Reklama w internecie Spotkanie po latach… | EroOnline Free porn videos

Spotkanie po latach…

Sobota  zapowiadała się całkiem zwyczajnie , bez planów klasyczny układ zakupy ,sprzątanie a wieczorem wino ,książka być może film . Ok 11 leżąc  jeszcze w łóżku  obmyślałam kolejność zadań ,kiedy usłyszałam dźwięk dochodzącego sms-a  na ekranie widniała wiadomość  „ Hej co słychać ?” wiadomość jak wiadomość ale gdy zobaczyłam kto był nadawcą byłam delikatnie rzec ujmując zszokowana .

To był Marek postać która swego czasu bardzo ubarwiła moje życie ale jak szybko się pojawiła tak szybko zniknęła  może trochę z mojej inicjatywy. Znaliśmy się dobre kilka lat nasza znajomość zaczęła się od …seksu nigdy nie myślałam że jestem zdolna do takich rzeczy ale jak mówi stare porzekadło ..”nigdy nie mów nigdy „ i tak było w tym przypadku ,zwykła domówka kilka osób a wśród nich on spojrzeliśmy sobie głęboko w oczy i zadziałało chwila emocji, chemia  i wylądowaliśmy w łóżku w tamtym momencie nie znałam nawet jego imienia ale nie było to ważne nic nie było ważne poza nami.

I tak o to poznałam Marka wymieniliśmy się numerami ,zaczęły się weekendowe wypady ,spontaniczne spotkania o 1 w nocy na kawę  i nie nie nie opierały się tylko na seksie ,mieliśmy ze sobą ten rodzaj kontaktu który nazywamy porozumieniem dusz .I choć oboje nie chcieliśmy się wiązać bo byliśmy po nieudanych związkach to nie dało się ukryć że między nami rodzi się uczucie .

Taka sielanka trwała trzy miesiące aż do momentu kiedy moja miłość oznajmiła mi że dostała intrakną propozycję wyjazdu na rok do Tokyo , nie wahałam się ani chwili byłam byliśmy utwierdzeni w przekonaniu że nasze uczucie jest tak silne że ten rok  to nic . Marek wyjechał ja usychałam z tęsknoty ,telefony ,maile codziennie i tak upłynęło pierwsze pół roku ,i coraz częstrze napady zazdrości z jego strony ,dziwne aluzje telefon ucichł zaczęła męczyć nas ta relacja .Kochałam go ale nie mogłam tego dłużej znieść postanowiłam to zakończyć .Zdawkowo jeszcze pisaliśmy do siebie już jako znajomi całkiem neutralnie . Marek postanowił zostać na dwa lata w Japoni, a ja zaczęłam układać swoje życie od nowa .

Poznałam kogoś i było mi całkiem dobrze zaczęliśmy wspólnie planować przyszłość i tak mi sielankowo płynął czas aż do momentu tego sms-a . W jednej chwili  wróciły wszystkie wspomnienia ,wahałam się czy odpisać ale w sumie to tylko sms to już prawie 4 lata od ostatniego spotkania .Kobieca ciekawość  zżerała mnie od środka jak wygląda ? czym się zajmuję ? czy kogoś ma ? .Po tylu latach to nie grzech to tylko znajomy ,przecież Olek mój obecny partner nie będzie miał nic przeciwko jak się umówię na kawę zwykłą kawę tym bardziej kiedyś wspominałam o Marku ,rzecz jasna bez szczegółów naszej znajomości . Odpisałam zdawkowo i z niecierpliwością czekałam na odp gdy zadzwonił telefon to był on .

Rozmawialiśmy chwilę ,powiedział że wrócił na miesiąc jest na działce i  zaprasza mnie na kawę na tarasie .Ten głos nie zmienił się nic taki męski z delikatną chrypką no i słynna działka co tam się nie działo bez wahania jak w amoku  zgodziłam się nie myśląc o Olku który był w tym momencie na delegacji w Krakowie . Nieświadomie a może świadomie ubrałam najlepszą sukienkę , zrobiłam delikatny makijaż i wyruszyłam w tak dobrze znaną mi trasę.

Po prawie godzinnej trasie zaparkowałam pod bramą ,czas jakby się tu zatrzymał ten sam drewniany domek pośrodku lasu z pięknym tarasem . Wysiadłam z auta z lekkim biciem serca udałam się w stronę chatki . Drzwi się otworzyły a moim oczom ukazał się Marek ten Marek zatkało mnie totalnie .

Zmienił się bardzo był jeszcze przystojniejszy ,dobrze zbudowany , z pięknym uśmiechem i przeszywającym spojrzeniem .Zrobiło mi się bardzo gorąco ,usiedliśmy na tarasie rozmowa jak zawsze się kleiła a ja coraz bardziej wpatrywałam się w jego niebieskie oczy a brudne myśli krążyły po głowie .Mimowolnie  zbliżaliśmy się do siebie ,poczułam delikatne muśnięcia jego dłoni po moim udzie, przeszył mnie dreszcz ,bez słów weszliśmy do domu i zaczęła się szalona gra zmysłów .

Objął mnie mocno przyciągnął do siebie zaczął delikatnie ,namiętnie całować szyję ,jego palce wędrowały po moich plecach .Rozsunął suwak sukienki która delikatnie opadła w dół ,bez słów przeniósł na kanapę byłam taka bezbronna ,rozpalona do granic tak bardzo pragnęłam jego dotyku. Uklęknął przede mną  ściągnął majtki zaczął całować moje nogi suptelnie je rozchylając .Każdy jego dotyk,pocałunek wzmagał moje podniecenie i niecierpliwość. Językiem przesuwał w górę i w dół aż dodarł do mojej szparki ssał ,lizał doprowadzając mnie do granic rozkoszy .Momentami miałam wrażenie że tracę świadomość ,wiłam się po kanapie jęcząc z rozkoszy .Jego dłonie błądziły po moim ciele pieszcząc piersi po chwili lizał mnie całą przesuwając językiem w górę i w dół ,przygryzał sutki na przemian delikatnie i ostrzej .Swoim ciałem leżał na mnie ,moje nogi oplatały go wygięłam się delikatnie ,wykorzystał ten moment szybkim ruchem włożył rekę pod moje plecy i po chwili okrakiem siedziałam mu na kolanach . Wszedł we mnie delikatnie ,poruszałam rytmicznie biodrami  zgraliśmy się idealnie ten namiętny taniec zmysłów przerywany jękami rozkoszy .Całowałam go po szyi suptelnie  przygryzając doskonale wiedziałam co lubi .  Patrzył na mnie i posuwał się powoli w górę i w dół. Znowu całowaliśmy się namiętnie, a ja czułam go w sobie, wypełniał mnie w całości. Byliśmy tak blisko, niemalże wpijaliśmy się w siebie. Nie musiałam czekać długo. Wybuchłam!!! Napięłam wszystkie mięśnie, czułam jak rozchodzi się we mnie i jak wypełnia całe moje ciało to uczucie spełnienia, orgazmu w tym samym momencie on też doszedł westchneliśmy głęboko i opadliśmy na kanapę .Nasze spocone gorące ciała tkwiły nadal w uścisku .Milczeliśmy bo zawsze rozumieliśmy się bez słów a zresztą rozmowa była zbędna .Spojrzeliśmy sobie w oczy uśmiechnęliśmy się oparłam głowę na jego klatce piersiowej,straciliśmy zupełnie poczucie czasu,rzeczywistości .

Zrobiło się ciemno ,ocknęłam się energicznym ruchem wstałam jakby budząc się ze snu uświadamiając sobie co zrobiłam i z kim.Ubrałam sukienkę chaotycznie pozbierałam rzeczy.

Pocałowałam namiętnie Marka uświadamiając go jednocześnie że to nasze ostatnie spotkanie bo mam już swoje życie.W drodzę powrotnej nie miałam wyrzutów sumienia co mnie przerażało na wszelki wypadek wykasowałam jego numer . Mam nadzieje że nasze drogi się nie skrzyżują bo wiem jak to się skończy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama