Reklama w internecie Sex anons | EroOnline Free porn videos

Sex anons

Odkąd poznałam Krzysztofa moje życie zmieniło się o 180 stopni. nigdy bym się nie spodziewała, że seks z mężczyzną starszym o 20 lat może być tak uzależniający. Poznaliśmy się na jednym z seks anonsów . Nie czekaliśmy długo na spotkanie w końcu oboje chcieliśmy dobrego seksu . Nie pytałam, zresztą nie interesowało mnie to czym się zajmuję czy ma żonę czy nie ,chodziło tylko o moje zaspokojenie . Szybka wymiana maili i już wiedziałam że to on zaspokoi mnie wieczorem

Stanął w moich drzwiach przed 21, miał nie więcej niż czterdzieści lat i wyglądał na dość zamożnego. Wypiliśmy po drinku rozmawiając na kompletnie nieważne tematy, ale co najważniejsze nie było sztywno. W pewnym momencie położył dłoń na moim udzie przepłynął przeze mnie płomień podniecenia. Powoli przesuwał się do góry, aż w końcu dotarł do pośladków, z których wolnym ruchem zsunął moje majtki. Nie zamierzał się bawić w ściąganie ze mnie sukienki, głęboki dekolt wystarczył mu żeby dostać się do moich piersi i natarczywie je ssać. Nie wiedziałam dlaczego, ale ten całkowity brak jakiejkolwiek czułości wyzwalał we mnie kolejne dawki podniecenia. Chciałam żeby robił to jeszcze ostrzej i zachęcałam go do tego kolejnymi okrzykami ekstazy.Oddychałam coraz szybciej, a podniecenie ogarniało całe moje ciało. Szybkim ruchem chwyciłam jego spodnie i próbowałam się ich pozbyć. Poczułam jak jego penis staje się coraz grubszy i twardszy. Obrzeżany, krótki ale gruby. Poniżej kołysały  się pokaźne jądra. Nie czekając na zachętę padłam na kolana i pewnym ruchem wzięłam go do ust. Jego intensywny zapach i smak, podniecał mnie  jeszcze bardziej.Kilka pierwszych ruchów było powolnych, ale potem zaczęłam przyspieszać, jednak robiłam to delikatnie. Szybkie ruchy przeplatałam wolniejszymi, czasem zatrzymywałam się na pół sekundy gdy był głęboko w ustach. Gdy poczułam że dochodzi  przestałam go pieścić. Chwycił mnie za  ramiona i energicznym ruchem  popchnął  na łóżko, rozwarł moje nogi i mocno wszedł we mnie aż do końca. O taakkkk, wspaniałe uczucie. Wygiełam plecy w łuk. Słychać było tylko nasze sapanie i klaskanie jego ciała uderzającego o moje pośladki. Wchodził we mnie energicznie czułam jak cała pulsuje , moje soki spływały po udach  ,zacisnął palce na moim tyłeczku i dobijał, brał mnie szybko jak by od tego zależało każe złapanie oddechu, brał mnie mocno i szybko czułam że za chwile znowu dojdę że nie wytrzymam długo gdy zaczął pieścić moją perełkę dłonią masował ja w takt pchnięć, poczułam dreszcz nadchodzącego orgazmu on tez przyspieszył dobijał i pchał szybko, moje ścianki zaciskały się na jego twardym jak skała penisie który pracował we mnie już jęczałam jak on wiłam się zlana potem, dochodziłam z jego imieniem na ustach z zamkniętymi oczyma, w środku wybuchnął jak lawa wulkanu, dobił mocno ostatnim pchnięciem, opadł mi na plecy i pocałował w kark, było pięknie i bajkowo to był mój pierwszy sex gdzie gdy na niebie nie było gwiazd zobaczyłam je w głowie… Jeszcze się spotkamy wiem to i na pewno nie zrezygnuję z tego co mi daje.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama