Reklama w internecie Doktorka | EroOnline Free porn videos

Doktorka

Od kilku dni męczył mnie ból brzucha i postanowiłem, że odwiedzę w końcu lekarza. O zdrowie trzeba dbać.
Ponieważ akurat trwały wakacje, w przychodni ani żywego ducha. Pani w rejestracji spojrzała na mnie dziwnie i kazała pójść pod pokój nr 12.
Usiadłem przed gabinetem i grzecznie czekałem.
Nie minęło 5 minut, gdy z pokoju wyjrzała ubrana w biały fartuch, bardzo atrakcyjna, młoda kobieta, która spytała: „A pacjent na co czeka?”. Wyprostowałem się natychmiast, a ona rozkazała: „Do gabinetu!”.
Wszedłem. Pani doktor kazała mi usiąść na kozetce i opowiedzieć z czym przyszedłem. Sama usiadła naprzeciwko mnie, przy biurku. Kiedy tak siedziałem, nie mogłem nie zauważyć pod biurkiem, że lekarka ma śliczne nóżki i kusą spódniczkę, która – gdy tylko pani doktor zmieniała pozycję – ukazywała kryjące się pod nią czarne, koronkowe majteczki.
Nic dziwnego, że mówiłem bez składu i zacząłem się pocić. Serce waliło mi jak szalone…
Pani doktor powiedziała, że musi mnie teraz osłuchać, więc mam zdjąć koszulę. Sama stanęła obok, założyła stetoskop i pochyliła się nade mną. Mój wzrok zawędrował pomiędzy guziki fartucha. O zgrozo! Kobieta pod fartuchem miała tylko biustonosz… Ale jaki! Cieniutki, prześwitujący, wyraźnie ukazujący duże, sterczące sutki.
Tego było już za wiele! Poczułem, że w spodniach rośnie mi twarda maczuga, kóra za chwile rozerwie bokserki i wydostanie się na światło dzienne. Pani doktor też to zauwazyła.
„Niech pacjent się położy i zsunie trochę spodnie”.
Ale jak?! – pomyślałem. Przecież jeśli zsunę spodnie, to mój członek pokaże swoją główkę!
Przesunąłem więc tylko trochę spodnie w dół mając nadzieję, że to wystarczy.
„No co jest?” – spytała lekarka. „Nie tak! Tak!”
To mówiąc opuściła mi spodnie prawie do ud, ukazując stwardniałego penisa.
„A co tu się dzieje?” – spytała lekarka.
„Eeeee” wyjąkałem, ale właściwie już po chwili zrozumiałem, że niepotrzebnie przejmuję się swoją bezradnością. Pani doktor ujęła w rękę członka i przesunęła dłonią parę razy w górę i w dół z niewątpliwą wprawą.
„Widzę, że w tych rejonach wszystko w porządku?” – spytała zaczepnie.
Po chwili wysunęła język i, jakby badając, czy jestem sodki, dotknęła czubka maczugi, dokładnie tam, gdzie jest dziurka. Przesunęła języczkiem wokól dziurki i mlasęła.
Nadal nie wiedziałem, co robić, więc na wszelki wypadek nie robiłem nic. A pani doktor, po upewnieniu się, że większej sztywności na pewno już nie uzyskam, bezceremonialnie przesunęła majteczki na bok i… usiadła na mnie.
Tego nie wytrzymałem. Jęknąłem głośno, a kobieta usiadła wkładając sobie penisa aż do jąder.
„No! To jest kutas!” – wysyczała. Najwyraźniej w domu brakowało jej podobnych atrakcji.
Położyłem się wygodniej na kozetce, a pani doktor ujeżdzała mnie coraz szybciej. Jej soki zmoczyły mi całe jądra i zaczynały spływac na prześcieradło kozetki.
Ale nie dane było mi tego doczekać. Lekarka jęknęła parę razy, zatrzymała się na moment i… opadła z sił. Wstała ze mnie i kilkoma zdecydowanymi ruchami ręki na członku doprowadziła do silnego tryśnięcia spermy na ścianę. Gęsty płyn spływał z farby, a pani doktor doprowadzała się do porządku.
Jakby nigdy nic, wypisała mi lekarstwo i z miłym uśmiechem powiedziała: „Do widzenia”…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama