Najnowsze wiadomości

23 września 2023 2:08

Jak używać dildo (techniki pchnięć i pozycje dildo)Nauczenie się jak właściwie używać dildo jest naprawdę ważne, jeśli chcesz uzyskać z niego jak najwięcej. Wiem, że czasami może to być zniechęcające, kiedy patrzysz na dildo, którego nigdy wcześniej nie używałeś i nie wiesz naprawdę co z nim zrobić, więc pomyślałem, że nadszedł czas, aby podzielić się moimi wskazówkami i technikami jak właściwie używać dildo, które pomogą ci odblokować sekretne przyjemności i podniecające orgazmy.

Zanim zaczniemy, chciałam podzielić się z tobą moją strefą VIP, która jest pełna erotycznych historii, zdjęć, filmów, gifów i nie tylko. Jeśli kochasz erotykę, pokochasz prawdziwy wgląd w życie seksualne innych, od ludzi takich jak ty.

Wybór właściwego dildo

Wybieranie prawego dildo jest kluczem kiedy uczysz się jak właściwie używać twój nową sex zabawkę i tam jest mnóstwo różnych typów dildo tam.

Różne rodzaje dildo:

Szkło: Najlepsze do zabawy w temperaturze i twardej stymulacji (najlepsze szklane sex zabawki)

Silikon: Zazwyczaj elastyczne dla łatwiejszej stymulacji

Duże Dildo: Daje uczucie bycia rozciągniętym i pełnym (moje ulubione duże dilda)

Przyssawka: Pozwala jeździć na dildo i dostać się do więcej pozycji

Double Ended: Podwójna penetracja, elastyczne i idealne dla tych, którzy lubią pełne uczucie (próbowałem podwójnie zakończone dildo)

Metal: Idealny do gry na temperaturę i bardziej sztywnej stymulacji

Non-Realistic: (macki, Alien, Bubbles, g-spot) -Perfect jeśli chcesz coś bez anatomii i idealny do eksperymentowania z różnych scenariuszy roleplay

Rabbit Vibrator: Stymulacja łechtaczki i punktu G

Najlepsze dildo dla początkujących

Jest to moje ulubione dildo z przyssawką, jest realistyczny, ma podstawę przyssawki i daje mi niesamowitą wewnętrzną stymulację. Podstawa z przyssawką oznacza, że mogę wejść w wiele różnych pozycji i nauczyć się tego, co lubię i stymulować się na wiele różnych sposobów.

Jest niesamowicie realistyczny i dość elastyczny, co pozwala mi na dociskanie go do mojego punktu G i punktu A bez większego wysiłku, uwielbiam też to, że mogę go trzymać i wepchnąć w siebie lub przyssać do powierzchni i cieszyć się nim w wielu pozycjach.

Jest to również idealne dildo do zabaw analnych, ponieważ nie jest przesadnie duże i czuje się niesamowicie, kiedy szukam tej podwójnej penetracji i pełnego uczucia, które tak bardzo kocham.

Poradnik dildo

To jest dildo, o którym mówię w tych dwóch artykułach, dildo z przyssawką, które łączy się ze wszystkim i najlepsze dildo dla początkujących.

Niesamowita ssawka

Przyssawka jest tak przydatna, pozwala mi być na czworakach, pozwala mi jeździć na dildo i wszelkiego rodzaju innych pozycjach. Uwielbiam też elastyczność, jaką daje, więc mogę wejść głęboko lub płytko. Zobacz jakich innych seks zabawek używam na co dzień jako sex blogerka.

Ten rozmiar jest idealny do penetracji

Uwielbiam duże seks zabawki (moja duża kolekcja seks zabawek), ale dla czegoś do używania na co dzień i do nauki tego, co lubisz z, nie można się pomylić z tym dildo. Rozmiar jest idealny zarówno dla pochwy i penetracji analnej, ponieważ nie jest zbyt duży i nie jest zbyt mały.

Wygląd, konstrukcja i odczucia (realność)

Realizm, który ma to dildo jest niesamowity, ma realistyczną bulwiastą główkę, wspaniałe detale, żyły i kulki, których możesz się trzymać podczas jazdy na dildo. Uwielbiam jak dildo może również zginać się wewnątrz mnie i porusza się z moim ciałem, tak jak prawdziwy penis.

Ponad 540 recenzji, wciąż 4,5 gwiazdki

Moje ulubione dildo jest tak wysoko oceniane i ma tak wiele osób, które kochają je tak samo jak ja. Jest idealny dla początkujących, zaawansowanych miłośników dildo i tych, którzy po prostu szukają czegoś trochę innego.

Jak I Warm My Vagina Up

Istotne jest, aby rozgrzać się przed użyciem każdego rodzaju sex zabawki, lubię ustawić nastrój, zapalić kilka świec, wyłączyć światła i mieć trochę "ja" czas.

Im bardziej jesteś pobudzony, tym łatwiej będzie mieć orgazm punktu g. Lubię rozgrzewać moją pochwę przez:

  • Używanie lubrykantuStymulację łechtaczkiCzytanie ErotykiOglądanie pornografiiDotykanie mojego ciałaGrę wstępną (jeśli jestem z moim chłopakiem)

Zauważyłam, że jeśli pominę proces rozgrzewki, mój orgazm zazwyczaj nie jest tak intensywny, trwa to tylko kilka minut, a czyni cuda dla mojego ciała i mojego orgazmu w ogóle.

Moje ulubione techniki pchnięć dildo

Istnieje kilka różnych technik pchnięć, które możesz wykonywać, kiedy używasz dildo i uczenie się, która jest dla ciebie odpowiednia, jest częścią doświadczenia i dlatego powinniśmy więcej eksperymentować.

1. Płytkie pchnięcia

Płytkie pchnięcia stymulują twój punkt G i mogą również stymulować twoją łechtaczkę. Zacznij powoli i zwiększaj prędkość poprzez wsuwanie i wysuwanie z pochwy.

Najlepszą pozycją do tego jest pozycja na plecach z dildo w dominującej ręce lub na czworakach, bo to daje ci całkowitą kontrolę nad tym, jak daleko dildo wejdzie.

Mnóstwo kobiet kocha tę technikę, ponieważ może dać ci podwójną stymulację i krótkie pchnięcia stymulują twój otwór pochwy, który czuje się niesamowicie.

2. Deep Thrusts

Głębokie pchnięcia są co wiele osób myśli, że zawsze trzeba zrobić z dildo i nie są one naprawdę, że źle, głębokie pchnięcia czuć niesamowite.

Głębokie pchnięcia składa się z pchania dildo całą drogę w i przynosząc go ponownie, zaczynając powoli i pracując na swój sposób w górę do szybkiego ruchu. To stymuluje punkt G, punkt A i przy odpowiednich ruchach sprawi, że będziesz na dobrej drodze do osiągnięcia orgazmu punktowego.

Niektórzy ludzie lubią też grać między głębokimi pchnięciami i płytkimi pchnięciami, łącząc te dwa czuje się niesamowicie.

3. Dojenie punktu G

Dojenie punktu G polega na prowadzeniu dildo po wierzchołku wnętrza pochwy i pchnięciach wystarczających, by stymulować punkt G w krótkich, ostrych zrywach.

Ten ruch jest sposobem, w jaki osiągam tryskające orgazmy, będąc wytrwałą i utrzymując ten sam ruch. Twój punkt G nie jest trudny do znalezienia, po prostu ustaw swoje dildo pod kątem w kierunku pęcherza i naciskaj tam przy każdym pchnięciu.

4. Obracająca się główka

Obracanie dildo to kolejny świetny sposób na wykorzystanie dildo i technika, z której korzysta wiele kobiet. Zacznij od wkładania jak zwykle i w punkcie swojego punktu G zacznij obracać dildo dla niesamowitej wewnętrznej stymulacji.

Obracanie dildo jest świetnym drażniącym bodźcem i zawsze sprawia, że moja cipka jest pobudzona i gotowa do spełnienia. Możesz również spróbować włożyć dildo i skręcić przy wejściu, a następnie wepchnąć je, gdy poczujesz się gotowa.

5. Podwójna stymulacja (łechtaczka lub tyłek)

Podwójna stymulacja jest świetna i jest jedną z najbardziej popularnych technik, choć może stać się męcząca i wymaga trochę praktyki.

Stymulować łechtaczkę palcami lub wibrator i używać drugiej ręki do pchnięcia dildo wewnątrz ciebie lub jeśli twój jest jak mój z przyssawką można łatwo jeździć go.

lub

Stymulować swój tyłek z butt plug i używać wolnej ręki do pchnięcia wewnątrz pochwy. Lubię obie te techniki, ponieważ daje mi to pełne wypełnienie i szansę na przeżycie mieszanego orgazmu.

6. Butt Plug (symulacja trójkąta)

Można symulować trójkąt z dildo, butt plug i opcjonalnie prawdziwy penis. I blow my boyfriend whilst riding my suction cup dildo and keeping my vibrating butt plug in my ass. Technicznie rzecz biorąc, to jest foursome, ale to jest zabawa. Dowiedz się, jak symulować trójkąt tylko z zabawkami seksualnymi.

Najlepsze Pozycje Seks Dildo

Dostać najwięcej od twój dildo ty potrzebujesz być w najlepszy pozycją dla ciebie, ty możesz znajdować różnych dildos wymagać ty być obojętny pozycjami ale w ogólnym, ja jest najlepszy znajdować twój ulubionego dildo sex pozycję dla ostatecznej przyjemności i wygoda.

1. Na plecach

Z twój nogami giętymi i up w powietrze, pochylać się naprzód i ciskać dildo inside ty podczas gdy na twój plecy.

Możesz także przekręcić się na bok i włożyć dildo, podczas gdy jesteś na boku, co sprawi, że twoja cipka będzie nieco ciaśniejsza, ale poczujesz się świetnie, jeśli lubisz uczucie wypełnienia.

2. Na czworakach

Ten jest świetny, jeśli można zabezpieczyć dildo do deski rozdzielczej jak ja lub nawet jeśli po prostu stymulacja dildo daje ci z tej pozycji.

Łatwo jest dotrzeć do łechtaczki w tej pozycji i jest to świetny sposób, aby dowiedzieć się, co lubisz, abyś mogła to później przełożyć na praktykę ze swoim partnerem.

3. Siedzenie (krzesło, kanapa, łóżko)

Siedząc w pozycji wyprostowanej z lekko ugiętymi nogami możesz doświadczyć głębokiego uczucia wypełnienia, łatwo jest dotrzeć do punktu G w tej pozycji i jest to wspaniała pozycja, jeśli Twój partner lubi patrzeć.

4. Używanie przyssawki (lepsze pozycjonowanie)

Jednym z powodów, dla których tak bardzo kocham moje dildo, jest przyssawka, która pozwala ci doświadczyć o wiele więcej pozycji i daje ci więcej swobody do odkrywania. Oto tylko kilka z miejsc i pozycji, z którymi możesz eksperymentować:

  • Na stojąco w stylu na pieskaJazda nim na krześleNa ścianie pod prysznicemNa szklanej misceNa wezgłowiu łóżkaJazda nim po podłodzePrzy mojej ścianie

Zabawa temperaturą

Zabawa z temperaturą polega na tym, że pozwalasz swojemu dildo (najlepiej szklanemu i metalowemu) moczyć się w zimnej lub ciepłej wodzie. Przejechanie lodowato zimnym dildo po twoich sutkach lub na łechtaczkę jest podniecające, tak samo jak włożenie ciepłego dildo i doświadczenie podniecających doznań.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)