Najnowsze wiadomości

23 września 2023 2:34

Zasady otwartego związku, których używamJeśli czytasz mojego bloga regularnie lub nawet jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta (Cześć!), nie jest tajemnicą i łatwo jest znaleźć, że mój chłopak i ja lubimy trójkąty, symulacje trójkątów, fantazje kinky i wszystko inne, co jest trochę "tam". Jeśli chcesz przeczytać więcej tych erotycznych przygód i historii dołącz do mnie wewnątrz mojej strefy VIP, jest ona wypełniona ludźmi takimi jak ja, zdesperowanymi, aby pokazać swoje życie seksualne.

Możesz przeczytać wszystko o tym, co się stało, że mój chłopak podzielił się mną z innym mężczyzną.

Jednak bycie tak otwartym i zapraszanie innych ludzi do naszego życia miłosnego może być zdradliwe i nie zawsze było to tak gładkie żeglowanie jak teraz.

Na szczęście mój chłopak jest niezwykle otwarty na nowe rzeczy i oboje rozumiemy potrzebę rozmowy o tym, co chcemy uzyskać z doświadczenia seksualnego. Nie zawsze tak jest, miałam kiedyś chłopaka, który nie mógł pojąć tego pomysłu i w końcu po prostu mnie zdradzał.

Jest to bardzo ważne, aby mieć zasady w związku, najważniejsze jest to, że oboje uzyskać jak najwięcej z relacji i są zarówno szczęśliwy. Musisz stworzyć zasady, do's i don'ts i trzymać się ich.

Ujawnienie: Nie jestem w całkowicie otwartym związku, ja i mój chłopak nie umawiamy się na randki ani nie mamy związków poza naszym własnym. Robiliśmy to i byliśmy otwarci, ale teraz i przez jakiś czas nie spaliśmy z innymi ludźmi bez obecności drugiej osoby.

Uprawiamy seks z innymi ludźmi, mieliśmy trójkąty zarówno z MFM jak i FMF, braliśmy udział w seksie grupowym i cieszymy się wszystkimi rodzajami seksu z innymi ludźmi.

Te doświadczenia zostały zbudowane w ciągu ostatnich kilku lat i wciąż są dla mnie nowe.

Zrobiłem tę listę zasad dla ludzi w długoterminowych związkach, którzy chcą doświadczyć dreszczyku emocji, podniecenia i pragnienia nowego spotkania seksualnego bez niszczenia miłości, którą mają.

Legendarna Lista Zasad dla Półotwartych Związków

Jak wspomniałem wcześniej, nie jestem w otwartym związku przez cały czas, ale jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju doświadczenia seksualne. Nie jestem pewna oficjalnej nazwy dla tego, co robimy, ale to nas uszczęśliwia i działa dla nas.

To jest dla ludzi z jednym głównym związkiem, którzy nie są poliamoryczni, ale lubią trójkąty, dzielenie się swoim partnerem, odkrywanie nowych doświadczeń seksualnych i czasami ich związek może być klasyfikowany jako otwarty związek.

Zasady poniżej są moje zasady, ale wziąć to, co rezonuje z tobą i twój związek i tweak go tak, że działa doskonale dla Ciebie. Te reguły mogą stosować związek jak mój, otwarty związek, poliamoryczny związek i jakaś rodzaj seksualny doświadczenie ty doświadczasz z twój partnerem. To zawsze dobry pomysł, aby zawsze mieć zasady ze swoim partnerem tak, że oboje możecie cieszyć się każdym aspektem waszego związku.

Reguła #1 - Dostań się na tej samej stronie jak twój partner

To jest tak ważne, aby zawsze rozmawiać ze swoim partnerem i oboje dostać się na tej samej stronie o tym, co oboje chcecie od doświadczenia. Upewnij się, że oboje szukacie tych samych rzeczy, upewnij się, że oboje wiecie, czego nie chcecie robić i co chcecie zyskać dzięki robieniu nowych seksualnych rzeczy.

Może się okazać, że oboje jesteście w 100% na tej samej stronie lub może się okazać, że oboje macie zupełnie inne opinie i musicie popracować nad upewnieniem się, że oboje jesteście zadowoleni i szczęśliwi. Nigdy przenigdy nie rób czegoś, z czego ty lub twój partner nie jesteście zadowoleni, to się tylko źle skończy. Mówię z doświadczenia, mój były chłopak spałby z innymi kobietami nawet mnie nie pytając i w końcu mnie oszukiwał, to było okropne uczucie i to wszystko się stało, bo nie ustanowiłam swoich zasad, a on nie wziął moich myśli pod uwagę.

Zasada #2 - Zawsze noś ochronę

To nie powinno nawet być omawiane, upewnij się, że zawsze nosić ochronę. Niechciana ciąża lub choroba weneryczna może zakończyć związek, zawsze używaj ochrony, jeśli dzielisz się partnerami, angażujesz się w otwarty związek lub cokolwiek innego, gdzie inni ludzie wchodzą w twój związek.

Chwyć 100 paczek prezerwatyw i bez względu na wszystko używaj ich! Nie zabije to nastroju, nie poczujesz się inaczej, po prostu ich użyj.

Zasada #3 - Nie miej otwartej komunikacji

Mój chłopak i ja aranżujemy trójkąty na aplikacjach takich jak Tinder, ale robimy to razem i jesteśmy całkowicie otwarci na ludzi, z którymi o tym rozmawiamy.

Każda wiadomość, którą wysyłamy do danej osoby, upewniamy się, że oboje jesteśmy obecni i oboje nigdy nie kontaktujemy się z tą osobą ponownie po seksie, chyba że oboje chcemy się z nią ponownie spotkać, ale wszystko to robimy razem.

Nie dajemy drugiej osobie prywatnych e-maili ani nie dzielimy się niczym bez obecności obojga, to powstrzymuje wiele zazdrości, nawet jeśli oboje nie jesteśmy przesadnie zazdrosnymi ludźmi, to daje wam obojgu spokój, szczególnie mnie, która została oszukana w ten sposób.

Reguła #4 - Test zaufania

Potrzebujesz pełnego zaufania, ale musisz też być w stanie poprosić o całkowitą otwartość.

Czy wysyłasz SMS-y na "randki" bez mojej wiedzy?

to pytanie, które powinieneś móc zadać swojemu partnerowi i uzyskać od niego szczerą odpowiedź.

Jeśli istnieje jakiekolwiek wahanie o tego rodzaju pytaniach, zanim otworzysz swój związek, to nie będzie nic, ale ból serca i zazdrość.

Ponieważ większość zazdrości można zatrzymać dzięki zapewnieniu, zaufaniu i otwartości. Upewnij się, że oboje możecie sobie ufać w 100% i tylko do czasu, gdy będziesz miał to 100% zaufanie, powinieneś pomyśleć o otwarciu swojego związku.

Zasada #5 - Unikaj szukania emocjonalnego połączenia za wszelką cenę

Jeśli szukasz kogoś, kto spełni cię emocjonalnie, spowoduje to tarcie.

Chcesz mieć chemię z osobą, z którą uprawiasz seks, ale nie próbuj budować z nią związku, chyba że jesteś poliamoryczny i ty i twój partner oboje się na to zgodziliście.

Jeśli chodzi o seks, dreszczyk emocji i podniecenie dla was obojga, a jedno z was zacznie rozwijać uczucia do innej osoby, z którą uprawiało seks bez wcześniejszej zgody i uznania, pojawią się problemy. Najlepiej jest zawsze unikać emocjonalnych połączeń, jeśli jesteś jak ja i mój chłopak, ponieważ może to powodować problemy z zazdrością i wolimy po prostu uprawiać seks z trzecią osobą i iść dalej.

Zasada #6 - Zrób to raz na miesiąc (maksymalnie)

Otwierając swój związek jest o wiele mniej skomplikowane, gdy jest to raz w miesiącu umowy.

Możesz się podekscytować, cieszyć się tym i zrobić z tego wielką sprawę, masz czas, aby naprawić problemy, które się pojawiają i możesz znaleźć odpowiednich ludzi, z którymi możesz dzielić swój związek.

Odkryliśmy od przyjaciół, że jeśli zaczną to robić każdego dnia, to pochłania ich własny związek i tracą to, dla czego wszystko zaczęli. Dziewięć razy na dziesięć skończyło się na rozstaniu, ponieważ druga osoba po prostu nie może znieść zazdrości i komunikacja przestała istnieć.

Zasada #7 - Przyjaciele, nie F**k Przyjaciele

Zaufaj mi, twoja jedyna opcja, aby otworzyć swój związek może być przez fuck**ing przyjaciela, ale to nie znaczy, że jest to dobry pomysł.

Przyjaciele mają zbyt dużą władzę.

Zamiast tego, buduj relacje z ludźmi z różnych miast, z różnych grup przyjaciół i trzymaj swoje dane osobowe z dala od tego.

W ten sposób możesz uprawiać seks, wykorzystywać ich, być niegrzeczny, a potem obudzić się następnego dnia i nie mieć ich spalić swoje życie i związek lub uczynić go niezręcznym.

Z przyjaciółmi jest też szansa, że rozwiną uczucia do ciebie lub twojego partnera, więc zawsze upewniamy się, że trzymamy te dwie sprawy całkowicie oddzielnie.

Zasada #8 - Nie pieprzyć ludzi więcej niż raz

Nie musisz tego przestrzegać, uprawialiśmy seks z ludźmi więcej niż raz, ale ci ludzie to pary, które są takie jak my.

Nie uprawiamy seksu z ludźmi więcej niż raz, ponieważ zatrzymuje to szansę na budowanie relacji lub posiadanie emocjonalnego związku z tą osobą.

Nawet jeśli oboje się kochamy, po prostu nigdy nie wiadomo, kiedy zaczną się uczucia.

Reguły otwartego związku

Zasada #9 - Nie spiesz się (Take it slow)

Najprawdopodobniej będziesz super napalony za pierwszym razem, kiedy to zrobisz i możesz trochę zaszaleć i robić rzeczy, których normalnie byś nie zrobił, po prostu upewnij się, że oboje jesteście świadomi, że to może się zdarzyć.

Postaraj się to stonować, nie spiesz się do rzeczy i naprawdę ciesz się doświadczeniem.

Zasada #10 - Zachowaj równość

Jeśli lubisz mężczyzn, a on lubi kobiety, to musicie spotkać się w połowie drogi i pójść na kompromis. Zacznijcie od kobiety, zobaczcie jak wam się to podoba, a potem przejdźcie do mężczyzny i zobaczcie jak wam się to podoba.

Jeśli twój partner chce zrobić anal na przykład, upewnij się, że robisz tak samo dużo zbyt, jak to zatrzymuje zazdrość i pozwala zarówno uzyskać maksimum z sytuacji.

Otwierając swój związek powinno być tak samo ekscytujące dla obu z was, więc upewnij się, że dokonujesz właściwych wyborów i zrozumieć, co druga osoba chce i nie chce.

Zasada #11 - Uważaj na to, co umieszczasz w sieci

Nie wiesz, czy spotkasz dziwaków, więc dbaj o swoje bezpieczeństwo w sieci. Używamy tylko renomowanych stron, aby spotkać się z naszymi hookups, ale nawet wtedy można znaleźć jedno złe jajo. Często spotykamy się w barze na drinka, abyśmy mogli się wcześniej zapoznać i jeśli któreś z nas nie jest zadowolone, wtedy umowa jest nieważna i upewniamy się, że dana osoba jest tego świadoma przed spotkaniem.

Nigdy też nie pozwalam nikomu filmować ani robić zdjęć z naszych spotkań, ale to wszystko jest ustalane wcześniej poprzez sms, email lub rozmowę telefoniczną.

Zasada #12 - Miej zasady dotyczące seksu!

Ta zasada jest bardzo ważna dla mojego chłopaka i dla mnie. Lubimy mieć "zasady seksu", których musimy przestrzegać i oboje zawsze to robimy.

Żadne z nas nie lubi być pominięte, chyba że jest to fantazja typu 'cuckold', więc zawsze upewniamy się, że uwzględniamy drugą osobę.

Anal jest ok, ale musimy najpierw zapytać. Jęczenie jest ok, ale nie wykrzykiwanie imienia tej osoby, ciesz się sobą, ale nie przesadzaj, to nasza ogólna zasada.

Prysznic z drugą osobą po wszystkim to proporcja 50/50, czasami lubimy, żeby ta osoba wyszła i wtedy wskakujemy pod prysznic razem, a czasami wszyscy troje wchodzimy pod prysznic i zazwyczaj pieprzymy się ponownie, ale upewniamy się, że zawsze pytamy drugą osobę zanim wskoczymy pod prysznic.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest dla nas w porządku, ale jest kilka wyjątków, które naprawdę szanujemy i upewniamy się, że się ich trzymamy.

Zasada #13 - Nie uprawiaj seksu sama

Tak bardzo, jak chciałbym spotkać ogiera w barze i zabrać go do mojego pokoju hotelowego i jeździć go jak dziwka, to po prostu zawsze będzie zostawić mojego chłopaka zazdrosny. To dlatego ważne jest, aby mieć zasady, bo gdybym po prostu zrobił, że to zdenerwuje mojego chłopaka i to jest, gdy pęknięcia zaczynają się pojawiać.

To pracuje dla my i jesteśmy szczęśliwi robić wszystko z jeden inny ale robić mię samotnie może być dla ciebie i twój partnera, więc upewniał się mówić o tym.

Ja i mój chłopak partner dzielimy się, mamy trójkąty, chodzimy na seks imprezy/kluby, ale staramy się robić wszystko razem i uzyskać ich zgodę przed zrobieniem czegokolwiek.

Zasada #14 - Nie pozwól, aby to stało się twoim związkiem/częścią twojej osobowości

To niesamowita rzecz, ale to tylko mała część twojego związku i nie powinna definiować ciebie ani twojego partnera.

Czy otwarcie mojego związku miało jakieś dziwne efekty?

Chciałam odpowiedzieć na kilka pytań, które miałam zanim otworzyłam swój związek, rzeczy, nad którymi zawsze się zastanawiałam. To jest zawsze dobry dostawać someone inny perspektywę więc bierze mój myśli i rada i utrzymuje robić twój badaniom jeżeli ty jesteś wciąż niepewny i niezdecydowany.

To wzmocniło nasz związek

Nigdy nie miałam bardziej satysfakcjonującego związku, jestem zadowolona pod każdym względem i on też.

Mogę się zestarzeć i żyć niesamowitym życiem bez głupich zasad trzymających nas oboje z tyłu. Jednak byłam po drugiej stronie tej monety, gdzie skończyło się to naszym rozstaniem, ponieważ zasady nie były właściwie na miejscu, a on to wykorzystał.

Rozmowa o tym jest kluczem i chociaż możesz czuć się wyczerpany z dyskusji o tym, znowu i znowu, mówić o tym trochę więcej.

Sprawił, że seks, który uprawiamy sami, stał się o wiele bardziej gorący

Nadal mamy dużo seksu razem, większość dni używamy zabawek seksualnych i dostać intymne i to było tak ważne dla nas, ponieważ nadal zarówno włączyć siebie i wysiąść z siebie nawzajem.

Zmniejszyło nasz stres

To brzmi tak głupio, ale raz w miesiącu, idziemy do hotelu (zazwyczaj) i mamy noc wypełnioną głębokimi, ciemnymi fantazjami i fetyszami, jesteśmy jak zwierzęta i to całkowicie resetuje nasz związek i życie. To naprawdę pozwoliło nam otworzyć się na siebie nawzajem i odkryć nasze najgłębsze fantazje.

Czuję się mniej uwięziona

Nigdy tak naprawdę nie czułam się uwięziona w moim związku, ale dzięki otwarciu mojego związku pozwoliło mi i jemu odkryć nowe rzeczy, których nigdy wcześniej nie miałam.

Rozwinęliśmy się jako para

Oboje jesteśmy w niesamowitej formie, chcemy wyglądać dobrze dla siebie nawzajem i dla ludzi, z którymi się dzielimy i to jest niesamowite.

Pytania na temat otwartych związków

  • Czy powinienem otworzyć mój związek?

Szczerze, ty potrzebujesz siedzieć z twój partnerem i dyskutować je until ty biegałeś przez wszystkie możliwości i scenariusz. Nie działaj pod wpływem impulsu, kiedy jesteś napalony, upewnij się, że jest to coś, czego oboje chcecie i sprawdź jeszcze raz.

  • Czy zdarza Ci się być zazdrosną nawet po zastosowaniu tych zasad?

Nie powiedziałbym, że bywam zazdrosny, ale na pewno od czasu do czasu mam doła i problemy z ciałem. To naprawdę pomaga mi robić to tylko raz w miesiącu. Żadne z nas nigdy nie łamie naszych zasad i zawsze wybieramy osobę, z którą oboje jesteśmy szczęśliwi, więc nie ma powodu, żebym była zazdrosna.

  • A co jeśli będę chciał się przespać z kimś innym prywatnie?

Obecnie nie jest to coś, co ja i mój chłopak chcemy zrobić, ale ty możesz być. Jedyne, co możesz zrobić, to przedyskutować to ze swoim partnerem i uszanować jego zasady i decyzje.

  • Czy kiedykolwiek zdecydowałabyś się na związek poliamoryczny?

Jeden pełnoetatowy związek jest dla mnie wystarczający, pomiędzy pracą, zdrowiem, relaksem i kochaniem mojego chłopaka, nie ma czasu pomiędzy, żeby żonglować kimś innym.

Plus lubię seks, nie jestem kochający rodzaj dziewczyny, więc seks jest wielki, ale o zrobić wszystkie rzeczy miłości z wielu ludzi ... YUK. Jednak mogę zrozumieć ludzi, którzy to robią i naprawdę szanuję ich za to.

Aktualizacja:

Wszystko tutaj będzie się zmieniać z czasem, gdy ja się zmieniam i mój związek rośnie.

Będę utrzymywać to na bieżąco z tym, co myślę, że jest najlepszą listą zasad do posiadania podczas otwierania swojego związku.

Jeśli masz jakieś pomysły, nie zapomnij zostawić ich w komentarzach.

Interesuje nas wasze zdanie, wasza opinie jest kluczowa do tego by artykuły były bardziej dostosowane do waszych wymagań, dlatego podzielcie się z nami tym co myślicie o artykułach.

Komentarze (0)