Najnowsze wiadomości

23 września 2023 2:10

Miałam orgazm sutkowy podczas niewoli sutkowejAktualizowany: 04/11/2020

Jestem tak samo zszokowana jak Ty, miałam orgazmy łechtaczkowe, orgazmy punktu G, a nawet orgazmy analne, ale nigdy nie miałam orgazmu sutkowego przed ostatnim tygodniem.

Nie sądziłam, że orgazmy sutkowe są "prawdziwe", nigdy nie słyszałam, żeby komuś się to przytrafiło. Oczywiście, jak wiele osób, moje sutki były podniecone w pewnym momencie i czułam się niesamowicie, kiedy były dotykane podczas seksu, ale nigdzie w pobliżu przyjemności, którą czułam, kiedy rzeczywiście miałam orgazm sutkowy.

Jak doszło do tego, że miałam orgazm sutkowy?

To wszystko wydarzyło się pewnej nocy, kiedy mój chłopak i ja eksperymentowaliśmy z nowymi pomysłami BDSM i natknęliśmy się na sztukę wiązania linami, wiązania się nawzajem i uczenia się różnych węzłów, które mogliśmy wypróbować na sobie nawzajem. Potrzeba kilku prób, aby uzyskać to prawo z wiązania liną, ale nie jest to niemożliwe i sam akt używania lin w sypialni jest ekscytujący i erotyczny.

I was completely frogtied and restrained with my wrists and ankles inside this under-mattress restraint kit and my tits tied up in place thanks to the bondage knot my boyfriend had done.

I nie było nigdzie i oddanie tej kontroli i o mój chłopak posiadający władzę nad moim ciałem jak to było wysyłanie motyle przez moje cipki.

Byliśmy napaleni i drażnił mnie z tym tickler, uruchomienie go na całym moim ciele i powoli nad moimi sutkami (ticklers zrobić dla wielkich miękkich zabawek sutek gry).

Samo to delikatne drażnienie sprawiało, że moje sutki stawały się niesamowicie pobudzone i wzniesione, a ja byłam po prostu zagubiona w chwili i doznaniach tego wszystkiego, jedną rzeczą, o której nie myślałam, że się wydarzy, był orgazm sutkowy.

To było tak, jakbym została przeniesiona do innego wymiaru, gdzie każdy dotyk czuł się milion razy lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Po użyciu łaskotki na moich teraz bardzo podnieconych piersiach, nałożył na nie jadalny olejek do masażu i masował moje piersi ssąc jednocześnie moje sutki, ssanie sutków spowodowało, że wszystkie zakończenia nerwowe znalazły się na powierzchni i teraz zmieszane z jego rękami, które stymulowały te zakończenia nerwowe, byłam w siódmym niebie.

Użył jednej ręki do wcierania oleju do masażu w moje piersi i ciepły płyn był tak tantalizing. Ssanie i skubanie moich sutków były tak erotyczne i czuł się niesamowicie, bardziej niesamowite niż kiedykolwiek wcześniej czuł, każde ssanie i lizanie było jak o elektrycznych boltów przyjemności uruchomiony przez mój clit.

Kiedy skończył wcierać olejek do masażu wziął świecę do masażu (te są specjalnie wykonane do zabawy woskiem) i kapał roztopiony wosk na moje piersi, muszę przyznać, że mam mały fetysz do zabawy woskiem ze świecą, ale to było coś innego.

Moje sutki i piersi czuły się tak, jakby wyczuwały każdą pojedynczą kroplę gorącego wosku i odpowiadały wysyłając fale przyjemności w całym moim ciele.

Każdy dotyk był elektryzujący, czułam, że moja cipka jest mokra, mimo że nigdy jej nie dotykałam, a moje ciało po prostu pragnęło spermy.

Ból i pragnienie cum był budowanie wewnątrz mnie i kiedy myślałem, że to nie może dostać się lepiej mój chłopak dodał kilka zacisków na sutki i zaczął ciągnąć na łańcuchu, który byłby, z kolei, pociągnąć na moje sutki, a z każdym pociągnięciem czułem się tak, jakbym był o cum.

Czułem się moja cipka na skraju orgazmu, tylko jeden dotyk na mojej clit byłoby pchnął mnie nad krawędzią, ale mój chłopak trzymał na stymulowanie moje sutki jak ja pozostałem całkowicie skrępowany, moje cycki związane i w całkowitej uległości trybu.

On w końcu usunął zaciski, które opuściły moje sutki w podwyższonym stanie wrażliwości, chłodne powietrze z AC szczotkowanie przeciwko nim czuł niesamowite, ale nie był jeszcze skończył ze mną jeszcze.

Żaden z nas nie miał zamiaru doprowadzić mnie do orgazmu sutkowego, po prostu wygłupialiśmy się z jakimś boob bondage, ale kiedy wziął ten wibrator (jest mały, ale bardzo potężny i przez to mam na myśli, że sprawia, że łatwo dochodzisz do orgazmu raz po raz) moje ciało się poddało.

Włączył go i niech jego drobiazgowe wibracje dudnić przeciwko moich sutków przed podjęciem jeden sutek do ust i delikatnie ssać na nim i przy użyciu języka do zabawy z nim, podczas gdy pozwalając wibracje stymulować inny, miałem ekstremalne sutek przyjemność i zanim się zorientowałem, ciśnienie było budowanie od wewnątrz mnie i zacząłem cum.

Jakie to uczucie dochodzić do siebie po zabawie sutkami?

To było zupełnie inne uczucie niż orgazm łechtaczkowy czy orgazm punktu G, to był orgazm poprzez stymulację sutków i pozostawił moją cipkę tak mokrą i pobudzoną, jakbym miała normalny orgazm łechtaczkowy.

Odczucia były niesamowite, to było jak magia. Zostałem oszołomiony, bo nigdy nie spodziewałem się, że to się stanie, ale to się stało, a teraz chcę replikować to, kiedy tylko mogę, podobnie jak mój chłopak, który został z bardzo zadowolony uśmiech na twarzy.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej dogłębne, nieocenzurowane historie erotyczne wraz z przedłożonymi zdjęciami i filmami przyjdź i dołącz do nas w moim obszarze members-only.

Jak dać sobie orgazm sutkowy

Istnieją pewne czynniki, które wchodzą w grę, takie jak to, jak wrażliwe są twoje sutki, twoje techniki i liny, zbyt małe piersi mogą czasem stanowić problem, ale w sumie nie było to takie trudne, potrzeba tylko trochę cierpliwości i odpowiednich narzędzi.

Główne rzeczy, na których należy się skupić to stymulacja, wydobycie nerwów na powierzchnię, więcej stymulacji i skupienie całej swojej energii na sutkach. Wszystko, co musisz wiedzieć, zostanie ujawnione, gdy będziesz kontynuować czytanie.

Poniżej podkreśliłem wszystkie rzeczy, które zrobiłem, aby osiągnąć ten cud i byłem kimś, kto nigdy wcześniej nie doświadczył niczego podobnego.

Jeśli masz jakieś pytania na temat wszystkiego, co wspomniałem w tym artykule nie krępuj się zostawić je w komentarzach poniżej lub wysłać je do mnie za pośrednictwem mojego formularza kontaktowego.

Sztuczki do dobrego wiązania piersi (How To Tie Breast Bondage)

Istnieją pewne przydatne sztuczki do wiązania piersi, rzeczy, które można zrobić, aby to wszystko czuć 10x bardziej niesamowite i miejmy nadzieję, że osiągnąć orgazm sutek jak ja.

To może czasami obejmować krzywej uczenia się, zwłaszcza jeśli nigdy nie używane liny przed lub jeśli BDSM nie jest coś, co przychodzi naturalnie do Ciebie i Twojego partnera w sypialni, jednak nie jest to trudne i z odrobiną praktyki i właściwego nastawienia o orgazm piersi może być naprawdę proste i całe mnóstwo zabawy.

Istnieją rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, takie jak piersi bondage bezpieczeństwa, ale będę mówić o tym wszystkim dalej poniżej, tak, że można rozpocząć na swojej podróży przyjemność boob.

Doskonały Breast Tying Technique

Myślałem, że będę zawierać Przewodnik YouTube z liną niewoli mój chłopak zrobił na mnie. Byłem związany z moimi ograniczeniami też, które znalazłem uczynił go bardziej erotyczne i bardziej uległe doświadczenie.

Jest to naprawdę pouczające wideo, które pomoże Ci zrozumieć węzłów niewoli i oznacza to, że można go oglądać tyle razy, ile trzeba, aby naprawdę uzyskać tę technikę liny prawo.

The Bondage Ropes That Made This All Possible

Ważne jest, abyś znalazł kilka lin, z którymi nie tylko jest ci wygodnie, ale które są dobrej jakości, zdolne wytrzymać bardziej intensywne zabawy, liny, które mogą spowodować wielką przyjemność, utrzymać cię w uprzęży i dać ci satysfakcję, do której będziesz dążył.

To są liny, których używam stale, są łatwe do przechowywania, są świetnej jakości i nawet przy bardziej skomplikowanych węzłach i pozycjach niewoli, stwierdzam, że są w stanie wytrzymać wiele pociągnięć, szarpnięć i nacisków.

Słowo ostrzeżenia: Bezpieczeństwo cycków

Mówię więcej poniżej na temat bezpiecznych słów i bezpieczeństwa otaczającego BDSM w ogóle, ale chciałem skupić się na zapewnieniu, że twoje cycki są bezpieczne, gdy używasz lin wokół nich i w sypialni.

Są to główne aspekty bezpieczeństwa wokół niewoli piersi, że naprawdę należy skupić się na i być świadomi:

  • Nie pozwól, aby liny na dłuższy okres czasu.Jeśli skóra zmienia kolor lub zaczyna obracać się na fioletowo oznacza to, że możesz mieć utratę krążenia whichis bad i musisz usunąć liny instant.Avoid dokręcania liny wokół rzeczywistego obszaru klatki piersiowej, trzeba być w stanie oddychać.Have safety scissors on hand so that you can get out of the ropes quickly and effectively.Allow bruises to heal completely if you have any after play.Always make sure you can put two fingers between tope and skin, this will help you to avoid cutting offcirculation.

Uzyskanie niesamowite zaciski na sutki / ssaki

Kiedy mój chłopak dodał zaciski sutków do moich piersi, to pchnął mnie nad krawędzią, były one ostateczne słomki do osiągnięcia mojego orgazmu sutków.

Jednakże, gdybym nie miał orgazmu nadal cieszyłbym się doznaniami z zacisków na sutki i polecam je każdemu, kto szuka do niewoli piersi.

Używam tych zacisków na sutki, ale sugeruję te ssaki sutków, jeśli jesteś nowy do piersi bondage i sutek gry jako zaciski mogą być trochę intensywne dla początkujących, zwłaszcza początkujących, którzy mogą czuć się trochę zastraszony przez zaciski.

Ssaki sutków i zaciski wyciągnąć krew do sutka i zwiększyć wrażliwość, która jest to, czego potrzebujemy, gdy szukasz do osiągnięcia orgazmu sutek.

Przekonasz się również, że jeśli nie cum, podwyższone doznania i czysta błogość, która promieniuje na całe ciało są wystarczające i tylko za pomocą tych zabawek seksualnych można zwiększyć wrażliwość na każdy dotyk, który czuje się niesamowite podczas gry wstępnej.

Get Kinky i uruchomić wibrator wokół jej sutki

Gdy mój chłopak usunął zaciski sutków z moich sutków, chłodne powietrze z AC miesza się z wibracjami z mojego wibratora spoczywających przeciwko moim sutkom czuł się rewelacyjnie.

Użył mój ulubiony wibrator, to jest małe, ale to jest niesamowicie potężny i choć używam go zazwyczaj do stymulacji clit, o to na moje sutki było mile widziane traktować i faktycznie wielki satysfakcjonujące niespodzianką.

Niektóre kobiety będą cum z wibratora na ich sutki sam, ale polecam włączenie gry wstępnej, jak to będzie naprawdę drażnić swoje zakończenia nerwowe i uczynić swoje cycki bardziej wrażliwe i tęsknota za dotykiem.

Chociaż mój chłopak i ja nie wyruszył, aby mnie cum jak to, znalazłem, że stała gra wstępna i drażniąc było to, co uczyniło mój orgazm co to było.

Dodawanie cepów, biczów i łaskotek

Mój chłopak użył tickler na mnie, który czuje się miło i miękko, zwłaszcza gdy pierś jest związany, ale dodanie upraw lub bicz do piersi bondage gry jest po prostu z tego świata. Ostre klapsy włączyć mnie tak bardzo i jak falować na moich sutków znaleźć to trudne do opanowania się.

Pejcz (Ten pejcz siedzi dumnie w naszej sypialni) jest doskonałym dodatkiem, jeśli jesteś w niewoli, uległości i BDSM.

Jest to świetny sposób, aby utrzymać w ryzach swojego uległego partnera, doprowadza zakończenia nerwowe natychmiast na powierzchnię, co z kolei sprawia, że czuje się lepiej dla osoby biczowanej i, oczywiście, jest to ekscytujące dla was obojga.

Nie bój się mówić sprośności podczas bondage

Ponieważ niewoli piersi pochodzi pod BDSM byłoby źle, aby nie spróbować czegoś trochę innego i spróbować swoich sił w brudnej rozmowy. Będąc w stanie nie tylko powstrzymać swojego partnera z dominującej energii, ale także mówić do nich z nim też, przyniesie zupełnie nowy smak do sypialni z tobą.

Talking brudny może nie przychodzić naturalnie do wszystkich, ale to nie jest tak trudne, jak się wydaje. Jeżeli ty już no robisz je, zaczynać powoli i uśmierzać twój sposób w nim, widzieć co twój partner lubi i co odpowiadają zbyt i ty możesz znajdować je ma bardzo pozytywnego skutek na ich wydajności w sypialni zbyt.

Tutaj są niektóre przykłady jak ty możesz łatwo zaczynać mówić brudnego:

  • Mówi twój partner co chcesz robić one w szczegółach (być wulgarny)Szepcze w twój partner ucho jak dużo obracają ciebie dalejPodczas seksu mówić one co robić (być dominujący)Roleplay inny charakter kto jest pewny siebie i brudny (mistrz, król, dominatrix etc).

Pytania o Boob Bondage & Worship

Oto kilka z najlepszych pytań na temat boob bondage, jeśli masz więcej pytań po prostu zostawić je w komentarzach poniżej i dam ci moje najlepsze boob bondage i porady kultu.

Czy rozmiar cycków ma znaczenie?

Niestety, to ma i nie ma. Mam dość małe cycki i nadal używać liny niewoli i cieszyć boob bondage.

Wiem jednak, że niektóre kobiety z miseczką A lub płaskimi cyckami zmagają się z używaniem lin i w takim przypadku sugeruję po prostu używanie przedmiotów takich jak wibratory, zaciski i łaskotki do zabawy z sutkiem, a nie z całą piersią.

Wszystko powyżej A-cup I znaleźć działa dobrze i tak długo, jak lubisz stymulację piersi, a następnie będziesz cieszyć się doznaniami przyznane do Ciebie przez tego typu gry.

I do find that breast bondage czuje się najlepiej dla mnie w niektórych porach miesiąca, nie zrobiłbym tego, gdy są one zbyt wrażliwe i trochę bolesne, więc po prostu sprawdzić, co czuje się dobrze dla Ciebie.

Jeśli lubisz boob play i twój partner robi zbyt przeczytać ten artykuł na jak daję mojego chłopaka tit pracy i dlaczego kocha je tak bardzo, choć dlaczego on kocha je jest prawdopodobnie oczywiste!

Czy miałaś orgazm sutkowy od tego czasu?

Tak. Nie zawsze tak się dzieje, co myślę, że każdy kto to czyta powinien mieć na uwadze, czasami po prostu nie chce, ale odkryłem, że jeśli się nie spieszę i mieszam grę wstępną, obracanie, używanie zacisków na sutki, bicz, olejek do masażu, świece, krępowanie, wibrator i masaże piersi wszystko do mieszanki mogę więcej niż prawdopodobne zawsze osiągnąć orgazm sutkowy.

Niektóre kobiety uważają, że jest to naprawdę łatwe, gdy używają tylko wibratora, a niektóre są takie jak ja i potrzebują sporo stymulacji sutków, zanim będą w stanie to osiągnąć.

Ja nadal nie przyjęłam do wiadomości, że mogę faktycznie osiągnąć orgazm poprzez stymulację sutków, nie sądziłam, że mi się to przytrafi, a kiedy to się stało, poczułam się niesamowicie i chciałam podzielić się tą informacją ze światem.

Czy mężczyźni mogą mieć orgazmy sutkowe?

Najwyraźniej tak, mogą.

Nie jestem mężczyzną, a mój mąż i ja jeszcze nie próbowaliśmy tego na nim, ale z moich badań wynika, że faktycznie mężczyźni mogą osiągnąć orgazm sutkowy, męskie sutki nadal służą jako strefa erogenna i stymulując je we właściwy sposób mogą faktycznie odczuwać taką samą przyjemność jak kobiece sutki.

Jedno z badań, na które się natknąłem również śmiało stwierdziło, że poprzez zabawę z męskim sutkiem pobudzenie seksualne może być zwiększone o ponad połowę, co jest naprawdę interesujące.

Robię punkt lizanie sutki mojego chłopaka, kiedy jestem drażniąc go lub o zejść na niego, ale nigdy nie skupiła się moja pełna uwaga na nich.

Jednak jestem pewien, że mój chłopak byłby bardziej niż szczęśliwy, aby dowiedzieć się, co możemy zrobić, więc jeśli jest to coś, co chciałbyś usłyszeć o z męskiej perspektywy daj mi znać i dostaniemy się na to.

Czy powinnam mieć bezpieczne słowo?

Wspomniałem powyżej o znaczeniu bezpieczeństwa breast bondage i posiadanie bezpiecznego słowa jest również bardzo, bardzo ważne.

To jest zawsze zalecane, aby mieć bezpieczne słowo podczas seksu, zwłaszcza jeśli wiąże się to z jakimkolwiek aspektem bondage lub BDSM.

Mając bezpieczne słowo pozwala zatrzymać przepływ na chwilę, aby powiedzieć swojemu partnerowi, jeśli coś cię boli, nie lubisz czegoś lub nawet jeśli musisz wstać, aby się wysikać.

Niektóre ludzie lubią mieć bezpieczne słowa, które idą w etapach, takich jak:

  • Zielony - odczuwam lekki dyskomfort.Żółty - zwolnij to, co robisz.Czerwony - przestań.

Inni ludzie lubią mieć jedno konkretne bezpieczne słowo, które ma być używane do zaprzestania wszelkiej aktywności seksualnej.

Przedyskutujcie bezpieczne słowo z partnerem wcześniej i miejcie je z tyłu głowy przed jakimkolwiek nowym eksperymentem seksualnym.

Wciąż jestem nowa w zabawach z liną, więc ten artykuł będzie się rozwijał wraz ze mną, gdy będę coraz lepiej rozumiała terminy związane z liną, węzły i sposoby na zwiększenie przyjemności. Bądźcie na bieżąco,

Jess <3

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)