Reklama w internecie Mapa kobiecego ciała | EroOnline Free porn videos

Mapa kobiecego ciała

Home Fora Ogólne Pieszczoty Mapa kobiecego ciała

Ten temat zawiera 0 replies, ma 1 uczestnika, i ostatnio był zaktualizowany przez Profile photo of admin admin 3 years, 4 months temu.

Podgląd 1 postu (z 1)
 • Autor
  Posty
 • #15232
  Profile photo of admin
  admin
  Keymaster

  Drodzy mężczyźni!
  Większość z Was ma skłonności do szablonów i rutyny. Nauczyliście się przenosić swoje dotychczasowe obserwacje i doświadczenia do obecnych związków, nie licząc się z indywidualnością ukochanej. Ars amandi jest sztuką i dlatego wymaga od Was zarówno indywidualizowania kobiet, jak i ich odkrywania. Odkrywanie jest drogą do misternego preludium miłosnej rozkoszy.

  Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy Wam dzisiaj topografię kobiecego ciała z wyróżnieniem najbardziej erogennych miejsc. Ich wrażliwość waha się od poziomu 1 (*) – najniższy, do poziomu 4 (****) – najwyższy.
  Pamiętajcie, że kobiety mają większą potrzebę dłuższego rozkoszowania się pieszczotami, jak i samym stosunkiem. Wynika ona z silniejszej wrażliwości na dotyk obszaru stref erogennych, które obejmują u nich 15-25% powierzchni ciała (u mężczyzn 3-8%). Kobiety są zatem „pieszczochami” niezależnie od wieku. Ważne jest, byście potrafili udowodnić, że jesteście też zdolni do poprzestania na pieszczotach, a czuły stosunek nie jest zawsze ich celem.

  Nie zapominajcie też, że niewiasty pragną być pieszczone również po stosunku. Napięcie seksualne u kobiet ustępuje powoli, dlatego chcą one pozostać w Waszych ramionach, być przytulane i całowane. Rozumiem, że Wasza reaktywność seksualna przejawia się sennością, ale jako prawdziwi kochankowie powinniście starać się zapewnić ukochanej poczucie miłości i bezpieczeństwa.


  Płatki uszu

  Poziom wrażliwości (2) ** u 73 % kobiet
  Wilgotnym koniuszkiem języka obwiedź zarys całej małżowiny zagłębiając się w naturalne zakamarki i dołki. Następnie rozpocznij bardzo delikatne łaskotanie i przygryzanie obwodu uszu, muskając końcówką języka powierzchnię skóry między uchem, a brzegiem szyi. Obejmij ustami cały płatek ucha i rozpocznij jego ssanie, drażniąc go jednocześnie koniuszkiem języka. Możesz w zasadzie zachowywać się tak, jak podczas delektowania się np. cukierkiem.

  Usta

  Poziom wrażliwości (3) *** u 92% kobiet
  Zacznij od delikatnych pocałunków obwódki warg, następnie zbadaj je leciutko koniuszkiem języka, jakbyś chciał je obrysować. Zanim wsuniesz język głębiej w usta swojej partnerki zatrzymaj się, by zażyć rozkoszy wnętrza warg. Wsuń koniuszek języka pomiędzy wewnętrzną stronę warg a dziąsła, przesuwając nim w różne kierunki. Następnie przenieś się w stronę podniebienia i spróbuj je leciutko podrażnić. Pamiętaj, aby twój język i usta były rozluźnione. Tylko to gwarantuje, że taniec waszych języków będzie naturalny.

  Kark

  Poziom wrażliwości (3) *** u 91 % kobiet
  Czule muskaj rozluźnionymi wargami okolice nasady włosów, a jednocześnie przesuwaj palcami między włosami, przewijając je i motając dookoła swojej dłoni. Poprzeczna i podłużna wędrówka koniuszka języka poprzez powierzchnię karku i szyi, ciepłe dmuchanie (w okolicach karku znajdują się niesamowicie wrażliwe na zimno i ciepło receptory) na zwilżone miejsca wyzwala subtelne podniety seksualne. Podniecającą zabawą może być też „pocałunek motyli” polegający na łaskotaniu szybko mrugającymi rzęsami.

  Piersi

  Poziom wrażliwości (2) ** u 88 % kobiet
  Możesz je głaskać, ugniatać, lizać, podgryzać. Pobudzająco działa pieszczenie okręgu piersi wzwiedzionym członkiem. Miłych doznań dostarcza również dotykanie piersi końcówkami włosów lub rzęs. Pamiętaj jednak, że nabrzmiała i pobudzona pierś jest prawie tak samo wrażliwa na urazy, jak jądra.

  Brodawki piersiowe

  Poziom wrażliwości (3) *** u 93 % kobiet
  Pamiętaj, że wymagają one szczególnej delikatności i ostrożności. Zacznij najpierw drażnić je, obwodząc ich kontur palcem. Pieść je używając swojej wewnętrznej i zewnętrznej części dłoni. Okrężnymi ruchami przesuwaj sutki między swoimi liniami papilarnymi, nadgarstkiem oraz palcami leciutko przyciskając. Rozpocznij ponowne obwodzenie zarysu brodawki, tym razem koniuszkiem języka, by przenieść się na sam ich szczyt. Całuj sterczące sutki, lekko przygryzaj (nie dla początkujących) i pobudzaj rytmicznymi, drażniącymi liźnięciami. Silne pobudzenie można również uzyskać poprzez dmuchanie na wcześniej zwilżone miejsca.

  Kręgosłup

  Poziom wrażliwości (2) ** u 61 % kobiet
  Nie zapomnij o erotycznym masażu kręgosłupa i całych pleców. Nie skupiaj uwagi tylko na przedniej części ciała. Obsyp czułymi pocałunkami rowkowate zagłębienia, biegnące wzdłuż linii kręgosłupa. Lekko przesuń swojego fallusa oraz mosznę wzdłuż linii jego zarysu, a następnie potrzyj swoją ciepłą klatką piersiową o plecy partnerki kołyszącymi ruchami.

  Dłonie (wewn. powierzchnia)

  Poziom wrażliwości (2) ** u 79 % kobiet
  Przesuń czubek języka po bocznych powierzchniach palców, delikatnie przygryzając opuszki. Subtelnie wsysaj i pieść językiem ich końcówki. Wtul usta w zagłębienie dłoni, aby wilgotnym językiem przetrzeć szlaki linii papilarnych oraz nadgarstków. To wzbudzi w twojej partnerce przyjemny dreszczyk. Pamiętaj, że okolice pach, wewnętrzna część ramion i przedramion, przeguby łokciowe są również bardzo wrażliwe na bodźce seksualne.

  Brzuch

  Poziom wrażliwości (1) * u 56 % kobiet
  Łagodnie połóż rękę lub głowę na wypukłości brzucha partnerki i lekko masując, przytulając się, ogrzej jej skórę własnym ciepłem. Złóż na jej powierzchni tysiące powolnych pocałunków, zsuwając się stopniowo w dół. Pozwól językowi spędzić więcej czasu wokół pępka rozkoszując się jego wnętrzem, a z pewnością uda ci się rozbudzić jej erotyczną wrażliwość.

  Biodra

  Poziom wrażliwości (2) ** u 69 % kobiet
  Uwodzicielskimi, zmysłowymi ruchami złóż pocałunki w zagłębieniach płciowo-udowych. Poświęcając tej okolicy trochę uwagi, możesz obudzić w swojej partnerce niezwykle ognistą kochankę.

  Łechtaczka

  Poziom wrażliwości (3) ** u 91 % kobiet
  Posadź kobietę między swoimi udami tyłem do siebie, przy jej szeroko rozsuniętych udach. Połóż dłoń na sromie i pozwól kobiecie umiejscowić jej dłoń na twojej. Powoli dotykaj obszaru łechtaczki, przesuwając się bardzo wolnymi ruchami. Pobudzaj palcem łechtaczkę z różną intensywnością i kierunkiem dotyków. Gdy partnerka odczuje w danym momencie szybki wzrost podniecenia, naciskiem dłoni da ci sygnał o swym odczuciu i wówczas pobudzaj ten obszar dłużej i finezyjniej. Gdy poczujesz, że łechtaczka twardnieje, zastąp ruchy masujące z góry ku dołowi na poprzeczne, przy których palec przeskakuje przez jej grzbiet, albo masuj wzdłuż bocznych rowków.

  Wargi sromowe mniejsze

  Poziom wrażliwości (4) **** u 94 % kobiet
  Rozbudzają się, gdy pogładzisz ich wewnętrzną powierzchnię wzdłuż szczeliny sromu. Do silnego podniecenia prowadzi też delikatne ściśnięcie warg i pieszczenie całego wrażliwego sromu. Rozchyl penisem przedsionek pochwy, bo to miejsce najbardziej lubi dotyk lekko napierającego i wilgotnego członka. Ruchy delikatnych palców i czułość zmysłowego języka dadzą twojej partnerce wiele rozkoszy.

  Pośladki

  Poziom wrażliwości (1) * u 64 % kobiet
  Mięśnie pośladków można głaskać, oklepywać, lekko uciskać. Często dużą przyjemność może sprawić ocieranie o pośladki wzwiedzonym członkiem, co zwiększa intensywność erotycznych doznań.

  Wewn. powierzchnia ud

  Poziom wrażliwości (3) *** u 88 % kobiet
  Będąc w okolicy miedzyudzia, poświęć swoją uwagę wewnętrznej powierzchni ud. Miejsce to jest bardzo wrażliwe! Dotykaj i pieść te okolice ruchami drobnymi, przerywanymi, o wyraźnej rytmice..

  Stopy

  Poziom wrażliwości (1) * u 38 % kobiet
  Po rozcieraniu i łagodnym masażu skoncentruj się na skórze pomiędzy palcami, na podeszwach i łuku stopy. Pewne, okrężne ruchy nie są odbierane jako łaskotanie.

  Koniuszkiem języka zbadaj zakątki między palcami, potem je kolejno wyssij. Poświęć też uwagę opuszce dużego palca. Przy okazji nie zaniedbaj też okolic pod kolanami.

Podgląd 1 postu (z 1)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Największa strona erotyczna w sieci

Nasza strona zawiera filmiki erotyczne, darmowe filmiki erotyczne, sex filmiki, anonse, anonse kobiet. Eroonline aktualizuje zawartość strony każdego dnia, dodając nowe sex filmiki. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu i są w 100% darmowe. Dysponujemy ogromnym zbiorem filmików erotycznych, które możesz oglądać zupełnie za darmo. Eroonline jest najbardziej kompletną i rewolucyjną stroną zawierającą filmiki erotyczne. Posiadamy najlepsze sex filmiki, filmiki erotyczne, anonse, anonse kobiet oraz albumy ze zdjęciami i darmową możliwość przyłączenia się do największej społeczności użytkowników, fanów sex filmików w Internecie. Ciągle pracujemy i dodajemy nowe funkcje na stronie, byś mógł/mogła jak najpełniej spędzić swój czas na przeglądaniu naszej strony. Napisz do nas, jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi a nawet pomysł, co do nowych funkcji serwisu. Wszystkie dane zawarte na stronie http://eroonline.pl takie jak filmiki erotyczne, anonse, sex filmiki, anonse kobiet, opowiadania itp. dostępne są zupełnie za darmo!!

Twoja Reklama