Reklama w internecie Pozycja 69 | EroOnline Free porn videos

Pozycja 69

Home Fora Ogólne Fantazje erotyczne Pozycja 69

Otagowano: 

Ten temat zawiera 0 replies, ma 1 uczestnika, i ostatnio był zaktualizowany przez Profile photo of admin admin 3 years, 5 months temu.

Podgląd 1 postu (z 1)
 • Autor
  Posty
 • #15219
  Profile photo of admin
  admin
  Keymaster

  Miłość francuska ma to do siebie, że w większości przypadków tylko jedna osoba czerpie z niej przyjemność. Dlatego pozycja „69” może być wspaniałą przygodą dla miłośników seksu oralnego.
  Ta pozycja umożliwia obojgu partnerom jednoczesne pieszczoty swoich genitaliów. Pierwszy wariant polega na tym, że kobieta leży na plecach, a partner „zwisa” nad nią opierając się na kolanach i dłoniach.
  Innym wariantem jest zamiana pozycji – mężczyzna leży, a kobieta znajduje się na górze. Znacznie popularniejszy jest ten drugi wariant, zwłaszcza dla kobiet, gdyż mogą one wtedy same decydować o sposobie i intensywności z jaką pieszczą swego partnera. Pozycja „69” może być też wykonywana na boku – nikt wtedy nie jest na górze. Pewnym utrudnieniem w wykorzystaniu tej pozycji może być znaczna różnica wzrostu między partnerami, ale i ta przeszkoda nie jest zbyt duża.
  Taka pozycja może być niezwykle podniecająca, jednak trudność polegająca na jednoczesnym sprawianiu i odbieraniu przyjemności może znacznie zmniejszyć ochotę na takie igraszki. Dlatego też wiele par woli tą przyjemność podzielić na dwie czynności, i kolejno ją wykonywać. Zwłaszcza, że czując zbliżający się orgazm niektóre kobiety i mężczyźni mogą po prostu z powodu silnego podniecenia na chwilę stracić kontrolę nad tym, jak pieszczą drugą stronę. Wtedy łatwo o jakieś przypadkowe ugryzienie lub coś podobnego. Dlatego ta pozycja jest dobra na rozgrzewkę przed pieszczotami oralnymi wykonywanymi na zmianę przez partnerów.

Podgląd 1 postu (z 1)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama