Reklama w internecie Pozycja tygryska | EroOnline Free porn videos

Pozycja tygryska

Home Fora Ogólne Fantazje erotyczne Pozycja tygryska

Otagowano: 

Ten temat zawiera 0 replies, ma 1 uczestnika, i ostatnio był zaktualizowany przez Profile photo of admin admin 3 years, 5 months temu.

Podgląd 1 postu (z 1)
 • Autor
  Posty
 • #15215
  Profile photo of admin
  admin
  Keymaster

  Niesamowita pozycja dla wszystkich sypialnianych drapieżników – ruszajcie na łowy orgazmów!
  Rozpoczynamy od pozycji misjonarskiej. Kobieta unosi nogi ku górze, zbliżając je do tułowia. Mężczyzna wspiera się na rękach i unosi nieco ku górze. Ważne jest to, że mężczyzna opiera swe dłonie o podłoże w taki sposób, aby wnętrze łokcia znalazło się w zgięciu kolana partnerki. W tej pozycji to właśnie kobieta reguluje głębokość penetracji, jak również (przez odpowiednie ułożenie nóg) zmienia kąt „natarcia”. Może również położyć dłonie na pośladkach partnera, aby lepiej pokierować nim w trakcie stosunku, na przykład poprzez nacisk zwiększając głębokość wnikania i – co za tym idzie – intensywność doznań. Ruszanie z pozycji klasycznej, kobieta podnosi jej nogi do jej tułowia.
  Wielkim plusem tej pozycji jest to, że kobieta może poprzez odpowiednie ułożenie nóg pozwolić mężczyźnie na głębszą (lub płytszą) penetrację, przez co sprawuje częściową kontrolę nad jego aktywnością. Kość łonowa mężczyzny doskonale stymuluje łechtaczkę. Minusem jest to, że pozycja wymaga od kobiety pewnej dozy gibkości. Zwłaszcza, jeśli chciałaby trzymać swoje nogi dość blisko ciała, obejmując wewnętrznymi częściami ud ramiona partnera. Ale chyba warto trochę poćwiczyć…

Podgląd 1 postu (z 1)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama