Reklama w internecie Pozycja kowadła | EroOnline Free porn videos

Pozycja kowadła

Home Fora Ogólne Fantazje erotyczne Pozycja kowadła

Otagowano: 

Ten temat zawiera 0 replies, ma 1 uczestnika, i ostatnio był zaktualizowany przez Profile photo of admin admin 3 years, 5 months temu.

Podgląd 1 postu (z 1)
 • Autor
  Posty
 • #15214
  Profile photo of admin
  admin
  Keymaster

  Rozpoczynamy od pozycji klasycznej. Kobieta leżąc na plecach unosi nogi wysoko w górę i opiera je na barkach partnera. Ta pozycja pozwala na bardzo głęboką penetrację. Z tego też powodu należy jej unikać na początku zbliżenia, kiedy zbyt krótka gra wstępna nie pozwala kobiecie na osiągnięcie pełnej „gotowości bojowej”. Pozycja ta daje pełnię satysfakcji kobiecie dopiero wówczas, gdy jest do niej odpowiednio przygotowana przez partnera i odpowiednio nawilżona.
  Niezaprzeczalnym plusem uprawiania seksu w pozycji „kowadła” jest to, że pozwala ona na maksymalnie głęboką penetrację. Jest to szczególnie ważne w przypadku mniej hojnie przez naturę wyposażonych panów i pań lubiących najmocniejsze wrażenia. Jednocześnie pozycja ta pozwala mężczyźnie spełnić swoje odwieczne marzenia o dominacji. Minusem z kolei jest to, że pozycja wymaga od kobiety dość dużej „gibkości”, a jednocześnie może być dla niej nieco bolesna, jeśli nie jest odpowiednio nawilżona lub, gdy członek partnera zbyt silnie uderza w tylną ścianę pochwy.

Podgląd 1 postu (z 1)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama