Reklama w internecie Pierwszy raz | EroOnline Free porn videos

Pierwszy raz

Złamałam nogę na nartach i po zdjęciu gipsu lekarz zalecił masaże. Chodziłam więc codziennie do przychodni osiedlowej. Zajmował się mną Darek, smdent medycyny, który miał tam praktykę. Za każdym razem, kiedy czułam jego ręce na swoim ciele robiło mi się gorąco. Specjalnie zakładałam krótkie spodenki i skarżyłam się na bóle w biodrach…
Tego dnia powiedział mi z uśmiechem, że znalazł lekarstwo na moje cierpienia. Kazał mi się położyć na plecach i zamknąć oczy. Podekscytowana znów poczułam jego ręce, ale nie na mojej chorej nodze tylko wyżej, na brzuchu, piersiach i szyi. Drżałam cała z podniecenia, kiedy muskał ustami moje cycuszki. Darek powoli rozebrał mnie. zaczęliśmy się pieścić i całować… Było bosko! W końcu przesunął mnie na brzeg łóżka, oparł dłonie o moje kolana i jeszcze raz poprosił, żebym zamknęła oczy.
-Chcesz, zrobię ci zastrzyk. Może trochę zaboleć…
-Wiem. że będzie bolało… ale chcę tego! – wyszeptałam.
Zrozumiał i był bardzo delikatny – nie czułam wcale bólu, tylko olbrzymią przyjemność. Po raz pierwszy kochałam się z chłopakiem, jęczałam i zwijałam się z rozkoszy, całując go zapamięta¬le… Przeżyliśmy wspaniałe chwile i długo nie mogłam dojść do siebie… A potem – umówiłam się na następną wizytę!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama