Reklama w internecie Łatwy kąsek | EroOnline Free porn videos

Łatwy kąsek

Wstał wcześniej niż zwykle. Szybkim ruchem przemył twarz nad zlewem, założył czarną koszulkę, jasne spodnie i stare adidasy. Jak zwykle z rana poszedł do baru. Coś zjeść, kogoś poznać, z kimś porozmawiać o wszystkim i o niczym.
Jak tylko wszedł jego uwagę zwróciła dziewczyna siedząca samotnie przy stoliku. Siedziała przed pełną porcją frytek i colą. Podszedł do baru i zamówił kotlet z kartoflami. Zawsze zamawiał to samo, tylko zwykle bywał tu później. Ale dzisiaj nie mógł spać. Od kilku dni nie mógł się wyspać. Wziął talerz z jedzeniem, z automatu wyciągnął puszkę coli i podszedł do Niej. Cały czas patrzyła za okno, była nieobecna, nie zjadła nic od momentu, kiedy wszedł.
– Mogę się przysiąść?
– Proszę – rzuciła od niechcenia, nie zauważając nawet, że dookoła było pełno wolnych stolików. Usiał i zaczął jeść.
– Nad czym tak myślisz? – zagadnął po chwili.
– Ja? – zapytała potwierdzając swe zamyślenie – Takie tam…
Dopiero teraz spojrzała na niego. W oczy. Prosto w oczy. Poczuł to samo. Czuł, że Ona coś w nim widzi, że jest mu posłuszna, że dziwnie chce jego bliskości, rozmowy z Nim. Zaczął banalnie, od rozmowy o pogodzie, o snach, aż rozkręciła się i zaczęła mu się zwierzać ze swoich najskrytszych sekretów.
Zamówił obiad, zjedli go ciągle rozmawiając.
– To może dokończymy u mnie w domu? – zaproponował.
– U Ciebie?
– Zapraszam, zrobię herbatkę, pogadamy…
Nie wierzył, gdy po kilku minutach wychodzili z baru, kiedy szli uliczką i po chwili znaleźli się na wąskiej klatce w budynku, gdzie mieszkał. Weszli do środka. Zaprosił Ją do kuchni. Przestronna, z wielkim stołem, robiła dobre wrażenie.
– Masz żonę? – zapytała niepewnie.
– Mieszkam sam, nie mam żony ani dzieci.
– Aha.
– A dlaczego pytasz?
– Ten stół… Taki duży…
– Mały by tutaj raczej nie pasował, kuchnia sama w sobie jest duża.
– Masz rację. Czym się zajmujesz?
– Grafiką komputerową.
– Pokażesz mi potem coś swojego?
– Jasne, co tylko chcesz…
– Najlepsze prace, oczywiście…
– Nie widzę problemu – rzucił zalewając herbatę gorącą wodą. Usiedli przy stole, obok siebie. Znów zaczęli rozmawiać, nawet nie wiedział kiedy wtuliła mu się w ramię. Objął Ją. Mówiła, że potrzebuje uczucia. Wiedział o tym doskonale. Chciał to wykorzystać. Delikatnie pocałował Ją. Nie stawiała oporów. Po chwili delikatnie wsunął język w Jej ciepłe usta. Delikatnie dotknęli się języczkami. Nie zamierzał przestać. Dłonie powędrowały pod Jej koszulkę podnosząc ją do góry. Po chwili zsunął z niej stanik i zaczął delikatnie obmywać kształt Jej pełnych piersi dłońmi. Zostawił usta, zaczął całować kark, powoli schodząc coraz niżej. Zaczął od delikatnego całowania piersi, po chwili już lizał je i całował jak tylko chciał, delikatnie przygryzał sutki, co sprawiało Jej przyjemność. Delikatnie jęczała, i po chwili sama odważyła się na coś więcej. Delikatnie wsunęła dłoń w jego spodnie i po chwili rytmicznie zaczęła poruszać nią. Robiła to cudownie, ale w pewnym momencie przerwał Jej. Wstał i położył się na stole.
Szybko zdjęła koszulkę i położyła się obok niego. Znów zaczął całować i pieścić Jej biust, a dłońmi delikatnie zaczął penetrować dolne partie Jej pięknego ciała. Ona z coraz większą wprawą i siłą zabawiała się jego męskością. Czuł się cudownie i wiedział, że na tak drobnych pieszczotach się nie skończy. Nie mylił się. Po chwili delikatnie ściągnęła mu spodnie i przywarła twarzą do jego krocza. Była cudowna w każdym swoim ruchu. Namiętna, delikatna a zarazem szaleńczo nieokrzesana. Szybko doprowadziła go do granic rozkoszy. Nie chciał tak kończyć. Szybkim ruchem zabrał Jej głowę spomiędzy swoich ud.
– Jestem bliski końca – wyszeptał resztkami sił. Uśmiechnęła się tylko i znów dłońmi objęła go. Kilka szybkich ruchów i skończył w Jej prawej dłoni. Nie miał siły wstać. Nie spodziewał się, że Ona będzie zdolna tak go wykończyć.
– Tego było mi trzeba – wyszeptała mu do ucha. Obmyła dłoń pod wodą, założyła stanik i koszulkę. Odzyskał część sił i usiadł przy stole.
– Jesteś cudowna – rzucił.
– Miałam dziś ochotę na sex, to wszystko… Dzięki – pocałowała go w policzek i wyszła z mieszkania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama