Reklama w internecie Pozycja odwrócony jeździec | EroOnline Free porn videos

Pozycja odwrócony jeździec

Home Fora Ogólne Fantazje erotyczne Pozycja odwrócony jeździec

Ten temat zawiera 0 replies, ma 1 uczestnika, i ostatnio był zaktualizowany przez Profile photo of admin admin 3 years, 5 months temu.

Podgląd 1 postu (z 1)
 • Autor
  Posty
 • #15225
  Profile photo of admin
  admin
  Keymaster

  Pozycja „odwrócony jeździec” jest modyfikacją jednej z najbardziej popularnych pozycji – na jeźdźca. W odróżnieniu od klasycznej jej wersji tutaj kobieta siada tyłem do mężczyzny i przejmuje całą inicjatywę.
  Pozycja ta pozwala na prawie nieograniczone ruchy miednicą i głęboka penetrację. Pewnym kłopotem może być seks z partnerem o nieco skrzywionym członku do góry. W takim przypadku w tej pozycji członek będzie uderzał o tylnie ścianki pochwy co może sprawiać kobiecie ból (w tej pozycji jest to dużo bardziej odczuwalne niż w innych).
  Pewną wadą tej pozycji jest brak możliwości pieszczot kobiety przez mężczyznę i nieco oddalone od siebie ciała kochanków. Nie mniej pozycja warta jest polecenia dla wzbogacenia naszego życia seksualnego.

Podgląd 1 postu (z 1)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama