Reklama w internecie Pozycja perfekcyjnego ustawienia | EroOnline Free porn videos

Pozycja perfekcyjnego ustawienia

Home Fora Ogólne Fantazje erotyczne Pozycja perfekcyjnego ustawienia

Ten temat zawiera 0 replies, ma 1 uczestnika, i ostatnio był zaktualizowany przez Profile photo of admin admin 3 years, 5 months temu.

Podgląd 1 postu (z 1)
 • Autor
  Posty
 • #15229
  Profile photo of admin
  admin
  Keymaster

  Intymna, intensywna, interesująca – po prostu perfekcyjna! Dzisiaj prezentujemy wspaniałą pozycję perfekcyjnego ustawienia…
  Ta pozycja jest prosta i skuteczna. Kobieta kładzie się na mężczyźnie, rozchylając nieco nogi, aby ułatwić mu wejście i późniejszą penetrację. Ale gdy tylko facet jest już na swoim miejscu, kobieta prostuje nogi w taki sposób, aby ułożyły się w linii prostej z nogami partnera. Taką pozycję Kamasutra uznaje za „perfekcyjne ustawienie”. Cała aktywność w tej pozycji leży praktycznie po stronie kobiety; może ona sterować przebiegiem całego zbliżenia (o ile partner to wytrzyma), wykonywać ruchy nie tylko w górę i w dół, ale również na boki, dostarczając sobie i partnerowi niezapomnianych wrażeń.
  Wielki plus – to fakt, że jest to pozycja bardzo intymna, zapewniająca doskonały kontakt pomiędzy obojgiem partnerów. Dociśnięte ściany pochwy stwarzają intensywne uczucia. Szczególnie polecamy w przypadkach chęci rozwoju seksu tantrycznego; czyli takiego, gdzie nigdzie nikomu się nie spieszy i chodzi o jakość, a nie o ilość. Niestety, są tez minusy – zbyt płytka penetracja i ograniczona amplituda ruchu (zwłaszcza w przypadku mężczyzny). Ale przy odrobinie wprawy – warto stosować jak najczęściej.

Podgląd 1 postu (z 1)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama