Najnowsze wiadomości

9 grudnia 2023 2:59

Czy masz fetysz stóp? Mój chłopak ma.Dzisiaj oddaję mojego bloga w zdolne ręce mojej dobrej przyjaciółki Gee, jest tutaj, aby opowiedzieć wam wszystko o fetyszu stóp jej chłopaka. Nie mogę się doczekać, aby to przeczytać.

Cześć chłopaki, nazywam się Gee i chcę porozmawiać z wami o temacie tabu fetysze stóp. Tak wielu ludzi lekceważy nasz kink, myślą, że to wszystko o spoconych palcach i brudnych podeszwach, kiedy w rzeczywistości, tak niektórzy ludzie lubią te rzeczy, to nie jest tylko to, jest tak wiele więcej do niego i to jest naprawdę zabawa i ciekawy kink, że czuję, że więcej ludzi powinno eksperymentować z.

Moje stopy były dziewicami

Kilka lat temu jestem nieco nieśmiały, aby przyznać, że nigdy nie użyłem moje stopy na koguta, nigdy nie zostały cum na, nigdy nie były wykorzystywane do niczego seksualnego. Moje stopy były masowane przez partnerów wcześniej, ale nigdy w sposób seksualny, jak są one przez ludzi z fetyszami stóp.

W prawdzie moje stopy były całkowitymi dziewicami i posiadanie fetyszu stóp lub umawianie się z kimś z fetyszem stóp nawet nigdy nie przeszło mi przez myśl, to było tylko coś, co inni ludzie robili, nie ja. To nigdy nie było nawet rozważane przeze mnie.

Wtedy mój chłopak dostał coś dla moich stóp

On nigdy nie dbał o moje stopy przed, przynajmniej nigdy nie wydawało się, że on dbał. Ani razu nie założyłam, że coś ukrywa. Jednak po kilku latach, on całkowicie otworzył się na mnie i powiedział mi wszystko o jego miłości do stóp i jak miał fetysz stóp nigdy nie powiedział mi o.

Powiedział mi, jak mój boso było tak samo pobudzające dla mnie, jak nagie ciało było, powiedział, widząc podeszwy moich stóp były takie intymne rzeczy i zawsze dostał włączony przez niego. Powiedział mi, jak nigdy nie widzimy stóp ludzi, są one takie prywatne i intymne obszaru i to naprawdę jest to, co uczyniło go uświadomić sobie, że miał fetysz stóp.

Był zdenerwowany, żeby mi powiedzieć, jakby to była zła rzecz haha. Słodkie, ale on zna mnie i wie, że pierwszą rzeczą, którą chciałbym zrobić, to zadowolić go i spróbować czegoś nowego z nim. Powiedziałam mu, że może mi się to nie podobać, ale jestem otwarta na próbowanie wszystkiego, czego szukał i jeśli zabawa moimi stopami sprawiała mu szaloną przyjemność, to chciałam go zadowolić i usatysfakcjonować w każdy możliwy sposób.

Pozwalając mu wziąć moje stopy w dziewictwo

Pierwszy raz, kiedy wziął moje stopy na dziewictwo był dziką nocą. Wyczyściłam dokładnie moje stopy, pomalowałam paznokcie u stóp i w zasadzie po prostu leżałam i pozwoliłam mu robić co chciał.

Leżałam na naszym łóżku, moje stopy w powietrzu, a on wziął moje palce do ust, ssąc je, co sprawiło, że zachichotałam, ale kiedy zobaczyłam, jak bardzo go to kręci, mój nastrój się zmienił, jęknęłam trochę, poruszałam palcami i wepchnęłam je głębiej do jego ust, jego język wirował wokół moich palców, smakując je i pieszcząc językiem.

Następnie zaczął lizać podeszwy moich stóp, w górę iw dół długości mojej stopy z jego językiem, to było wspaniałe uczucie dla mnie. On następnie zaczął masować moje stopy, miękko i słodko, byłem kochający to i był naprawdę coraz się do tego, jego boner był rock hard widoczne przez jego spodnie.

Następnie przesunął się w górę, aby mnie pocałować, a ja przesunął moje stopy do jego koguta i zaczął grać z nim z moich stóp, jęknął miękko, a następnie usiadł z powrotem na piętach, I łukowate podeszwy moich stóp wokół jego koguta i zaczął poruszać się w górę iw dół, squishing moje palce w dół ciężko tak, że oni też pieścił jego kogut.

On cieszył się tak bardzo, nigdy nie widziałem go tak włączony. Następnie chwycił moją stopę i zaczął ponownie ssać moje palce, jego ręce ściskały moją stopę, pocierając kciukiem podeszwę mojej stopy. Następnie chwycił moją stopę i umieścić go z powrotem na jego kogut, I łukowate moje stopy razem ponownie, przesuwając moje stopy w górę iw dół jednocześnie i zanim się zorientowałem, że był cumming, gorące ładunki cum wszystkich na moich stopach. I to jest to, jak złamałem moje dziewictwo stóp.

I'm Now The Queen of Foot Fetishes

Uwielbiam sprawiać przyjemność mojemu mężczyźnie, więc nauczyłam się, jak robić to poprawnie. Od pierwszego razu dałem mu footjob, nauczyłem się wszystkich wskazówek i sztuczek, stóp kultu, stóp po długim dniu fetysz, obolałe i bolesne stopy, stopy świeżo po kąpieli. Wszystko.

Dowiedziałem się, że mój chłopak uwielbia cumming na moich stopach, uwielbia to. To dostaje go off wiedząc, że ma zamiar upuścić swój ładunek na moim cum, czasami f*ck, a następnie będzie wyciągnąć i dmuchać jego ładunek na podeszwach moich stóp.

Jestem dumny z siebie na coraz mój chłopak off, on kocha to, kiedy próbuję nowych rzeczy z moich stóp, a nawet wysłać mu sultry zdjęcia moich stóp. Jestem tak zadowolony, że powiedział mi o tym, ponieważ to było tak samo doświadczenie dla mnie, jak to było dla niego.

Moje stopy zawsze były nieskazitelne

Uwielbiam utrzymywać je miękkie i czyste i zawsze maluję paznokcie u stóp, więc ta część była dla mnie łatwa. Myślę, że to dlatego zaczął rozwijać ten fetysz dla moich stóp, zawsze wyglądały świetnie i nigdy nie wstydziłam się ich mieć na wierzchu.

Wiem, że niektórzy ludzie lubią swoje stopy, aby być trochę unkempt, w potrzebie niektórych TLC, a niektórzy ludzie lubią swoje stopy, aby być nieskazitelny i spadam do kategorii nieskazitelny. Uwielbiam mieć ładne stopy i na szczęście dla mnie mój chłopak kocha to, kiedy dostaję nowy pedicure i trochę nowego lakieru do paznokci.

Moja kolekcja butów zmieniła się

On lubi widzieć moje stopy, więc noszę ładne obcasy i sandały, staram się nigdy nie nosić butów ani niczego, co ukrywa moje stopy, bo on uwielbia je oglądać. W miejscach publicznych może podziwiać moje stopy bez świadomości tego, co robi, a kiedy wracamy do domu, może je lepiej wymasować po całym dniu spędzonym w obolałych butach. On również lubi zapach moich stóp, zwłaszcza po długim dniu, to dostaje go off.

Drażnienie go z moimi pończochami

Mój chłopak jest ssakiem dla pończoch, on kocha, kiedy moje stopy są wszystkie owinięte wewnątrz tego nylonowego materiału. Posiadanie moich stóp zamkniętych wewnątrz pończoch, pocieranie jego koguta, a następnie moczenie ich w jego cum jest jego ulubioną rzeczą. Uwielbiam wkładać parę pończoch i mieć go ssać moje palce przez materiał, był znany z tego, że rozerwał moje pończochy w desperacji, aby dostać się do moich stóp. To go kręci, więc zawsze upewniam się, że mam parę pończoch pod ręką.

Nocne masaże stóp (tak, proszę)

Na szczęście dla mnie, on uwielbia masować moje stopy, sprawiać im przyjemność swoimi dłońmi, to sprawia mu przyjemność, że dba o moje stopy i upewnia się, że nie są obolałe. Każdej nocy bierze moje stopy i masuje je tak długo, jak chce. Uwielbiam to, moje stopy nigdy nie czuły się tak rozpieszczone i zadbane.

Czy możesz je dla mnie wylizać ????

Haha, to nadal łaskocze, ale on to uwielbia. On uwielbia czyścić moje palce indywidualnie swoim językiem, upewniając się, że wszystkie są czyste i mokre od jego języka. Czy lubisz czyścić palce u stóp? Wiem, że wielu entuzjastów fetyszu stóp to robi.

Opieranie moich małych stópek na jego kroczu podczas oglądania telewizji

Mam stopy o rozmiarze 4,5 i podczas oglądania telewizji lubię opierać swoje stopy na jego kroczu, delikatnie pocierając jego wybrzuszenie, czując jak rośnie pod moimi stopami. On uwielbia, gdy się z nim tak droczę, pozwalając mu poczuć moje stopy na swoim kutasie, wywierając delikatny nacisk na jego kutasa, a następnie klepiąc go moimi stopami. Często kończy się to tym, że chwyta je i umieszcza wokół swojego kutasa, ale to już inna historia.

Footjob

Footjobs są tak zmysłowe, o wiele bardziej zmysłowe niż ludzie nawet wiedzą. Uwielbiam wylewać ciepły olejek do masażu na jego kutasa i siedzieć godzinami drażniąc go i pocierając jego kutasa, głaszcząc i drażniąc go moimi stopami.

Czasami zaczynam od masażu, masując całe jego ciało, przesuwając się powoli w dół do jego krocza, zanim wezmę jego koguta i masuję go również. Kiedy już tam jestem, nie spieszę się, wprowadzając moje stopy powoli, pozwalając mu pieprzyć moją cipkę, a potem z powrotem do moich stóp, używając moich stóp, kiedy leżę nago przed nim. To taki wspaniały dreszczyk emocji i on zawsze dochodzi tak mocno, kiedy to robię, chociaż zajmuje to trochę czasu, aby naprawdę drażnić go dobrze i popchnąć go do jego granic, to zawsze jest tak warto.

Szybki footjob

Czasami, jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na drażnienie i przeciąganie, jak w przypadku footjob powyżej, to uwielbiam też szybką footjob. Po prostu fajnie jest pracować moimi stopami podczas gdy ja robię handjob, to zwykle popycha go na krawędź. Używanie moich rąk w połączeniu z moimi miękkimi stopami i palcami sprawia, że on naprawdę szybko wysadza swój ładunek i on to uwielbia, tak jak i ja.

Mój przewodnik jak zadowolić mężczyznę z fetyszem stóp

Chciałem dać ci przewodnik, w jaki sposób można zadowolić swojego partnera z fetyszem stóp, oprócz robienia rzeczy, które wspomniałem w artykule, te następne wskazówki pomogą ci naprawdę objąć i doskonalić ich kink. Jeśli masz jakieś pytania daj mi znać w komentarzach poniżej i będę pewien, aby uzyskać z powrotem do Ciebie.

Obejmij swoich partnerów kinks

Najszybszą drogą do wspaniałego seksu i posiadania wspaniałych wyników fetysz stóp jest, jeśli zaakceptować i objąć swojego partnera kinks. Tak długo, jak są chętni, zgoda, i szczęśliwy nie ma nic złego w obejmując to, co lubią i ich obejmując to, co lubisz.

Jeżeli ty oba przyjemności jeden inny w najlepszy sposobie ty znasz jak ja jest win-win, mój chłopak kocha mój stopy więc jestem pewny zadowalać on najlepszy mój zdolności i on zawsze robi mi cum kiedykolwiek pytam on zbyt, on zawsze zwraca łaskę. To utrzymuje rzeczy świeże i to zatrzymuje jakikolwiek egoizm.

Estetyczny spojrzenie

Mój chłopak kocha stopy wyglądać doskonałe, więc zapewniam, aby utrzymać wszystko czyste, miękkie i ładne. Jednak Twój partner może cieszyć się bardziej obolałe, zmęczone, a nawet lekko śmierdzące stopy. Każdy ma coś innego, że włącza je, więc upewnij się, że mówisz o tym i wziąć to pod uwagę.

Mój chłopak lubi ładne, miękkie, doskonałe stopy i tak zapewniam utrzymywać one zawsze w tip-top warunek dostawać pedicures i upewniał się one zawsze patrzeć czysty i pulchny. Noszę pończochy, rajstopy, buty, które pokazują kilka moich palców, a nawet podkolanówki, ponieważ mój chłopak za nimi szaleje.

Czasami po prostu staję się naga, tylko z moimi słodkimi małymi skarpetkami na, to zwykle robi sztuczkę dla niego. On uwielbia odklejać je i zobaczyć moją nagą stopę, czasami nawet trzyma moje skarpetki lub pończochy na, to wszystko zależy od tego, co czujemy, że dzień.

- Skarpetki, które uwielbiam nosić dla mojego chłopaka.

- Pończochy, które noszę, aby go drażnić.

- Podkolanówki, które doprowadzają go do szaleństwa.

The Build-Up

Niektórzy mężczyźni po prostu chcą się bawić, całować, pieścić, ssać i masować twoje stopy i palce.

To jest to, od czego zawsze zaczynam.

Uwielbiam bawić się moimi stopami, więc oglądam Netflixa i pozwalam mojemu mężczyźnie zabrać się do pracy. Czasami nawet zapominam, że on to robi, ale to dobrze, bo on po prostu lubi to robić, a ja czerpię przyjemność z jego przyjemności.

Budowanie go poprzez pozwalanie mu bawić się moimi stopami i drażnienie go moimi stopami jest częścią budowania, kiedy naprawdę chcę doprowadzić go do orgazmu, podchodzę do jego kutasa bardziej bezpośrednio i drażnię go moimi stopami.

Zabawa w stópki

Lubię grać footsie z jego kogut podczas gdy na kanapie.

Po prostu odpoczywam na stopach lub powoli masuję nimi jego kutasa podczas gdy my coś oglądamy. Delikatnie klepiąc i pocierając go przez jego spodnie, w końcu będzie rozpiąć spodnie i będę się do pracy na jego kogut powoli. To bardzo często nie dostaniemy się do końca serialu, który oglądamy na Netflixie, zanim sprawy ruszą w dużo bardziej intensywnym i seksualnie motywowanym kierunku.

Szybki footjob

Będę zupełnie naga i po prostu zetrę moje stopy razem i będę pocierać nimi w górę i w dół jego nasmarowanego kutasa. On dochodzi bardzo szybko, uwielbia to i kończy się to dość szybko. Idealne, jeśli się spieszymy lub nie mamy zbyt wiele czasu na drażnienie się tego dnia.

Powolny masaż stóp

Jeśli mamy czas, używam olejków do masażu, powoli go rozbudzam, masuję jego ciało i kutasa, pozwalam mu masować moje stopy olejkami, drażnię go moimi palcami i pieprzymy się, wprowadzając do zabawy moje stopy. Kiedy mamy dużo czasu poświęcam więcej czasu na aspekt drażnienia i wielbienia moich stóp.

Foot Worship

Mój chłopak jest bardziej dominujący, ale teraz i znowu lubi być uległy, gdzie moje stopy są zainteresowane.

Robię go oczyścić moje stopy bez mnie myje je najpierw, kiedy po raz pierwszy wziąć moje buty off i jeśli są one obolałe i lekko spocony. Daję mu rozkazy i każę mu myć i suszyć moje stopy, każę mu czcić moją stopę masując ją i traktując jak cenny przedmiot.

Wiele osób jest do stóp kultu i czasami stóp kult nawet nie musi obejmować żadnych seksualnych dotykając, to po prostu para stóp jest absolutnie uwielbiony.

Jak nauczyłam się uprawiać seks z moimi stopami

Kiedy mój chłopak po raz pierwszy przyniósł go do mnie byłem naprawdę zdezorientowany o tym, jak zrobić każdy z nich, nie wiedziałem, co było turn on i co było turn off więc upewniłem się, aby obejrzeć mnóstwo filmów słodkie kakao foot worship.

Sweet coco jest dość dużo królowa w dając pracy stóp, masaże kogut, i przyjemne mężczyzn z jej stóp. Dała mi tak wiele rad, że polecam ją każdemu, kto nie wie, gdzie zacząć.

I również przeglądał internet szukając porad, wskazówek i zaleceń od innych ludzi, a następnie, gdy przyszedł do niego użyłem wskazówek, które nauczyłem się i umieścić je w praktyce. Uczyłem się co mój chłopak lubi i właśnie rozwijaliśmy się na tym. Każdy jest inny, więc komunikacja jest absolutnym kluczem z każdym fetyszem.

Would You Worship My Feet?

Może mój chłopak podzieli się nimi z Tobą? Daj mi znać w komentarzach poniżej, jeśli jest to coś, co by Cię interesowało.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)