Reklama w internecie Namiętny weekend w apartamencie | EroOnline Free porn videos

Namiętny weekend w apartamencie

Agata była kimś wyjątkowym, była ode mnie młodsza rozumieliśmy się bez słów . Spotykaliśmy się raz w tygodniu w wiadomym celu .Była sobota deszcz padał coraz mocniej,w tym momencie uśmiechnąłem się sam do siebie wiedząc, że pogoda sprawi, że z pewnością zostaniemy w apartamencie i nie będziemy chodzić po Warszawie.
Sygnał SMS przerwał moje rozmyślanie co będziemy robić w apartamencie.
Przyszło potwierdzenie rezerwacji i numer telefonu do właściciela.Czym prędzej spakowałem niewielką torbę w końcu to tylko dwie doby ,po drodze miałem zabrać swoją ukochaną z którą nie widziałem się przeszło 3 tygodnie .Całą drogę nakręcaliśmy się wzajemnie a podniecenie rosło z minuty na minute . Po godzinie dojechaliśmy na miejsce, Willa SUN był to duży dom, nie powiem całkiem ładny.
Wzięliśmy klucz od pokoju jakby nigdy nic i po chwili byliśmy już w naszym „apartamencie”.Pokój z dużym łóżkiem na środku powodował, że nic więcej nie potrzebowałem do szczęścia.
Chociaż tak naprawdę potrzebowałem moją Agatę nagą na tym łóżku, jak sobie pomyślałem o jej boskim tyłku, który uwielbiałem miętolić .
Wtedy uznałem, że to jest ten moment w którym już nie wytrzymam podszedłem do niej i zacząłem ją całować.
Czułem jak zaczęła robić się mokra, biorę ją na ręce . Jednym ruchem kładę na łóżku. Sam wstaje i ściągam koszulkę, Kładę się tak aby jednym szybkim ruchem poczuć i polizać jej malinkę całą od dołu do góry, gęsia skórka obiegła moje ciało,
Ma na sobie nadal majtki ale mi to nie przeszkadza odchylam je na bok i wkładam cały język,cała drzy i się wygina, oddech szaleje nie potrafię tak długo, podnoszę się i przyciągam ją do siebie, Moje dłonie błądzą po plecach Agaty  i po jej tyłeczku.
Nikola prawie na mnie wisiała, ale była leciutka jak piórko. Podniosłem ją jeszcze wyżej.
Byłem maksymalnie podniecony i gotowy. wyczuła co kombinuję.
Odwróciliśmy się w stronę ściany i oparła się o nią plecami. Wsunąłem się w jej cipcię. Nikola objęła mnie mocno nogami w pasie. Już poruszałem się w niej.
– Uważaj, żebyśmy nie zburzyli ściany i nie wpadli do kuchni – zauważyła dowcipnie.

To były jej ostatnie słowa, bo potem już tylko jęczała z rozkoszy, a z jej ust wydobywały się tylko niezrozumiałe charczące dźwięki.
Na stojąco próbowaliśmy się kochać po raz pierwszy i nie wychodziło to chyba najgorzej. Nikola trzymała się teraz jedną ręką rurki, więc zdejmowała ze mnie sporą część ciężaru. Ja mogłem się zająć penetracją wnętrza jej muszelki.
Poczułem, że dochodzi, więc zwiększyłem tempo.
Nikola eksplodowała orgazmem. Wysunąłem się z niej, ale nie wypuściłem z objęć. Nadal wisiała na mnie z trudem łapiąc powietrze.
Nie wiem ile tak staliśmy.
W końcu jednak doszła do siebie.
– Oj, biedaku, jeszcze ty – powiedziała.
Przyklęknęła przede mną i wzięła do ust mojego penisa.
Nie potrzebowałem zbyt długiej stymulacji, by wybuchnąć, więc zrobiłem to wprost na buzię . Z ekstazy aż musiałem przytrzymałem się ściany. Gdyby nie to, to pewnie bym upadł.Kończymy trzęsąc się na sobie..
Opadam na bok koło niej.. Ona widzi ze ma krew na palcach.. I oboje wiemy ze nasz wieczór dopiero się zaczyna, ale to już zupełnie inna historia..

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama