Reklama w internecie Pozycja kłębuszek | EroOnline Free porn videos

Pozycja kłębuszek

Home Fora Ogólne Fantazje erotyczne Pozycja kłębuszek

Ten temat zawiera 0 replies, ma 1 uczestnika, i ostatnio był zaktualizowany przez Profile photo of admin admin 3 years, 5 months temu.

Podgląd 1 postu (z 1)
 • Autor
  Posty
 • #15220
  Profile photo of admin
  admin
  Keymaster

  Dzisiaj zajmiemy się kolejną nieco akrobatyczną pozycją, niemniej dosyć łatwą do przerobienia na coś lekkiego, łatwego i super przyjemnego. „Kłębuszek” jest nieco zbliżony do pozycji klasycznej, jednak różni się w 2 podstawowych sprawach.
  Mężczyzna klęczy pochylony nad kobietą, a kobieta aby być odpowiednio wysoko musi pod siebie coś włożyć (może to być poduszka, zwinięta pościel itp.). Dodatkowym elementem, który jednak sprawia nieco kłopotu, są wyprostowane, wysoko uniesione kobiece nogi. Łatwo to zmienić na inną przyjemną formę czyli objęcie nogami mężczyzny. Dzięki temu kobieta może „popędzać” swojego kochanka czyli krótko mówiąc może regulować szybkość z jaką „działa” jej mężczyzna.

Podgląd 1 postu (z 1)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama