Najnowsze wiadomości

23 września 2023 2:16

Mój przewodnik do rujnowania orgazmów moich chłopaków (My New Kink)Rujnowanie orgazmu jest zadaniem, które nie powinno być traktowane lekko, wymaga cierpliwości, umiejętności, zaufania i szacunku, aby zrobić to prawidłowo. Rujnowanie orgazmu może być trudne, ponieważ czas może być wyłączony, a czasami nie chcą, abyś go zrujnował, nie komunikując ci tego. Potrzeba dużo droczenia się i dużo przewidywania, a ja jestem tutaj, aby dać ci rundown na temat tego, jak można zrujnować orgazm swojego partnera też.

Mam na imię Jess i uwielbiam rujnować orgazmy moich chłopaków.

To wygląda tak pięknie i po prostu widząc jego kogut pulsujący, pulsujący i sączący się z cum jest wielkim zwrotem dla mnie. Doprowadzenie go do punktu orgazmu, zatrzymanie i obserwowanie jak jęczy i tryska swoim ładunkiem, a ja po prostu siedzę i patrzę, jest wspaniałe.

Kiedy po raz pierwszy powiedział mi, że chce spróbować to byłem przeciwny, nie sądziłem, że był poważny i nie mogłem sobie wyobrazić, że uczucie dobre, ale raz zrobiłem moje badania i zrobiliśmy to po raz pierwszy widziałem pęd przyjemności to dał mój chłopak i to zmieniło moją opinię całkowicie. Widząc go jęczeć i wić się, jego kogut błagając o litość, to wszystko jest tak ekscytujące i widząc go tak bowled over przez przyjemność mnie rujnuje jego orgazm, to jest niesamowicie pobudzające.

Możesz myśleć, że jestem surowa, prawda?

Byłabym zdezorientowana, słysząc, jak dobrze jest na początku rujnować orgazm, ale zaufaj mi, nie odrzucaj tego, dopóki nie spróbujesz. Ja tak zrobiłam, początkowo byłam przeciwna, ale kiedy się o tym dowiedziałam i wypróbowałam, zostałam nawrócona.

Spróbuj sam, a potem osądź mnie

Mój chłopak kocha to, prosi mnie, aby to zrobić, on praktycznie błaga mnie, aby go zniszczyć. To nie znaczy, że nie jest on coraz seksualnie sfrustrowany, to nie boli go, jest to inny rodzaj orgazmu, gdzie nadal cum, ale to orgazm hands-off i intensywność i uczucie jest dużo inna. Jeśli chcesz spróbować, komunikować się, co chcesz, a następnie to zrobić, gdy zobaczysz, jak dobrze jest dla obu ludzi, będziesz mi podziękować.

Rujnowanie pierwszego orgazmu swojego chłopaka (Ruined Orgasm 101)

Ok, więc chcesz zrujnować orgazm swojego chłopaka po raz pierwszy?

Oto jak to zrobisz.

Postępuj zgodnie z moim przewodnikiem, a dowiesz się dokładnie, jak zrujnować jego orgazm jak profesjonalista. To może być proces uczenia się, ale jak tylko puścić i po prostu zrelaksować się i zaufać swoje umiejętności, to będzie wielki i masz zamiar być w stanie zniszczyć jego orgazm jak profesjonalista. Czytaj dalej, podążaj za moimi krokami i naucz się być najlepszym rujnowaczem orgazmów, jaki kiedykolwiek był.

Wybieranie stroju

Wybór stroju, który chcę założyć, zależy od tego, jak się czuję i w jakim on jest nastroju. Jeśli jest to randka wieczorem, slutty, kinky strój będzie mój najlepszy wybór, jeśli jest to spontaniczny moment następnie coś dorywczo jak cokolwiek mam na sobie.

Czasami, aby go naprawdę podniecić i podrażnić, będę naga lub będę miała na sobie moją ulubioną bieliznę, wszystko zależy od danego dnia i od tego, jak się czujemy.

Nie myśl za dużo o tym, jaki strój będziesz miała na sobie, po prostu wybierz to, w czym on najbardziej lubi Cię widzieć, niezależnie od tego, czy jest to Twoja najlepsza bielizna, czy piżama. Jeśli jest to zaplanowane wydarzenie, to właśnie wtedy lubię się ubrać i uczynić z tego okazję.

Przytrzymywanie go na łóżku

Chcę się upewnić, że jest bezbronny i robi to, co mu każę, więc krępuję go za pomocą tych pasów do krępowania na łóżku. Kiedy nie może użyć swoich rąk, aby dotknąć siebie lub zatrzymać mnie, to dodaje zupełnie nowy wymiar do rujnowania jego orgazmu.

Krępując go sprawiamy, że jest jeszcze bardziej bezradny i kiedy przychodzi do rujnowania jego orgazmu nie jest w stanie dotknąć się dla tego słodkiego uwolnienia lub zrobić cokolwiek, aby mnie kontrolować, np. cofnąć głowę do swojego kutasa. To dodatkowe skrępowanie nadaje rzeczom nowy obrót, potęgując jego zmysły, jego bezbronność i dając mi jeszcze większą kontrolę nad nim i jego przyjemnością.

Nie używamy tych ograniczeń za każdym razem, ale używamy ich często i naprawdę sprawiają, że cała sprawa jest o wiele przyjemniejsza. Możliwość całkowitego kontrolowania jego orgazmu, kiedy dosłownie nie może zrobić nic poza wierceniem się, to jest dopiero władza i to jest bardzo ekscytujące dla nas obojga.

Doprowadzanie go do orgazmu przez całą drogę

Napisałam cały artykuł/opowiadanie na temat Edging, zacznijcie tam (wkrótce). Dzięki niemu dowiesz się więcej o edgingu i jeśli nic o nim nie wiesz, to jest to też świetne miejsce, żeby zacząć. Kiedy już wyszczotkujesz swoją wiedzę na temat obcinania, wróć tutaj.

Edging jest dla mnie KLUCZOWY i rujnowanie orgazmu mojego chłopaka, to jest to, co sprawia, że jest on dla mnie i uważam, że proces edgingu jest tak zmysłowy i sprawia, że zrujnowany orgazm jest bardziej pamiętny. Edging jest rodzajem kontroli, oznacza to doprowadzenie kogoś do punktu orgazmu, budowanie ich w górę i w górę przed sprowadzeniem ich z powrotem w dół ponownie, ten rodzaj techniki seksualnej zapewnia orgazm jest potężny i potrzebne, więc kiedy zniszczyć orgazm, to jest jeszcze lepiej.

Chcesz wziąć swój czas z edging, używać całego swojego ciała, używać go dla swojej przyjemności, ale nie pozwól mu cum. Ujeżdżaj go, obciągaj mu, niech cię posmakuje, dotykaj siebie, dotykaj jego, ale nie pozwól mu dojść, ani razu. To może czuć się źle, ale to jest istotne, aby nie pozwolić mu cum, bez względu na to, jak bardzo błaga.

Chcesz dostać go do punktu, w którym jego kogut jest pokryta pre-cum. To pulsuje i błaga o orgazm, to jest, gdy wiesz, że nadszedł czas, aby zniszczyć jego orgazm. Edging go do punktu bez powrotu, zanim w końcu pozwalając mu cum, a potem whoops, puszczasz.

Zamierzam porozmawiać o niektórych zabawek seksualnych, których używam poniżej, aby naprawdę pozwolić ci zrujnować jego przyjemność z dodatkowym i bardzo docenianym twistem.

Zatrzymujesz wszystko

Gdy już obróciłeś go do punktu eksplozji, chcesz w końcu poddać się, użyj swojej ręki, ust lub pu*sy, aby doprowadzić go do orgazmu i tak jak on jest o cum (to idealne, aby mieć słowo kod lub ruch, gdzie może wskazać ci, że jest o cum), gdy jest tam, po prostu zatrzymać, zatrzymać wszystko.

Niech jego cum eksploduje z jego kutasa, możesz skierować jego kutasa w górę, możesz trzymać jego kutasa w swoich ustach lub pu*sy, jedyną zasadą jest to, że po prostu nie możesz poruszyć mięśniem. Pozwól, aby jego cum wypłynęło z jego kutasa, ale nie podawaj mu pomocnej dłoni, po prostu przestań. Możesz go delikatnie głaskać, kiedy już dojdzie, ale kiedy dojdzie, po prostu przestań.

Extra: Czasami ściskam jego kutasa, daję małe pocałunki jego kutasowi, gdy on szczytuje, tylko nic, co by go naprawdę zaspokoiło. Nic stymulującego. Uważam, że te małe gesty faktycznie doprowadzają go do szaleństwa z przyjemności z powodu tego, jak wrażliwy i na łasce mnie jest jego kutas.

Po drugiej spermie

Kiedy każda kropla jest na zewnątrz, zacznij grać z nim ponownie, jak gdyby nic się nie stało. Lubię chichotać i uśmiechać się, on zawsze jest w lewo dysząc i jego kogut drgawki.

I umieścić mój chłopak w moje usta oczyścić go z moim językiem i dać mu kilka pięknych uderzeń z moją ręką.

Czasami mogą mieć wielokrotne orgazmy z tej techniki. Miałem to zdarzyć się wiele razy, zwłaszcza gdy mój pu*sy jest zaangażowany. On się wysuwa, a potem wraca do środka, gdy jego orgazm jest już zniszczony i często dochodzi do niego natychmiast.

Układanie wszystkiego razem z moim chłopakiem

To jest jak to idzie w dół. Mój chłopak kładzie się, dostaję go miły i twardy, który zazwyczaj już jest. Używam moich ust, aby drażnić go, używając mojego języka do stymulowania każdego nerwu zakończenia, ściskając jego kulki, aby go słaby w kolanach. Pchając jego trzon w dół mojego gardła i drażniąc sam czubek jego penisa z moim językiem. Kiedy mam już dość, siadam na nim okrakiem, wchodzę w niego i ujeżdżam go powoli, budując ruchy i wyrywając się.

Kiedy będę już gotowa i zadowolona, użyję ponownie moich ust, by znów się z nim drażnić, doprowadzając go na skraj orgazmu raz za razem, sprawiając, że będzie jęczał i błagał mnie o uwolnienie. Kiedy będę gotowa, pozwolę mu dojść, on daje mi sygnał krzycząc, że ma zamiar dojść i właśnie wtedy, gdy ma eksplodować, zatrzymuję się. Przestaję poruszać rękami i usuwam moje usta z jego penisa i po prostu patrzeć, jak strzela jego cum, powlekając jego brzuch z jego własnym spunk. Czasami ściskam trzon trochę lub uruchomić jeden palec w górę iw dół wału, jak on cums, ale to zawsze jest to samo, jak zawsze zatrzymać to, co robię i zniszczyć wszystko.

On zawsze pozostaje bez tchu, dysząc i jęcząc, moja praca tutaj jest zrobiona.

Moja następna fantazja

Kiedy następnym razem będziemy mieć trójkąt, chcę zagrać w grę, w której dam im obu handjobs w tym samym czasie (może blowjobs też) i kto pierwszy dojdzie, dostanie zniszczony orgazm. To tylko mała gra, którą chcę zagrać, myślę, że będzie naprawdę gorąco. Jeśli kiedykolwiek zrobiłeś coś takiego, proszę dać mi swoje wskazówki w sekcji komentarzy poniżej, chcę wiedzieć wszystko.

Czego używam, aby zrujnować orgazm mojego chłopaka (kolekcja zabawek)

Kiedy chcę, aby to było wyjątkowo, użyję seks zabawek, aby zrujnować jego orgazm, nie używam ich przez cały czas, ale pomagają one zwiększyć doznania, sprawić, że zrujnowany orgazm będzie lepszy i są po prostu ogólnie niesamowicie zabawne w użyciu.

Moje ultrarealistyczne dildo

Z tym ultra realistycznym dildo pozwalam mu patrzeć, jak robię jemu i dildo handjob, to bardzo zmysłowe i pobudzające, jednak przestaję go dotykać w momencie, kiedy on dochodzi, ale kontynuuję używanie dildo, to piękne. Jego przyjemność ustaje, podczas gdy dildo trwa, to wywołuje zazdrość i wszelkiego rodzaju inne myśli i uczucia, to również jest naprawdę gorące. Również, jeśli jesteś nowy w trójkątach i eksperymentowania z trzecią stroną, może to być świetny sposób, aby cię pobudzić i zobaczyć, czy posiadanie "trzeciej osoby" do przyjemności naprawdę cię podnieca.

Magiczna różdżka ze specjalną przystawką (każdy używa tej sztuczki)

Aby użyć tej przystawki potrzebujesz tej magicznej różdżki, używam jej cały czas, to sprawia, że cum tak mocno, znowu i znowu, jednak można również użyć go na jego wale i kulki i podczas seksu, co czyni go wspaniałą zabawką. Ta przystawka jest niesamowite, gdy używany do krawędzi i rujnuje jego orgazm, to ślizga się na różdżkę i dlatego wibracje są przenoszone do tego załącznika i na całej długości penisa. Trzymaj tę wibrację na jak on cums i nie porusza się lub usunąć go prawo jak on orgazmów, to gwarantowana wygrana i to jest tak wiele zabawy w użyciu.

Delay Spray/Cream (jeśli jesteś okrutna)

Jeśli naprawdę czujesz się dość wredny, ten krem opóźniający jest idealny, ponieważ lekko odczula jego penisa i pozwala mu trwać dłużej w łóżku. Poprzez usunięcie wrażliwości można drażnić go na dłużej, dostać się off, i nadal mieć go dostępne do cum. Przez co tease trwać dłużej, jesteś rysunek się jego przyjemność, która z kolei czyni go tak zdesperowany, aby cum. Nie trzeba dużo tego i nawet jeśli nie używasz go do wyciągnąć swoje umiejętności teasing, to jest idealny do stosowania w sypialni, zwłaszcza jeśli twój człowiek jest skłonny do zakończenia dość szybko.

I Keep Him Hard With This Cock Ring

Ten prosty pierścień na kutasa może zdziałać cuda, jeśli chodzi o zrujnowany orgazm. Wsuń go na trzon i obserwuj, jak wciąga krew i pozwala jej pozostać, promując bardziej wyprostowane penisy i dłuższą siłę. Użycie pierścienia sprawia, że jego kutas jest miły i soczysty i pozwala mu trwać trochę dłużej, co oznacza, że tak jak w przypadku kremu opóźniającego, możesz wyciągnąć swoje drażnienie tak długo, jak tylko zechcesz.

On Cums kiedy chcę go zbyt kiedy używam tego masturbator

To jest odwracalny stroker, ma podniesione guzki na jednej stronie i stymulujące nierówności na drugiej, można przełączać sensacje się podczas korzystania z niego i czuć nowe zakończenia nerwowe są stymulowane. Lubię nasuwać go na kutasa mojego chłopaka i stamtąd po prostu dajesz swojemu partnerowi handjob, jak zwykle. Jest to również świetna zabawka seksualna, ponieważ może być używany solo też, więc jeśli on chce, kiedy nie jesteś w domu, to da mu wielką stymulację.

Gry Ruined Orgasms

  • Masz 20 sekund do cum, jeśli nie cum I zniszczyć go.
  • Jeśli dojdziesz w ciągu następnych 5 minut ciągłego blowjob/handjob/zabawki seksualnej zrujnuję go (tylko mężczyźni, którzy mogą trwać zasługują na prawdziwy orgazm).
  • Co 30 sekund zmieniam część ciała (cipka, usta, ręka), jeśli nie dojdziesz do ostatniej części to orgazm jest dla ciebie zrujnowany.
  • Ostatnie 30 minut zabawy on and off i możesz spuścić się jak mężczyzna, spuść się wcześniej a ja to zepsuję.
  • Zabawa w trójkącie (pierwszy facet, który dojdzie do orgazmu dostaje zrujnowany orgazm i musi patrzeć jak drugi facet dostaje pełny orgazm.

Możesz nawet zrujnować swój własny orgazm

Jeśli nie masz teraz przy sobie partnera, który mógłby zrujnować twój orgazm, możesz skorzystać z moich wskazówek dotyczących walenia konia i sprawdzić, czy masz na tyle opanowania, żeby zrujnować swój własny orgazm po tym całym pięknym nagromadzeniu.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)