Reklama w internecie Regulamin eroonline.pl | EroOnline Free porn videos

Regulamin

REGULAMIN SERWISU http://eroonline.pl

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1 Każdy zarejestrowany użytkownik lub osoba odwiedzająca witrynę internetową eroonline.pl (posiada nieograniczony dostęp ( za wyjątkiem niezarejestrowanych osób) do zawartości i jest zobowiązana do korzystania z serwisu eroonline.pl z zachowaniem obowiązującego prawa w Polsce) zgadza się z warunkami, które są nieodłączną częścią niniejszych postanowień, jak również oświadcza, iż przyjmuje do wiadomości i akceptuje wszystkie przyszłe zmiany, poprawki oraz modyfikacje regulaminu portalu eroonline.pl. Wchodząc na stronę internetową eroonline.pl jesteś świadom/a treści niniejszego regulaminu i zgadzasz się z jego warunkami. Jeżeli nie akceptujesz naszego regulaminu powinieneś/naś opuścić i zaprzestać korzystania z serwisu eroonline.pl
1.2 Zawarte warunki odnoszą się do wszystkich użytkowników eroonline.pl, co oznacza, że każdy „gość” lub też ” użytkownik” jest zobowiązany, by stosować się do Regulaminu portalu eroonline.pl oraz oznajmia świadomość, iż zostaje powiązany warunkami tego Regulaminu wraz z jego przyszłymi poprawkami lub modyfikacjami.
1.3 Zabrania się dodawania reklam, linków lub promocji innych stron bez zgody portalu eroonline.pl. Zabrania się umieszczania spamerskich treści między innymi powtarzających się komentarzy zarówno w portalu jak i w profilach użytkowników oraz w anonsach zwanych dalej ogłoszeniami.

 1. SZCZEGÓLY

2.1 Strona internetowa eroonline.pl jest zupełnie darmowym portalem, który umożliwia darmowe oglądanie treści związanych z tematyką portalu czyli treści takich jak: DARMOWE FILMIKI EROTYCZNE, DARMOWE SEX FILMIKI, SEX FILMIKI, FILMIKI EROTYCZNE, ANONSE, ANONSE KOBIET, a także SEX GALERIE ZDJĘĆ, OPOWIADANIA EROTYCZNE, ZDJĘCIA EROTYCZNE, GRY EROTYCZNE, FORUM EROTYCZNE oraz całą pozostałą treść portalu.
2.2 Portal eroonline.pl umieszcza w treści strony linki oraz banery innych stron internetowych o podobnej tematyce i treści, które pozostają poza kontrolą portalu eroonline.pl.
2.3 Portal eroonline.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość, treść oraz niedozwolone praktyki innych stron internetowych oraz osób trzecich. Portal eroonline.pl nie stanowi produktu handlowego jest wyłącznie do osobistego użytku odwiedzających. Eroonline.pl nie ma możliwości prawnej do zmiany zawartości stron użytkowników.
2.4 Nielegalne i niedozwolone jest używanie nazwy eroonline, a także informacji znajdujących się na stronie bez zgody właściciela portalu. Niedozwolone jest kopiowanie treści strony włącznie z regulaminem oraz jakimikolwiek danymi użytkowników takimi jak numery telefonu lub adresy email, które użytkownik umieszcza na stronie lub podaje podczas rejestracji na stronie.
2.5 Zabrania się dodawania reklam, linków lub promocji innych stron bez zgody portalu eroonline.pl. Zabrania się umieszczania spamerskich treści między innymi powtarzających się komentarzy zarówno w portalu jak i w profilach użytkowników oraz w anonsach zwanych dalej ogłoszeniami.

 1. REJESTRACJA W PORTALU http://eroonline.pl

3.1 Rejestracja w portalu eroonline.pl jest całkowicie darmowa, rejestrujący się użytkownik musi podać wymagane dane, które pozwolą zarejestrować się na portalu.
3.2 Rejestracja w portalu automatycznie oznajmia zapoznanie się z regulaminem. Rejestracja w serwisie umożliwia oglądanie treści oraz udostępnianie treści, których to nie można uczynić bez rejestracji, mowa tutaj o funkcjach serwisu, które są zablokowane dla niezarejestrowanych użytkowników takich jak np. korzystanie z forum czy dodawanie ogłoszeń itp.
3.3 Rejestracja w serwisie jest darmowa oraz korzystanie z wszelkich zasobów strony jest również darmowe, użytkownicy nie będą obciążani żadnymi opłatami za korzystanie z serwisu.
3.4 Administrator może wprowadzić opłaty za korzystanie z serwisu od danego momentu, przy czym każdy zostanie poinformowany o zamiarze wprowadzenia opłat oraz otrzyma wszelkie szczegóły z tym związane.

 1. DOSTĘP DO SERWISU

4.1 Korzystając ze strony internetowej eroonline.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią, czyli masz nie mniej niż 18 lat lub zamieszkujesz w innym kraju gdzie określenie pełnoletniości jest inne niż obowiązujące w prawie Polskim. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub zamieszkujesz inny kraj i według tego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią nie możesz korzystać z przeglądania zawartości strony internetowej eroonline.pl gdyż znajdują się na niej treści przeznaczone wyłącznie dla dorosłych.

 1. ODPOWIEDZIALNOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW

5.1 Oświadczasz, iż jesteś w pełni odpowiedzialny/a za zamieszczane przez Ciebie treści i informacje na stronie eroonline.pl we własnej osobie. Odpowiadasz za udostępnianie swojego konta osobom trzecim jeśli na stronie pojawią się niedozwolone treści umieszczone za pomocą Twojego konta.
5.1 Niedozwolone jest umieszczanie jakichkolwiek treści bezprawnych, nękających inne osoby, szkodliwych społecznie treści, groźnej, obelżywej, oszczerczej, nieprzyzwoitej, naruszającej cudzą prywatność, ujawnianie danych osobowych, prześladowań rasowych oraz wyznaniowych itp. Oświadczasz, że nie masz zamiarów terroryzmu internetowego i nie dokonasz publikacji szkodliwych wirusów lub innych szkodliwych kodów komputerowych, nie ograniczysz poprawności funkcjonowania serwisu, co mogłyby zagrozić poprawnemu funkcjonowaniu serwisu lub zniszczyć zawartość witryny eroonline.pl lub zaszkodzić wszystkim użytkownikom portalu.
5.2 Oświadczasz, że wszystkie publikowane przez ciebie materiały są wolne od szkodliwych programów szpiegujących i monitorujących serwis eroonline.pl oraz użytkowników tego serwisu. Potwierdzasz, że nie masz zamiarów narażenia swoimi działaniami serwisu eroonline.pl na odpowiedzialność karną. Oświadczasz, że jesteś jedyną osobą uprawnioną do publikacji materiałów na portalu eroonline.pl i nie będziesz udostępniał swojego konta rejestracyjnego osobom trzecim. Potwierdzasz, że publikowane materiały są twoja własnością, posiadasz do niego wyłączne prawa i że po opublikowaniu tych materiałów nie będziesz rościł od portalu eroonline.pl żadnych korzyści finansowych.
5.3 Wyrażasz zgodę i zezwalasz portalowi eroonline.pl na ostateczne określenie czynów niedozwolonych a nie określonych niniejszym regulaminem.
5.4 Portal eroonline.pl pozwala na publikację treści takich jak zdjęcia, artykuły, wypowiedzi, ogłoszenia itp. jako użytkownik w pełni odpowiadasz za umieszczone przez Ciebie treści na portalu eroonline.pl, umieszczając treść na stronie oświadczasz, iż jesteś właścicielem umieszczanych treści lub masz do nich pełne prawa.
5.5 Zabrania się tworzenia fikcyjnych profili bądź dodawania fikcyjnych ogłoszeń zawierających nieprawdziwe lub czyjeś dane także zdjęcia, umieszczając cudze zdjęcia lub treści w pełni za to odpowiadasz.
5.6 Zabrania się dodawania reklam, linków lub promocji innych stron bez zgody portalu eroonline.pl. Zabrania się umieszczania spamerskich treści między innymi powtarzających się komentarzy zarówno w portalu jak i w profilach użytkowników oraz w anonsach zwanych dalej ogłoszeniami.
5.7 Jeśli użytkownik natrafi na materiały łamiące jakiekolwiek prawo lub jest niezgodne z regulaminem ma obowiązek niezwłocznie zgłosić zaistniały fakt za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie.
5.8 Dla poprawnego funkcjonowania portalu, rozwoju portalu oraz istnienia portalu w Internecie użytkownik może wykonywać dobrowolne i darmowe czynności związane z promocją strony eroonline.pl

 1. PRAWA AUTORSKIE

6.1 Zawartość portalu jak i sam portal (za wyjątkiem treści umieszczanych przez użytkowników) są własnością eroonline.pl, wszystko zawarte na stronie podlega prawom własności zgodnie z obowiązującym Polskim prawem. Zabrania się jakichkolwiek kopi portalu lub jego treści.
6.2 Eroonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania materiałów które budzą podejrzenie nadużycia praw własności autorskiej, oraz powiadomienie odpowiednich instytucji w przypadku niedostosowania się do niniejszych zapisów, bez ostrzeżenia użytkownika który łamie te prawa. W pełni rozumiesz zasadę zakazu kopiowania lub dystrybucji treści publikowanych na eroonline.pl lub używania tej treści poprzez trzecią stronę dla celów handlowych. Jeśli pobierasz albo robisz kopię zawartości eroonline.pl dla osobistego użytku musisz przestrzegać praw własności autorskiej zgodnie z niniejszym regulaminem. Oświadczasz, że twoje działania nie będą powodowały zakłócania pracy bądź stanowiły jakiegokolwiek niebezpieczeństwa portalowi eroonline.pl oraz jej użytkownikom.
6.3 Zabrania się stosowania jakichkolwiek taktyk nieuczciwej konkurencji.

 1. ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA

7.1 Portal eroonline.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zawarte na stronie, które łamią Polskie prawo. Ze względu na automatyczne działanie serwisu, właściciel nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za materiały w nim zawarte oraz działanie strony.
7.2 Wszystkie materiały zawarte w portalu można uzyskać z innych ogólnodostępnych serwisów o podobnej tematyce prawdopodobnie za opłatą lub też za darmo. Wszystkie materiały zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych źródeł w Internecie bądź umieszczane są przez użytkowników.
7.3 Użytkownicy w pełni odpowiadają za zamieszczanie przez nich treści. Właściciel portalu dołoży wszelkich starań, aby portal eroonline.pl nie zawierał treści łamiących Polskie prawo lub naruszające cudze prawo.
7.4 Portal ma na uwadze bezwzględne przestrzeganie norm prawnych, moralnych i etycznych, właściciel nie odpowiada za materiały niezgodne z Polskim prawem, materiały, które są niezgodne zostaną usunięte przez administratora lecz jednak z uwagi na automatyczną pracę portalu administrator nie jest w stanie wychwycić wszystkich materiałów niezgodnych z zasadami regulaminu oraz z łamiących prawo, natomiast usunięcie niezgodnej treści z portalu eroonline.pl nie powoduje usunięcia ich z innych stron bądź Internetu..

 1. DZIAŁANIE PORTALU8.1 Portal eroonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za awarie powstałe w wyniku czynników zewnętrznych oraz przerw w połączeniu z serwerami a także za materiały zawarte na stronie.
  8.2 Eroonline.pl zastrzega sobie prawo do możliwości wprowadzenia przerwy w działaniu portalu w celu wprowadzania jakichkolwiek zmian na stronie bądź wykrycia błędu.
  8.3 Materiały takie jak sex filmiki, filmiki erotyczne, darmowe sex filmiki, darmowe filmiki erotyczne, anonse, anonse pań, ogłoszenia kobiet, sexy zdjęcia, zdjęcia kobiet itp., które znajdują się na stronie, są pobrane z ogólnodostępnych źródeł i nie naruszają żadnych praw, w tym prawa własności.
  8.4 Niektóre funkcje portalu dostępne są po zalogowaniu, korzystając z nich oświadczasz używać ich zgodnie z ogólnymi postanowieniami oraz nie łamiąc prawa.
  8.5 Anonse / anonse kobiet zwane również, jako sex ogłoszenia lub ogłoszenia kobiet zawarte na stronie są także dostępne za darmo zarówno ich przeglądanie jak i dodawanie aczkolwiek, aby dodawać anonse/ogłoszenia należy się zarejestrować w portalu eroonline.pl.
  8.6 Właściciel portalu ma prawo wprowadzenia opłat za użytkowanie niektórych funkcji portalu między innymi za dodawanie anonsów-ogłoszeń, lecz fakt ten będzie poprzedzony informacją przesłaną do użytkownika za pomocą newslettera, do którego zostaje zapisany automatycznie podczas rejestracji. Zabrania się dodawania nieprawdziwych ogłoszeń, mających na celu wprowadzenie w błąd administratora oraz innych użytkowników strony. Ogłoszenia- anonse muszą zawierać dane kontaktowe.
  8.7 Zarówno podczas rejestracji w portalu eroonline.pl jaki i pozostawienie adresu email na stronie bądź w funkcji newsletter oznajmia wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości mailowych związanych z nowościami na stronie, promocjami, zmianami na stronie a także reklamami. Jednorazowe wiadomości nie będą wysyłane częściej jak raz w tygodniu.
  8.8 Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania jakichkolwiek treści niezgodnych z Polskim prawem oraz niezgodnych z regulaminem a także niemoralnych i nieetycznych a także tych, które uzna za niestosowne lub nieprawdziwe.
  8.9 Użytkownicy mogą udostępniać treść za pomocą swoich kont na portalach społecznościowych korzystając z dostępnych przycisków.
 2. KONTAKT

9.1 Kontakt z administratorem serwisu: oferta@spoko.pl

 1. POSTANOWIENIE KOŃCOWE

10.1 Powyższy regulamin wchodzi w życie wraz z powstaniem serwis, eroonline.pl , administrator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w każdej chwili.
10.2 Strona wyłącznie dla osób dorosłych. Zawartość strony prezentuje: anonse, sex filmiki, anonse kobiet, darmowe anonse, darmowe sex filmiki, zdjęcia xxx, filmiki erotyczne, sex galerie zdjęć, gry erotyczne, gry porno, sex gry, forum erotyczne, opowiadania erotyczne, sex opowiadania.
Przeglądając ten serwis jesteś w pełni świadomy/a jego zawartości.

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama