepty, klikanie paznokciami na twardej powierzchni, jedzenie i wszystkie inne rodzaje hałasów.

Seksualny ASMR jest właśnie taki, ale wyzwala orgazm mózgu za pomocą seksualnego ASMR chat, seksualnych hałasów,

Pytania o te fetysze

Chciałem tylko wyjaśnić kilka z najbardziej popularnych pytań na temat niektórych z tych kinks, jeśli masz jakieś więcej po prostu zostawić je w komentarzach poniżej.

 • Skąd mam wiedzieć, czy mój partner ma takie same fetysze jak ja?

Porozmawiaj o tym i daj im znać jakie masz fetysze i co Cię kręci, możesz być zaskoczony jak bardzo będą otwarci na wypróbowanie ich.

Możesz również spróbować Mojoupgrade app, która pozwala wam zarówno wziąć test i przesłać swoje odpowiedzi anonimowo i dowiedzieć się, jakie kinks i fetysze macie wspólne.

 • Który z tych kinksów poleciłabyś początkującym?

Szczerze mówiąc, nie sądzę, że mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wiele z powyższych kinksów może być wypróbowanych przez początkujących. Po prostu zobacz, co cię kręci i idź z tym, myślę, że coś, z czym ty i twój partner czujecie się komfortowo, co nie angażuje nikogo innego, byłoby najlepsze.

 • Jak mogę spróbować tych fetyszy bez rujnowania mojego związku?

Najlepszą radą, jaką mogę Ci dać, jest rozmowa o tym z partnerem i sprawdzenie, gdzie są ich kinksy i co byłoby dla nich wygodne, gdyby chcieli spróbować. Najlepszym sposobem, aby nie "zrujnować" swojego związku jest spróbowanie fetyszu, który dotyczy tylko was dwojga i nie jest zbyt wymagający, na przykład wzajemna masturbacja.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)