Najnowsze wiadomości

23 września 2023 2:48

Po raz pierwszy użyłam wibrującej bieliznyKiedy mój chłopak wręczył mi pudełko, myślałam, że wydał pieniądze na jakąś drogą bieliznę dla mnie. Schlebiało mi to, ale miałam też nadzieję, że to nowa seks zabawka do naszej kolekcji.

Kiedy wyciągnęłam bieliznę z pudełka, zauważyłam, że to nie były zwykłe koronkowe majtki, to była w rzeczywistości wibrująca bielizna i nie mogłam być bardziej podekscytowana, aby je wypróbować.

Wsunęłam je na siebie, wyregulowałam wibrator tak, że wysyłał wibracje przez moją łechtaczkę, wręczyłam mojemu chłopakowi pilota, po czym wyszłam z pokoju, a on zwiększył wibracje, aż w końcu zrobiło mi się słabo w kolanach.

Tłumienie moich jęków i orgazmów było wyzwaniem, że byłem chętny do praktyki.

Mój chłopak kochał mieć całkowitą kontrolę nad moją przyjemnością, to był ogromny turn-on dla niego i ogromny turn on dla mnie wiedząc, że byłem całkowicie bezsilny i miał zdolność do mnie orgazm kiedykolwiek i gdziekolwiek byliśmy.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o moim życiu seksualnym, mam swoją własną książkę o seksie, w której opisałam niektóre z moich najbardziej intymnych momentów, uwielbiam ją pisać i chciałabym, abyś ją sprawdził, jak również moje prywatne członkostwo erotyczne.

Wibrujące majtki, które kocham

Sprawdź cenę: Najtańszą cenę za ten wibrator do bielizny znalazłam 28/01/2021.

To jest wibrujące bielizny mój chłopak dostał mnie był jednym z ich najlepszych sprzedawców i od czasu próbuje je na, nie ma wątpliwości w moim umyśle, jak kinky ogólnej populacji jest.

Łatwo wsunąć wibrator do bielizny (to przychodzi z sexy pary) i można kontrolować wibracje, które są kierowane na łechtaczkę i przez cały pochwy z odległości do 8 metrów.

Wibracje są ultra-powerful i jest więcej niż garść do cyklu przez. Nie mogłem się dość tego wibratora, to czuje się tak wygodne do noszenia i nie widać go przez ubrania więc noszenie wibratora na zewnątrz i na temat nie jest problemem.

To czuje się jak siodło najlepsze siedzenie na świecie, orgazmy, które wybuchają dla mnie są nie tylko zaskakujące, ale także niesamowicie kinky, to musi być jednym z moich ulubionych zabawek seksualnych w tym roku.

Wiem, że ja i mój chłopak jesteśmy niewiarygodnie kinky, ale czuję, że większość par może cieszyć się tą wibrującą zabawką seksualną z majtkami. Jest dyskretny, jest kontrolowany za pomocą pilota, daje ci niesamowite orgazmy i nie musisz go nosić publicznie, jeśli nie chcesz, używaj go wokół domu lub po prostu w sypialni. Jest to nieinwazyjny wibrator, który ma na celu zadowolić i dać Ci najlepszą przyjemność tam.

Jak go używać?

Mój chłopak wręczył mi pakiet i rozpakowałem go z niecierpliwością.

I wsunął wibrator do mojej nowej bielizny. Bielizna, że ten wibrator pochodzi z są naprawdę wygodne i pochodzą z cute little bow tie sznurki więc oni pasują do większości rozmiarów sukni.

Ćwiczyliśmy włączając wibrator jak chodziłem po domu, to było niesamowite. Chciałem wiedzieć dokładnie, jak to działa i co czuł się jak przed podjęciem do miasta i po prostu używając go podczas gdy ja się myć i próbuje załadować pralkę był dreszcz.

Rezultat?

Drżące kolana orgazmy w sypialni, w kuchni, w ogrodzie, w supermarkecie i w samochodzie.

Nie mogę się nasycić tym wibratorem. Daje nowy dreszczyk emocji do naszego związku. Bycie całkowicie poza kontrolą i posiadanie mojego chłopaka być odpowiedzialny za przyjemność jest czasami po prostu zbyt wiele do zniesienia.

Wibrator jest naprawdę potężny i gdzie to siedzi wewnątrz bielizny to zagnieżdża się idealnie do łechtaczki i nie porusza się, jego głównym celem jest, aby uzyskać squirm wokół i cum i to jest dokładnie to, co robi.

Zanim spróbowałam wibrującej bielizny, nie byłam całkowicie przekonana, czy będzie ona dla mnie odpowiednia, ale tak jest i sprawia mi to wiele przyjemności.

Wzięliśmy mój na kolację z nami, siedzieliśmy ciesząc naszą butelkę wina i miałem całkowicie zapomniał o wibrator cicho zagnieżdżone wewnątrz moich majtek i znikąd mój chłopak wziął pilota z kieszeni i umieścić wibrator na najniższym ustawieniu.

To sprawiło, że skoki na początku i przed długo nie mogłem utrzymać rozmowę, on po prostu coraz wibracje aż byłem pewien, że mój kieliszek do wina będzie pęknięcie biorąc pod uwagę, jak mocno byłem ściskając go.

Piękno tego wibratora jest to, że nie można faktycznie usłyszeć wibracje, więc nie jedna osoba w tej restauracji z nami był świadomy z tego, co dzieje się wewnątrz mojej bielizny, która była śliskie bałagan.

Oprócz restauracji używałam również mojego nowego wibratora w supermarkecie, wiem, że to tabu, ale jest to coś, co zawsze chciałam zrobić. I szczęśliwie przeglądał alejki i mój chłopak wziął pilota i wziął wibracje wyższe i wyższe, aż rzeczywiście musiałam przykucnąć i udawać, że patrząc na jednej z półek. To było tak ekscytujące i tak kinky, mój chłopak również kochał to i powiedział, że miał wściekły boner całą drogę wokół supermarketu.

Inne wibrujące majtki, których używam

Myślę, że nawet ludzie, którzy nie próbowali wibrującej bielizny mogą sobie wyobrazić, jak dobrze się czują i dlatego chciałam dołączyć jeszcze kilka moich ulubionych par wibrujących majtek.

Po otwarciu pierwszej paczki wczułem się trochę w rolę i postanowiłem wypróbować inne rodzaje wibrującej bielizny, oczywiście tylko w celach badawczych.

Dostaję wszystkie moje zabawki seksualne z LoveHoney, naprawdę ufam im i ich zabawkom seksualnym. Zawsze przybywają szybko i dyskretnie i oferują niesamowite zniżki na wszystkie swoje zabawki seksualne. Wszystkie moje wibrujące majtki pochodzą stąd i osobiście nie kupowałabym nigdzie indziej rzeczy, które są tak intymne.

Te wibrujące koronkowe majtki (bardzo wygodne!) są wyposażone w mini 5-funkcyjny wibrator, który może być kontrolowany za pomocą pilota z odległości do 10 metrów.

Jest ukryta kieszeń wewnątrz bielizny, gdzie ten potężny mały wibrator siedzi i jest doskonale umieszczony, aby odpocząć przed łechtaczką.

I loved this pair of vibrating panties, I found they were really comfy to wear and I loved that the remote had that extra two metres wiggle room with the remote, however, I didn't find the vibrations to be AS strong, they were strong and I did cum but I was more loyal to my original pair. Myślę jednak, że będą one świetne, jeśli nigdy nie próbowałeś wibrujących majteczek lub jeśli wolisz coś nieco mniej mocnego.

Jestem wielkim fanem erotyki i coś, co odkryłem z wibrującymi majtkami było to, że mogłem się wyładować na tym, co czytałem bez potrzeby wzbudzania podejrzeń lub nawet rozbierania się.

Ten wibrator jest inspirowany przez pięćdziesiąt odcieni szarości, więc jeśli jesteś fanem książek, zrób to, co ja, wsunąć go wewnątrz nowej bielizny i czytać i cieszyć się trylogii, nawet więcej, tym razem.

Używam tego, gdy jestem sama, nie dlatego, że nie lubię, gdy mój chłopak dołącza, ale dlatego, że myślę, że jest coś tak specjalnego i intymnego o curling up z dobrą książką, a kiedy rzucić w orgazm to zupełnie inne doświadczenie.

Ten ostatni wibrator nie jest dokładnie podpada pod kategorię "wibrującej bielizny", ale czuje się dobrze i szczerze mówiąc, to wszystko, co się liczy.

Wystarczy dostosować paski wokół talii, używać pilota i cyklu przez wiele wzorów i wibracji. Można łatwo nosić ten wibrator pod ubrania i znalazłem to działa najlepiej z luźne, luźne ubrania.

Używam tego wibratora pod luźne letnie sukienki, paski nie są widoczne i oznacza to, że mogę czuć się, że dodatkowe trochę kinky. Ten wibrator czuje niesamowite przeciwko clit i miał moje kolana drżenie w ciągu kilku minut.

Jak I Came Harder niż kiedykolwiek wcześniej z tej bielizny

Wibratory, zwłaszcza wibrujące bielizny są świetne w każdym razie, ale są pewne małe rzeczy, które można zrobić, aby korzystanie z tych rzeczy jeszcze bardziej przyjemne.

Należy pamiętać, aby zawsze być ostrożnym i ostrożny, kto jest wokół ciebie i gdzie jesteś. W ten sposób jest więcej zabawy, a także zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swojemu partnerowi.

  • Lubrykant na bazie wody jest twoim przyjacielem. Wiem, że twoja *cipka* będzie mokra od wibracji i podniecenia wibratora, ale użycie odrobiny lubrykantu sprawi, że wszystko będzie dziesięć razy lepsze. Zaufaj mi, dziewczyno.
  • Używaj go w sypialni i poza nią. Miej pilota przy sobie lub podaj go partnerowi, gdy jesteś poza domem, niektóre z moich ulubionych miejsc to poczta, supermarket, restauracje i kluby. Ale pamiętaj również, aby zabrać swoją wibrującą bieliznę do sypialni, niech twój partner przejmie całkowitą kontrolę i doświadczy prawdziwej uległości.
  • Pop wibrator do bielizny przed wyjściem, w ten sposób nie trzeba się martwić o slipping go wewnątrz majtek w publicznych toaletach. Wszystkie z tych, które próbowałem były praktycznie niezauważalne i nie byłem w stanie naprawdę czuć je raz były nestled wewnątrz. Jest to również ekscytujące, aby utrzymać pamiętając, że wibrator jest tam, podczas gdy idziesz o swoim codziennym życiu.
  • Utrzymuj go w pełni naładowanego. Jeśli Twoja wibrująca bielizna wymaga naładowania (tzn. nie baterii), upewnij się, że naładujesz ją wcześniej, nie ryzykuj tylko tego, że będzie działać i nie zabraknie Ci energii, to szansa, której naprawdę nie chcesz podjąć.
  • Po wypróbowaniu każdego możliwego miejsca, w którym czułbyś się komfortowo używając swojej wibrującej bielizny, weź rzeczy w górę notch. Spróbuj iść do supermarketu i niech twój partner umieścić wibrator na pełną moc i nadal starają się zachować prostą twarz. Udaj się na rodzinny obiad i spróbuj ją wtedy założyć, przetestuj siebie, ale zawsze bądź ostrożna i rób to na własne ryzyko!
  • Tylko dlatego, że będzie najprawdopodobniej tylko nosić bieliznę, która pochodzi z wibratora, gdy używasz wibrator, upewnij się, że zawsze umyć je po użyciu. Mogą one być tylko na kilka godzin, ale nie chcesz, aby je zapach!

Po miesiącu próbowania najlepszych wibrujących majteczek...

Minął około miesiąc odkąd mój chłopak kupił mi ten pierwszy wibrator i można śmiało powiedzieć, że nadal go uwielbiam.

Nosiłam go na wielu spotkaniach towarzyskich i na szczęście nikt nie był jeszcze świadomy. Nawet nosiłem go do kina i znalazłem nowy kink mojego! Po tym, nie mogłam utrzymać rąk z dala od mojego chłopaka. To nie był nawet sprośny film, po prostu było coś niesamowicie intensywnego w próbach tłumienia jęków w wypełnionym po brzegi kinie.

Wypróbowałem również kilka innych par wibrującej bielizny (wspomniane powyżej) i mam nową miłość do tych rzeczy, nie mogę uwierzyć, że nigdy nie próbowałem czegoś takiego wcześniej, były one punktem zwrotnym dla mnie i mojego związku. Są tak dużo zabawy do noszenia i polecam je do każdej pojedynczej kobiety lub pary, którzy lubią stymulację łechtaczki i trochę dreszczyk emocji.

Wibrator wspomniałem na początku, jeden mój chłopak pierwszy dostał mnie, był niesamowity. Jakość jest tam z niektórymi z droższych zabawek seksualnych kupiłem, nie ma oznak zużycia, bateria jest nadal będzie silny i znalazłem bielizny trwało wiele prań bez noszenia. Wibracje są tak samo silne jak pierwszego dnia, ładowanie trwa dobrą chwilę, pilot nadal działa z odległości do 8 metrów i nadal mam orgazm jak pierwszego dnia. Całkowity sukces.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)