Reklama w internecie Z pamiętnika nauczyciela | EroOnline Free porn videos

Z pamiętnika nauczyciela

Nie znoszę siedzieć na dyskotekach i pilnować, jak żandarm bawiącej się młodzieży. Jedyny plus tego zajęcia to możliwość podziwiania dość skąpo odzianych dziewcząt, które w ciągu dnia nawet nie zwracają na siebie uwagi, a w takie wieczory rozkwitają, jak przepiękne kwiaty. Podziwiam zawsze wtedy ich piękne piersi, jedne malutkie jeszcze nie dość rozwinięte ( w końcu uczę w gimnazjum), ale najczęściej z podniecenia bardzo stręczące, a inne już w pełni dojrzałe, jak u dorosłej kobiety. Wszystkie ona jednak przepięknie falują w tańcu wyzwalając u mnie olbrzymia chęć bycia znowu oseskiem i wessania się w nie. Uwielbiam patrzeć na króciutkie spódniczki ledwie, co zakrywające pupy, człowiek wtedy błaga niebiosa o to by takiej szparce upadła np. torebka na podłogę… Ale cóż kutas staje, towar biega a nawet dotknąć nie można…

– Oskar, czy mógłbyś odwieść Magdę do domu?

Spytała moja starsza koleżanka po fachu.

– Źle się poczuła, może jej zaszkodził ten bigos… A mówiłam, żeby go nie zamawiać!

– Nie ma sprawy.

Odrzekłem i potrzymałem lekko słaniającą się Madzię z 3d. Przylgnęła do mnie całym swym ponętnym ciałkiem, od razu poczułem sterczące sztywno sutki i lekki zapach wina.

– To na pewno bigos.

Zawyrokowałem chroniąc reputacje dziewczyny. Wsadziłem ja do samochodu i odjechaliśmy.

– Chyba zanim odstawie Cię do domu, musisz trochę wytrzeźwieć.

Powiedziałem a Madzia tylko skinęła głową, ja zaś zauważyłem, że spódniczka, i tak dość krótka, odsłania już także bielutkie, koronkowe majteczki dziewczyny. Nie mogłem oderwać wzroku od tego cudownego widoku. Dziewczyna coraz bardziej rozpierała się na przednim siedzeniu samochodu i coraz bardziej ukazywała kształtny, wydatny wzgórek łonowy. Już od jakiegoś czasu mój kutas wypychał spodnie, dość mocno mnie uwierając. Całe szczęście, ze już dojechaliśmy do małego lasku, w którym planowałem, że Magda wytrzeźwieje.

– I jak się czujesz? Spytałem z troską, ani na chwile nie spuszczając wzroku z przepięknych, lekko rozchylonych ud uczennicy.

– Ja całkiem dobrze, odpowiedziała. Ale panu, to chyba coś bardzo dolega.

Stwierdziła wskazując głową na moje wypchane spodnie.

– Musimy coś temu zaradzić.

– Pochyliła się w moja stronę, rozpięła mi rozporek, i jak doświadczona dziwka wysupłała sterczącą pałę z bokserek i objęła główkę mojego kutasa swymi 15-stoletnimi usteczkami. Byłem tak zaskoczony i oniemiały, ze nawet nie zareagowałem, a z każdą chwila robiło mi się coraz lepiej. Magda ssała mojego kutasa z wielka wprawą, jednocześnie masując ręką jajeczka, musiała obciągać nie jednemu chłopakowi w szkole. W końcu otrząsnąłem się z odrętwienia i postanowiłem do końca wykorzystać okazję. Sięgnąłem ręką do wypiętej dupy Madzi wsunąłem rękę pod majtki już teraz całkiem odsłonięte, gdyż spódniczka była podciągnięta prawie do pasa dziewczyny. Pochylona Magda wystawiła na pastwę mojego palca swój odbycik, niestety do cipki od góry nie mogłem sięgnąć. Zacząłem lekko masować kakaowe oczka, co wywołało spazm mojej młodej kochanki. Zaczęła energicznie poruszać dupcią, raz po raz nadziewając się na mój palec. Tego było już trochę za wiele jak dla mnie. Spuściłem się do buzi uczennicy, bohatersko połknęła prawie cały

ładunek spermy. Podniosła głowę i oblizała wargi z resztek nasienia.

– Z „loda” masz u mnie szóstkę!

Powiedziałem, uśmiechnęła się tylko lekko.

– Chodź, tobie też się coś należy.

Obszedłem samochód, otworzyłem drzwi od strony dziewczyny, obróciłem ja do siebie, tak ze jej nogi wystawały poza próg auta, a potem sięgnąłem do jej majtek i zsunąłem je z pupci i zdjąłem przez buty. Magda odchyliła się do tyłu, a ja przez chwile podziwiałem jej cudowną, różowiutką i bardzo już wilgotną cipkę. Dziewczyna miała ledwie zarośnięty wzgórek łonowy, cieniutkimi, krótkimi, jasnymi kłaczkami, tak ze cała szparka była widoczna jak na dłoni. Lekko rozchylony wargi odsłaniały, różowiutkie wnętrze. Zwróciłem uwagę na dość dużą łechtaczkę, która nabrzmiała zdawała się pulsować. Wessałem się w te cudowności. Lizałem i ssałem na przemian. Soki dziewczyny zdawały się mnie zalewać. Wylizywałem je łapczywie, a ona tylko lekko wzdychała. W końcu targnął nią dreszcz orgazmu. Ale mój kutas zdążył już od nowa zesztywnieć, więc odwróciłem dziewczynę na brzuch, złapałem za dupę i z całym rozmachem wsadziłem pałę w dziewiczą cipkę. Poczułem lekki opór, Magda jęknęła, chciał się wyrwać, ale trzymałem dupcie mocno i

posuwałem miarowo. Po kilku pchnięciach zaczęła współpracować, rytmicznie poruszając biodrami. Doszliśmy prawie równocześnie.

– To już chyba wytrzeźwiałaś całkiem…? Buchnęliśmy razem śmiechem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama